Smrtelná aliance

• Kanada Enemies Closer (viac)

Bývalý příslušník amerického námořnictva Henry se uchýlí do lesů na americko-kanadských hranicích, aby se vyrovnal se svojí minulostí. Ta ho ale dožene v podobě Claye, který má s Henrym nevyrovnané účty a chce ho zabít. Oba muži však budou muset čelit i jinému nebezpečí. Lokalitu, ve které se nacházejí, totiž plánují využít pašeráci drog v čele s Xanderem. Henry a Clay se tak musejí rozhodnout, jestli překonají vzájemný spor a postaví se společně nepříteli, nebo se nechají pohltit vlastním konfliktem... (TV Prima)

Allein4

JCVD s nepovedeným sestřihem jako záporák? Chvíli trvalo, než jsem to překousl (myslím ten jeho sestřih). Ještě, že to herecky zachraňuje čím dál tím lepší Orlando Jones. Jinak ale musím uznat, že námět špatný nebyl. ()

Luciaaas2

Ani moc akční to nebylo, nebylo to vlastně nic moc, ale JC překvapil a dokazuje, že umí hrát a že mu v poslední době sedí šílenci, škoda, že nedostává lepší nabídky na filmy s vyšším rozpočtem, jako Expendables 2, kde byl v roli padaoucha parádní. Tady se mi líbil Van Damme pro jeho maniakálnost :-) ()

tuctovychlap

niekde na pomedzí 70 %..skvelý psycho gagman JCVD s jeho grimasami a doslova cool účesom..:) byť tam viac svetla (pánové, kde jsou ty pětikila..nasviťte to více..!), tak aj 75 %..ale to by už asi nebol príbeh odohrávajúci sa hlavne v noci, že..? :D ()

Unrealik

Slabší 4 hvězdičky. A to ještě díky Van Dammovi, bez něj by to byl horší film. Děj je plný klišé. Závěr slabý. Ovšem celý film je dobře natočen, bitky jsou celkem přehledné, místy zajímavé nápady ("opičí" bitka). ()

CradleSKS

Film patri mezi prumerne beckove filmy, ale diky Van Dammovi, ktery uzasnym zpusobem zahral podleho psychouse, se dostal do nadprumeru. Musim rict, ze jsem se bavil, jeho hlasky, mimika a dalsi veci meli styl. Jinak akce ve stylu klasickych akcnich filmu, docela me pobavila i konecna zaplatka se slecnou, ze ktere se vyklubal take Van Dammuv konmplic. Celkove shrnuto Van Damme se objevil po delsi dobe a zahral velice slusne..ikdyz mezi me nejoblibenejsi filmy s nim stale patri Prikaz k poprave:). ()

medveed

JCVD v roli totálně ujetého psychopata s účesem alá Einstein potěšil a jeho výkon je vlastně jediným důvodem, proč film vidět. Jinak jde o klasické B-čko, jehož děj se odehrává během jednoho dne, rsp. rušné noci, tzn. převážně ve tmě. 55% ()

vinducha

No to mě ho... JCVD se zrzavým účesem ala Beethoven vraždící a hláškující o 106 . Dabován nebožtíkem JP. Teda ta naháněčka a bitka v koruně a větvích stromu tosneviděls. Scenáristy sice zřejmě produkce našla někde u kontejnerů , ale jinak parádní výplach , nevěřil bych tomu ,ale pobavilo . ()

Bragi66 odpad!

Vypadá to jako nějaký sajrajt z videopůjčovny let osmdesátých, ale přitom je to natočeno 2013 a není to béčko, ale asi tak éčko!!! Sakra, to by už kluci v té USe měli mít rozum! Van Damme je vrcholně trapně stylizovaný do podoby rozverného úchyláka - prostě takového rozpustilého diblíka. Dokonce má na hlavě podobný drn jako Pierre Richard v osmdesátkách - no fujtajbl. O příběhu a dialozích se ani nedá mluvit, to je jako doslova vyprahle hloupé a plné nesmyslů. Chvíli mají zbraně, pak je tam nechají ležet a píchají se klacky a kudlami. Možná ale právě to byl záměr autorů - natočit něco pro blbé. Určitě to bude větší cílová skupina než třeba teplajzníci. ()

Renciasko

To čo tu vidím za hodnotenia, že 3-4 hviezdy? :-D To sa tí ľudia pomiatli? Žerú snáď seno? Ja mám pocit, že scenár tohoto filmu má cieľovku tak 10ročných alebo dospelých s IQ tak max do 80. Absolútne nechápem počin Van Damma, že sa podujal na takúto úlohu a urobil zo seba skôr klauna, než skutočného záporáka. Mal som pocit, že je príbeh na úrovni rozprávky o zlých banditoch a o dobrom hrdinovi, ktorý ale pôsobí tak pateticky a grotesne, až je to neskutočné. Debaty medzi postavami ako po “porážke”… ja vážne neviem, ako mohol tento film získať až 49% na čsfd. Nedal by som mu ani 15. ()

trollfjord

Nudil jsem se tak jsem si řekl že zkusím Van Damma. Sice mne trochu odradilo, že se jedná o další film, kde titulky ovládají bulharská jména, což je v poslední době spolu s Rumunskem oblíbená destinace filmařů, ale byl jsem mile překvapený. Ten film má štávu, vtip a jediné, co mu můžu snad vytknout, je to, že hlavní hrdina, na to že je to bývalý mariňák, je naprosté dřevo. Zajímalo by mne pod jakým názvem se tento film uvádí v Česku. Kdo to ví, prosím napište mi. ()

Keiniku

Chahahaaaaaaa...hah...haha..ha. Víte, co je sranda, když se perou dva lidi a vy nevíte, kterej je hodnej a kterej zlej, páč je tam tma jak v kloace, to je bezva. Ještě vtipnější je, když jsou dvě hlavní postavy tak nesympatický, že kdyby zajely do penálu během první čtvrt hodiny, bude vám to úplně putna, protože co je vám po hlavních postavách, když máte eyecandy v podobě jistého psychicky narušeného vegana aka "panebože, JCVD je v tomhle filmu blond, to musim vidět". Ne, fakt, tohle byla dobrá pytlovina. Scénář by napsal i můj bratr, ale naštěstí nebyl moc potřeba (ten scénář, nikoliv bratr). Ta tma, no...to mě docela mrzelo, ráda vidím, kdo komu nakopává zadek (překlad: když Jean Claude někomu nakopává zadek). Děj...pfffffffrrrrrrrr. Jedna hvězda navíc za Xanderovy veganské kecky. ()

MichioHi odpad!

Zajímavá postava Jeana, to asi vše. Vždy se ptám proč tak super herec se dal na dráhu béčkových filmů.. no co už. Odpad! ()

CassidyXXX

Hrozná ptákovina. Ale vyplatí se na film koukat s přetáčením a sledovat kvalitní hereckej výkon JCVD. Nezvyklá role ujetýho záporáka fakt pobaví a dělá z flmu docela slušnou komedii :D ()

Hugo_Stigliz

Univerzální voják coby zloduch s rezavým květákem na hlavě byl výzva. A to je asi tak všechno. Hrozně nesmyslný a nelogický film, kde jsem skoro fandil belgičanovi s legračním akcentem i angličtinou. Pár příkladů (spoilerů) - ostrov má zřejmě rozlohu fotbalového hřiště, protože těch šest lidí se tam (i v noci) potkává tak často, jak ve frontě na pivo a párek. Nerudný stříbrofous propásne ideální příležitost postřílet padouchy jak zajíce na honu - když je před chajdou ideálně oslní supervýkonnými reflektory a radši trousí moudra a pak dobrovolně spáchá harakiri, když jim okázale nakráčí před laufy ostře nabitých kvérů.  Když má hlavní hrdina jedinečnou příležitosti odprásknout zloducha ležérně popíjejího organickou kávu mezi futrama, raději odloží bambitku a věnuje se konverzaci.. atd. JCVD jako suverénní badguy, který stále ovládá highkicky i lowkicky - ikdyž pro dobro drogových dealerů, má za mě 2,5 hvězdičky.. ()