Mizerný dedko

• Česko Jackass: Děda Mizera (viac)

V přestrojení za chlípného staříka si Johnny Knoxville může dělat spoustu legrace z každého, kdo má tu smůlu, že se mu přimotá do cesty. (Netflix)

Oudee33

Původní Jackass jsou prostě sympatičtější a tenhle počin, ač byl párkrát fakt k popukání prostě nestojí za víc než za 50%. Dobrý, snažili se to posunout někam dál, možná jen vydělat další kačky na kultu, ale takhle by to být rozhodně nemělo, protože filmový příběh stojí za starou belu a vykrádačky z dílů předchozích jakbysmet. ()

Bezda22

Čekal sem trošku víc "Jackass film". To že to je z produkce těhle ujetejch parchantů, neni teda kurva všechno. Jackson Nicoll, je sympaťák...znám ho z filmu Kde je Albert?...tam mě bavil a tady jede taky pecky... Nicméně, i přes pár fakt dobrejch rozsekávaček...průměr. 55% ()

Mahowny

Několikrát jsem se fakt od srdce zasmál na druhou stranu ta vata okolo ve mně budila tendence to překlikávat. Kdybych na to koukal s kámošema, možná bych tomu dal i hvězdu navíc za atmosféru. ()

Shitonit

:-) Chápu chápu, to asi není zábava pro každýho, ale pro mě to rozhodně je. Sice jsem to chvílema sledoval přes mlžný závoj slz smíchu, občas mě to sralo k neuvěření, ale .. i kdyby mi to vyloženě prdel smíchy netrhalo, tak to neschodím, páč Knoxvill je turbohovado kterým jsem si vždy přál být. nebo tak nějak! Howgh. ()

Milda003

Jackass mi nic neříká, nikdy jsem na tom neviděl nic moc vtipného... Tenhle film jsem viděl náhodou a bohužel musím říct, že se mi to opravdu líbilo.. ()

oasismanik

Veľmi slabé, čakal som o dosť viac scén "haha čo ti jebe do piče, to je fakt kus kokota!". S chuti som sa vlastne zasmial len na všetkom, čo bolo v traileri, plus posranie sa a vytiahnutie moby dicka. Filmy ako Borat a spol sú omnoho, omnoho lepšie, Knoxville proste nie je tak pohotový improvizátor, aby takéto niečo celé utiahol, chcem Jackass 4 s celou bandou tých imbecilou, kľudne nech si do tímu zoberú aj toho chlapca. Slabšie 3... ()

vipeerr

První Jackass na úrovni. Kde si jen bezhlavě neubližují, ale kde jsou opravdové nachytávky na nic netušící, hloupé americké občany :) výborná show. Pobavilo. ()

rottenpolo

Neutral, boli tam dobré veci na ktorých som sa zasmial (airbag, posranie (TOP :D), balík,...) ale ináč nezáživné, avšak finále bola bomba ! :D ale to som vedel čo už mám čakať, keďže to bolo v traileri. ()

vieriX

Nejvíc na filmu pobavilo ty šokujici reakce lidí, kteří přišli do styku s Zismanem a jeho vnukem. Tady to všechno funguje na jedničku a je vidět, že to neni hrane. Pár hodně šilených věcí, které mě dostali plus další pruměrne. Tak i tak sem se bavil těch 90 minut. ()

adakraj

Originální a to se mi na tom líbí. Některé scény nebyly moc vtipné, ale více převládalo spíše těch vtipných. Johnny Knoxville zařídíl, že jsem se tak dlouho nezasmál u filmu. Nejlepší snad byla scénka, kde mladý herec Jackson Nicoll, dělal holčinu, která chce vyhrát soutěž krásy tímto poukázali, také jak je to zvrácené. Díky tvůrcům, že jsem se ze srdce smál smíchy až jsem se za srdcec popadal. ()

Mikel LetsGo

A mohlo to být i za pět, nebýt několika zbytečně protáhlých a nudných scén,ale tohle je ten správný směr kudy by se měl Knoxville vydat.Trošku příběh, trošku Jackass a dohromady to funguje.Oskara pro všechny nicnetušící nahodilé herce s protáhlými obličeji.Skutečně mě to bavilo..příště chci ještě o kousek víc! ()

Ikedar

Asi to není úplně můj šálek kávy, ale nedá se říct, že bych se trhal smíchy. Víc jsem se bavil u traileru, který si vybral to nejlepší z celého filmu. S Boratem, bych to asi ani neporovnával, protože jakákoliv společenská examinace tu absolutně chybí. Jde spíš jenom o srandu, na které se spíš baví samotní tvůrci, než diváci (tedy já). ()

henrycruel

Johnny Knoxville opět jede! I když to není tak vtipný a originální jako když se sejde celá parta Jackass, má to něco do sebe a já jsem se párkát opravdu pobavil. ()

64B

Vážně sem se bavil. Hodně scének bylo povedený a zapustit do tohodle filmu nějakej jednoduchej příběh nebyla vůbec špatná věc. Samozřejmě musíme snímek brát s nadhledem. Doporučuji všem, kdo mají rádi Jackass. ()

Brano

Nechápem toľkú kritiku voči filmu. Perfektná komédia s výborným Johnny Knoxvillom v úlohe starca, ktorá je plná vtipných scén. Je to síce miestami morbídne až vulgárne, ale stále vtipné. Nie je to tá typická americká "komédia". Tu sa mi páčilo, že to malo aspoň nejakú dejovú líniu narozdiel od Jackass. Svoj primárny cieľ to pri mne splnilo a to je pobaviť diváka, pretože ja som sa smial takmer počas celého filmu. Našlo sa aj tu samozrejme niekoľko hluchých miest, preto dávam o niečo nižšie hodnotenie. Ale aj tak si dovolím označiť tento film za najlepšiu komédiu roku 2013. /85%/ ()

Amone

Nejuzasnejsi, nejzabavenjsi, nejdokonalejsi p*covina co jsem videl. Od zacatku do konce se nejde proste nesmat. Neni to zadnej inteligentni humor proste klasika jackass, ale zarucene to pobavi. ()

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021

22.12.2019

Studio Paramount Pictures stanovilo premiéru čtvrtého filmu v sérii Jackass. Původně zábavní pořad na stanici MTV vznikl v roce 2000 a stvořili jej Johnny Knoxville, Spike Jonze a Jeff Tremaine, o… (viac)

Oscarové nominace 2014

Oscarové nominace 2014