kubyno

To je prostě snímek pouze pro milovníky. Vytříbená akce na 20 minut, s velice podmanivou audiovizuální stránkou a ideálním tempem. ()

xxxvodnikxxx

Na první pohled výborně zpracovaný snímek, který by se ale možná hodil spíše jako trailer ke hře, případně jako promo akce k nejnovějším vojenským výrobkům a taktických zbraní a vybavení, než jako samostatný krátkometrážní film. Chybí uvedení diváka do děje, což ale přidává na napětí a dynamice, i přes špičkové efekty začne film skutečně působit jako reklama. Stejně jako tomu je u většiny komerčních akčních filmů člověk nesmí přemýšlet jinak se nad snímkem začne stahovat obláček jakéhosi klišé. Ale pokud máte půlhodinku času, stojí za zkouknutí. ()

pospech11

Skvěle zpracovaný předfilmek k Future Soldier. Efekty, zvuky všechno sedělo. Proč takhle kolikrát nemůžou vypadat normální filmy ? :( ()

Hapretor

A co dál ? Hraný trailer ke hře ? Asi. Ale stejně nuda. A ten robot? To už bylo trochu podobné v Robocopovi. A přidali Transformery. Celkově o ničem. ()

WillyMarks

Úžasný začátek čeho si nového... akční, do detailů a dokonalá propagace... velice vydařené...Tak co střihne si Ubisoft celovečerák? 79% ()

Raziel_cz

Parádní záležitost! Ubisoft se po Assassin's Creed: Lineage vykašlal na zelené pozadí a do tohohle projektu nacpal víc peněz a sehnal pořádné herce i rekvizity. Čistá akce s pěknou kamerou (nechápu, proč Opaloch natočil Elysium tak strašným způsobem) a nářezovou muzikou. Jediná chyba je, že to nemá aspoň hodinu a půl. ()

ISAJ

Tak toto bola naozaj akcna jazda ako sa patri. Na kratkometrazny film je to nevidane, ale netreba sa cudovat kedze na to dohliadal Ridley Scott, a spolocne na tom pracoval s ludmi, ako je napriklad jeho dlhorocny strihac Pietro Scalia. Zaujimalo by ma aky to malo rozpocet, pretoze tie vizualne efekty a vobec spracovanie je na velmi dobrej urovni. Pravdepodobne ide Ubisoftu o snahu sa prezentovat ako potencialny novy hrac medzi hollywoodskymi studiami, a pokial pojde takouto cestou tak sa uz velmi tesim na celovecerny film z ich dielne. Doporucujem kazdemu, komu chyba dobra akcia castejsie. 6.8/10 ()

t.b.kat

Ubisoft překvapil. Každopádně je to jednoduchý a prostý příběh s akcí na závěr. Jen je škoda nevyužitý potenciál akce s robotem, nebo případně nepřátelští vojáci, kteří padají jak tráva pod sekačkou. "Ostravské" prostředí dalo tomu zajímavý šmrnc, ale jde vidět, že to nebylo nic jiného než herní intro vábící k paření her. 3* ()

davistercz

Velmi slušně povedený "mini" filmek. Dostal jsem co jsem chtěl a to jsem dostal. Zajímavý zpracování a těch pár vojenských tríčků? Hm co na to říct..., taky bych si chtěl takovou věcičku pořídit domů. ()

Dataminer

Když to po 20ti minutách skončilo, tak jsem si říkal co to sakra... To je tak, když se někdo dívá na krátkometrážní film a netůší to. Moc mě mrzí, že to nemělo alespoň 90 minut. UAZ, BVP, Ostrava.... Svůj účel vzniku to rozhodně muselo splnit, neboť většina když už nemůže mít celovečerák, tak určitě (pokud má tu možnost) dá hned hru. Z vojenského hlediska by se našlo dost nedotažeností, ale který akční snímek tím netrpí? ()

manitu33

Je až s podivem, že i "obyčejný" prolog, navíc výrazně časově omezen, předčí kdejaký hollywoodský akčňák. Po 25 minutách jsem si uvědomil, že chci víc, to se mi nestává často. Perfektní akce, zvuk, efekty. Páni režiséři by se měli zamyslet a hlavně inspirovat. PS: nevím proč mi ta chodící potvora lehce připomněla chodící tank ze star wars :D ()