Tým Arrow vyrazí do Ruska, aby našel generála Walkera a zabránil mu prodat ukradenou jadernou bombu povstalcům. Oliver zde potkává svého starého přítele Anatolije, s nímž se smíří, a dostane se mu od něho pomoci. Lance se vrátí z protialkoholní léčebny do úřadu starosty, a když ho Susan požádá o rozhovor o jeho závislosti, musí mu s přípravou pomoci René. V Rusku se týmu podaří najít Walkera i bombu, ale ta je vybavena autodestrukcí, která se spustí. Ragman se rozhodne použít svůj oblek, kterým explozi i radiaci pohltí, ale oblek pak přestane fungovat. (TV Nova)

Krless

Už název epizody - Tým Arrow vyrazí do Ruska... předestírá, že se jedná o tvrdou jízdu na vejlet a představa, jak vyrážej středoškoláci na dětskej tábor, začíná být značně humorná. Hláška: "Venku je velká banda naštvaných ruských Evženů" mě vyřadila na půl hodiny z provozu. Celej tenhle epidíl, je zkrátka epickej !!! ****** ()

micle21

Jsem rád, že je John a Quentin zpátky, jak si udělal pytel z toho chudáka celkem vostrý. Na Dinah už jsem pomalu zapomněl, kdo to je, ale řekl bych, že do týmu zapadne v poho. To spíš ta reportérka je samozřejmě pěkná svině, ale i předtim odhalením mi prostě neseděla. ()