Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) sú hrdí rodičia malého dievčatka a akosi sa zmierili s tým, že pre nich už divoké večierky skončili. Žijú v útulnom domčeku v tichej ulici a pomaly sa pripravujú na krízu stredného veku. Keď si susedný dom prenajmú vysokoškoláci na čele s vyrysovaným krásavcom Teddym (Zac Efron) zavetria nebezpečenstvo, ale najprv sa rozhodnú pre priateľský prístup. K nemu patrí aj sľub dodržiavania nočného pokoja a záväzok nevolať políciu hneď, ak by sa niekedy náhodou party vymkla spod kontroly. Lenže už druhá poriadna nočná jazda všetky ušľachtilé záväzky rozmetá a medzi obidvoma domami sa rozzúri otvorená vojna, v ktorej sú povolené všetky zbrane. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že unavení rodičia nemajú proti naštartovaným študentom žiadnu šancu, ale aj Mac a Kelly boli kedysi mladí a z tej doby si pamätajú veľa dosť nepekných trikov. (TV Markíza)

FunnyXis

Doporučujeme nepožívat žádné omamné látky, před puštěním filmu. Jinak jeho kvalitě těžce upadne a vy vlastně nakonci nebudete vědět na co jste vlastně koukali. Pár vtipných scének tam bylo, ale jen pár.... chilli hodnocení po půl flašce polosuchého(nebyl jsem donucen říct, že je to polosuché a ne polokyselé). Mé hodnocení je 4/10 takže 3* ()

JohnZ87

Další z řady komedií, která na to jde hrubou silou, takže totální ujetost, vulgární a sexistické vtípky a šokování diváka za každou cenu. Ale tahle sousedská taškařice snad i díky své jednoduchosti a přímočarosti celkem funguje, byť vyloženě komických situací, kde se člověk opravdu od srdce zasměje, zas až tolik není. 60% ()

TaNya_

Ústřední rodičovská dvojička jede na plný pecky a Delta Psi jim dobře sekundujou. Někdy zachází až za hranu, ale nasmála sem se. ()

Pavoll

Ak nemáte čo robiť tak si to môžete pustiť ale ak máte možnosť pozrieť si niečo iné tak to urobte. Je to zase taká americka trapošina. V popise to má napísané komedia ale ja som sa zasmial, nemôžem povedať zasmial ale skôr iba tak pousmial asi 4x a to myslím hovorí za všetko. ()

ratpile

Sranda to místy fakt byla a občas je na blbost plnou modelek, modelů a prdícího Setha Rogena chuť. Atmosféra byla správně uvolněná a občas se nějaký ten vtípek vyvedl (parodie L.Jacksona). Stoller už natočil lepší komedie, ale jinak nic nad čim bych se pohoršoval. Je to prostě takové hezké, mladé a barevné :-D ()

Brano odpad!

Po scéne ako ich ani rok staré dievčatko zobralo do ruky nepoužitý kondóm a rodičia hneď utekali do nemocnice s vedomím či nie je tehotná, alebo nakazená som to už nemohol dopozerať! Americká trápna "komédia" plná debilných amerických xichtov, počnúc najväčším zúfalcom Seth Rogenom, ktorý si osebe myslí, aký je vtipný. Vopred varujem, nemá to cenu pozerať. A koho tento film pobavil, tak obdivujem jeho zmysel pre humor, pretože komédie mám rád, ale už dlho som niečo tak stupídne nevidel. Viac by ma zaujal film v hlavnej úlohe s Clinom Eastwoodom, ktorému by sa vedľa do domu nasťahovalo bratstvo bambusákov, to by bolo niečo! ()

george82

Seth Rogen mi už v rolích sprostých zoufalých týpků začíná vadit. Je to furt dokola a o ničem. :-/ Nic extra mi ten film nedal a jako komedie mě nepobavil. ()

64B

Nebýt toho zpackanýho konce, tak to byla dobrá párty. Zac je slizoun jako vždycky, Franco tu má štětinovou roli. Navíc bych ještě vyměnil rodiče - Rogenovi & Byrne sem ani na minutu nevěřil, že by mohli mít dítě, možná bych je dal ke spolku a místo nich bych dal nějaký staříky. Muzika a kamera dobrý. ()

Plastík

To mi připadlo jak pouhé náměty na legrační scény. Nic nebylo podle mého dotažené a nic nemělo využitý potenciál ani ze 30 procent. Veliká škoda to takhle promarnit. Když jsem tento film objevil, měl 70 procent v hodnocení. Momentálně padl na 58 během týdne. ()

Mr.nachos

To si takhle jednou ráno Nicholas Stoller znuděně vyndal prst z nosu a řekl si, že natočí film..... a ne jen tak ledajaký film. Ne ne, to ne, to bude hovadina roku. A koho že bych do toho obsadil? No jasně, na první dobrou tam hodím rozmazlenýho a namachrovanýho fracka Efrona, kterej toho našňupe tolik, že mu ze zadku odpadávají hroudy koksu. A abych si pojistil nudu, tak do manželskýho páru obsadím ne tak úplně sympatický pár, který, zvlášť manželka, má tendence dost přehrávat. Příběh filmu napíšu na záchodě na koleni na kus umaštěnýho papíru od sekaný a tradá, mám hotovo. Víceméně všechny moje filmy dosahují průměrného průměru, tak přece se nebudu nějak výrazně snažit natočit film, který by mi pošramotil mojí vydřenou "zapadnutídozapoměníhodnou" kinematografii a budu se držet svého. Takže po dokončení zase sedím, dloubu se v nose a čekám jaká hovadina ze mě vypadne příště. ()

IceWine

Čekal jsem trochu víc, ale špatný to rozhodně nebylo. Několik scének bylo výborných, několik - naštěstí méně, hluchých. Solidní zábava na večer. ()

vieriX

Když se do toho pořádně opře Seth a Rose tak všechno klape jak má chemie mezi nimi je a hajzliky co tam jsou tak umí dobře setřít. A teď jsme u těch hajzlíků prostě tu chybi nějake výraznější postava, která by udávala ton.Vtipy když jsou vydařene ale jen tak nějak průměrně ale i to stačí na relativně slušnou zábavu. ()

teba

Na studentskou část filmu už jsem stará, ale ta rodičovská mi přišla poměrně vtipná. Ovšem bezkonkurenčně nejlepší byly scény s děkankou Lisou "Phoebe" Kudrow a jejími titulky :o) 5/10 ()

gicous

Výraz ve tváři zůstával povážlivě vážný po celou dobu sledování. Koutky ani jednou nezacukaly. Hrdelní smích se také neozval. Příznaky nasvědčující tomu, že mám, co dočinění se špatnou komedií. 2/10 ()

Bifftekk

Všechny možné drogy smíchané do jedné a k tomu korunované krizí středního věku. Rada na závěr: Pokud si chcete užívat, nepořizujte si děti! ()

Cortesz

Typická americká komedie spíše pro mladší publikum, kdy scénář je slabý, jde spíše o slepenec scén zábavných, které střídají méně zábavné, trapné, kupodivu i drsné atd.a stále dokola. Samozřejmě nechybí ani pár úchylných scén či vtípků a samozřejmě i jedna, u které mi naskočila na tváři znechucená grimasa s otázkou proč, k čemu, bez ní by se to myslím obešlo. Zarážející u této scény (kdo viděl, asi tuší, o čem mluvím, kdo neviděl, asi vytuší) je to, že se týká těch „dospělejších postav,“ a když už jsem u postav, musím uznat, že sympatičtějšími postavami byli ti studentíčci, než ten mladý pár s dítětem, kteří se chovali opravdu debilně a i jejich vyjadřování bylo mnohem vulgárnější. Z postav mě zaujala postava Zaca Efrona (nemyslím si, že jde o špatného herce, jak se o něm tak často tvrdí, uvidíme), který si „zápornou postavu“ hodně užíval.“ Tato komedie pobaví, má naštěstí snesitelnou stopáž, takže to plyne rychle, ale nemyslím si, že bych to někdy v budoucnu musel vidět znovu. ()

Detak

Těch několik chvil, kdy jsem se fakt zasmál, přebila neskutečná trapnost celého filmu. A to, že nakonec dost nechutně vyhrajou "dospěláci", co se chovaj jak desetiletý děti, celý už tak mizerný zážitek definitivně pohřbylo. Zkrátka kdo chce inteligentní komedii, pustí si něco jinýho, a kdo chce dementní komedii, tak mu doporučuju něco jinýho taky.. ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák

12.08.2015

Téměř neuvěřitelné se stává skutkem. Nejen že dostaneme celovečerní Pobřežní hlídku, ale vážně si v ní zahrají dva populární fešáci, kteří si úspěšně budují komediální kariéry. Jeden konec pláže bude… (viac)