Jim Jefferies Alcoholocaust

Scenár:

Jim Jefferies

Jim Jefferies

Maynard.

První můj zážitek s něčím podobným - něco jako na stojáka, akorát že mnohem vostřejší a mnohem záživnější. Tenhle týpek, to je teda něco. Začal tím, že se totálně zesměšnil lesbičky a pak už to vzal přes gaye, jarabáky, křesťany, slepce, poláky, amíky, postižený, ale fakt tak vostrým způsobem, že sem nejdřív nevěřil svým vlastním uším, ale postupně sem to začal chápat a začal sem se u toho tlemit jak sviň :o). Nevím, jestli něco podobnýho ještě někdy podniknu, páč je to přecijen jeden týpek v divadle, kterej tam prostě jen hodinu a něco mluví, ale každopádně hodně zajímavá zkušenost :o) ()

VictorMartel

Zde je úleva pro všechny, které aspoň občas tíží, jakkoli legitimní a po mnoha stránkách pokrokově nevyhnutelný, diktát politické korektnosti a falešná samozřejmost mravů. Kterákoli z tradic západního civilisačního zápasu o definici lidství a jednotlivých úloh z toho vyplývajících může při těchto vystoupeních utrpět osudovou ránu bryskního a argumentačně nanejvýš promyšleného komentáře, s jehož empirickým kreditem se chtě nechtě identifikuje každé pozornější publikum. Kdyby smršť skvěle strukturovaného vyprávění absurdních příhod ve světle masově sdílených zkušeností nebyla předlouhým a celkově nepovedeným přednesem o možné charitativní funkci prostituce vystřídána atmosférou trapna, ani 80tiprocentní hodnocení by mi nepřišlo příliš. ()

Rockerman

Ne, že by to bylo málo vtipné, ale Jim se snaží ohromit publikum otevřenými a urážlivými hláškami o sexu a erotice a ke konci to "profuckované" vystoupení už začalo nudit. Jeho fóry jsou navíc dost prvoplánové a kdybych ho měl srovnat s Dylanem Moranem, tak by s ním prohrál na celé čáře. ()

junxi91

No tak na takový nášup jsem fakt nebyl připraven. Jim se na poslední chvíli přiřítí do jednoho londýnského divadla na své vlastní vyprodané představení s pivkem v ruce a rozjede své různorodé a pestré vyprávění. Povídá nám o tom, že gayové jsou v pohodě a být gay je vlastně výhra, protože můžeš ukončit hádku tím, že dáš partnerovi do držky. Naproti tomu lesby jsou vážné a nepříjemné, protože musí žít s ženskou. Celkově ho vytáčí jak ženské nemají ponětí o tom, kolik stojí drink. Také se dozvíme o jeho příhodě z Iráku, kterak nebohý Arab schytal dávku z vrtulníku. Jak je to s ošklivými a hloupými dětmi, které se mohou snažit, jak chtějí, ale nikdy nebudou v ničem nejlepší. "Já taky nebudu hvězda NBA, protože jsem bílý a tlustý, nikoliv černý a vysoký". V tom s ním souhlasím nejvíce, protože ty kecy, že můžeš být čím chceš mě serou už jen proto, že popírají fatální vlivy genetiky a prostředí. Pak zpochybní náboženství a vysměje se všem věřícím, protože jsou hloupí jako děcko, které věří na Santa Clause. Podivíme se tomu, proč v Bibli není zmínka o klokanech a není tam zmínka o tom, že Země je kulatá. Bůh ji přece stvořil, tak proč nám tuto informaci nepředal?? Dále začne mluvit o sexu, o tom, jak ženské mají rády polibky a předehru a celkem detailně popisuje líbací cestu ke kundě, za což mu děkuji, konečně si to dovedu představit a celkem mě to znechutilo. No a poslední část vyplní příběhem o Danovi, bráchovi jeho kamaráda, který trpí svalovou dystrofií, je mu 32, brzy umře, a chce naposledy navštívit prostitutku. Tak ho tam tedy s kámošem vezmou a opět se dozvíme detaily o tom, jak bylo obtížné sehnat kurvu, který by do toho šla a jak měl Dan přes své postižení velkou kládu. Sprostých slov, hnusu, odporností, prasáren a urážek uslyšíme během těch 85 minut dost (nevím, kde ČSFD přišla na těch 120 minut). Jim je prostě charismatický ožrala, kterému ta huba jede, žije naplno a taky si hodně zažil. Masturbace každý den od desíti let budiž toho důkazem. A mám s ním společnou také další věc – deprese. Zkuste nebýt zmrdi! ()

fiGO232

Jim Jefferies at his best, asi najlepšie Jimovo vystúpenie, historka o Iraku, prípadne o tom ako svojmu kamošovi so svalovou dystrofiou zaplatil noc v bordeli pobavia vždy ()

Desmi

Jim je správný hovado. Slovo 'vulgární' asi nejlépe označuje jeho humor, který je ale tak přirozeně a jakoby náhodou podáván, že mu nelze odolat. Začátek show byl asi nejvtipnější, pak to začalo trochu uvadat.. ()

kolly13

Nekonvenční, za hranou, neskutečně vtipné a co mi dává pět hvězd je fakt, že se trefuje věcí, které se některým špatně poslouchá. A to mě baví. ()

tucnakova

u toho skončíš, když si chceš jednou pustit taky něco veselýho? no, usmívala jsem se chvílema - co mi zbejvalo - ale cítila bych se líp, kdyby se dalo někde najít něco humornějšího, než takovejhle trochu chudák týpek... ()