Šokující útok ozbrojeného muže na radnici ve Star City, po kterém zůstane několik mrtvých, spustí u Reného bolestné vzpomínky na jeho rodinu. V retrospektivě se ukazuje, jak se z prostého otce rodiny stal nemilosrdný samozvanec zvaný Wild Dog. Oliver se mezitím musí vypořádat s pachatelem útoku a uvědomí si, že nejlepší bude udělat to jako starosta Queen a nikoli jako Green Arrow. Nakonec se mu ho podaří přesvědčit, aby upustil od dalšího útoku, a vyjednat v městské radě přijetí vyhlášky o svobodném držení zbraní. (TV Nova)

TomasRichtr

Tak tahle epizoda byla prakticky výhradně politickou agitkou proti americkému přístupu k vlastnění a používání zbraní bez jakékoliv souvislosti s příběhem seriálu... Jediná zajímavá věc byl "origin" story Wild Doga, jinak celá epizoda v zásadě o ničem. ()

micle21

Pro mě slabší díl. Ne, že by se mi nelíbilo více politické prostředí, Oliverovy flashbacky vyměněné za ty Reného (ačkoliv mu ženu a dítě fakt nevěřím a ta smrt byla strašně divná) nebo odsunutí GA na vedlejší kolej (ten měl snad jen jednu scénu). Celkově jsem se spíše nebavil a tyhle výplňkové epizody od hlavní linky mě nikdy extra nebraly, i když tyhle atentáty reflektují reálný svět, což je pro mě Ameriku silné téma, společně s nošením zbraní, takže poselství chápu, ale příště chci zase nějaký nářez, což už pátá série dokázala, že umí. ()