Je rok 1955 a my sa zoznamujeme s „Flatbushskou štvorkou“, ako sa sama nazýva štvorica dvanásťročných chalanov z Brooklynu. Stačíme sa o nich dozvedieť akurát to, že sú zohratí, výreční, správne drzí a keď príde na to, vedia aj udrieť, a že dvaja z nich zdieľajú nežné city ku spoločnej kamarátke Sophie – a už sa aj presúvame v čase o štedrých 58 rokov ďalej, teda do súčasnosti, v ktorej ich osud rozvial do rôznych končín USA. Sam (Kevin Kline) žije s manželkou na Floride, kde si kráti dôchodcovské dni vodným aerobikom a ide sa pritom unudiť k smrti. Archie (Morgan Freeman) je po miernej mŕtvici, no trpí skôr následkom prílišnej starostlivosti a nekompromisného dohľadu svojho dospelého syna. Paddy (Robert De Niro) zostal ako jediný žiť v Brooklyne. Pred rokom mu zomrela manželka (zmienená detská láska Sophie), a zo stále smútiaceho vdovca sa stal nespoločenský frfloš, ktorý odpláca susedkine láskavosti ostrými rečami. Z Billyho (Michael Douglas) je úspešný kalifornský obchodník, ktorý sa po desaťročiach staromládeneckého života práve chystá oženiť s tridsaťročnou ženou. A práve táto chystaná udalosť je zámienkou k plánovanej rozlúčke so slobodou práve v Las Vegas – len to ešte chce presvedčiť Paddyho, ktorého kamarátstvo s Billym značne utrpelo Billyho neúčasťou na Sophienom pohrebe, aby vyšiel zo svojho mauzólea a pridal sa k nim... (TV Markíza)

Novik

Pro mě film podobný typu "Hangover" a to já mám rád. Skvělá hvězdná čtveřice která si na nic nehraje a užívají si dokud můžou a tak to má být. Sympatická žánrovka .. a to hlavně proto že doufám že s tou mojí přátelskou čtveřicí to bude podobné jako v tomhle filmu. :) ()

dosak

Jestli se někdy podívat na nenáročnou oddychovou komedii, pak na tuto. Není to žánr oplývající oskarovými trháky, ale v jeho rámci je Last Vegas silným nadprůměrem a já se celkem dobře bavil. Normálně by to asi bylo za 3*, ale s obsazením přidávám čtvrtou, pánové vyčerpali z tématu maximum. ()

Kritik

Pvních 10 minut je lepší než celý film. Život mladých potížistů je rozhodně zajímavější než ubohá a smutná rozlučka se svobodou důchodců. Nezachrání to ani hvězdná čtyřka. Nedoporučuji... ()

Edwin44

Několikrát to už tu padlo, ale přesto mi to nedá zopakovat. S jiným obsazením by ten film stál za starou bačkoru. To jak film skončí se dá předpovědet už asi od 10 minuty (ale uprimne čekal jsem spis že se románek stane DeNirovi) a to ostatní prakticky taky (syn přijede, on ženu nepodvede atd). Za co jsem rád je to, že filmu nebyla ani jedna nějaká zbytečně nechutná nebo nevhodná scéna, všechno to s k věku hercům sedělo a bylo vidět, že je natáčení bavilo. Člověk si jen představuje jak by to vypadalo s Nicholsnem mí Klina. ()

sedlis

Cekal jsem to horsi, nebyt nekterych dementnich a lacinych zapletek vcetne toho sladouckeho zaveru bylo by to u mne za vic. Film mne ale i tak docela bavil, obcas jsem se i zasmal a celkem si uzil nocni Vegas. Zadnej extra prinos svetovy kinematografii ani buhvi jaky scenar to sice nebyl, ale ani to nijak neurazi..Pravda, nebyt tam to obsazeni, ma to o dve hvezdy mene...na duchod prumerny pocin pro vsechny. ()

pepkohc

Aj napriek tomu že tu hrajú herecký velikáni je to až moc nudné. Nápad síce dobrý ale nedotiahnutý do konca. Vôbec nevyužitý potenciál hercov....pár dobrých hlášok ale celý film nezachráni.... ()

Danny71

Frajeři ve Vegas jsou celkem svěží komedií o 4 kamarádech, kteří se rozhodnou vyrazit do Vegas na rozlučku se svobodou. Určitá paralela s Pařbou ve Vegas zde je, ale v této komedii jde hodně o vztahy a o věk samotých hrdinů. O hvězdném obsazení se asi není třeba rozepisovat, ale nutno říci, že všichni pánové a dáma zahráli své role výborně a já se po celou dobu bavil, této jízdě tedy dávám 8/10 ()

hujerita

Škoda že z hercov sa nedalo vytĺcť viac, lebo im to scenárista a režisér nedovolil. Mohli aspoň blbnúť samy od seba a myslím že by to bolo o dosť zábavnejšie, hoci pár momentov tam bolo skvelých. ()

Indio

Víc jak pulku filmu jsem se dobře bavil i když byl předem jasnej děj. Pak to ale šlo dolů takovym nechutnym tempem.....kdyby tam nehrali legendy nebude to koukatelny. ()

JerryPilsen

Lehce nadprůměrná komedie s několika hodně dobrými vtipy a několika žánrovými klopýtnutími.vše je předem jasné,jde jen o to jak to bude probíhat,protože konec je předvídatelný.Hlavní čtveřice exceluje,škoda že je to jejich labutí píseň. ()

mr.free

Z prvního pohledu na film jsem si myslel, že tento film bude celkem blbost, ale jak se říká "nesuď knihu podle obalu". Byly tady pasáže, kterým sem se zasmál. Myslím, že film nijak neurazí, zase to ale není typ toho filmu na který bych se podíval s radostí znovu. Díky jednoduché zápletce bych ho doporučil na oddych a přiřadil k těm filmům u kterých se nemusí až tak přemýšlet. Jednoduše řečeno: pěkný průměr. ()

ferdomravec

Jasne ked sa idu lucit so slobodou do Las Vegas4 debili dalo sa cakat ze o nechutne a teda aj slusna zabava. Ale pytal sa som sam seba co moze byt vtipne na luceni so slobodou 4 seniorov a hlavne ked ich hraju seriozni herci. Nuz utahuju si sami so seba z veku a s "komplikacii" s tym suvisiacimi. Par rodinnych hodnot a prijemna komedia je na svete :) ()

AndreiRanger

Když staří "dědci " chytí druhou mízu... Ikdyž ve filmu nenajdete 50 zvratů a nemusíte v jednom kuse uvažovat o tom "co asi bude dál", určitě u něj neusnete. Není nouze o vtipné momenty ani o chvilky k zamyšlení. Je nutné dodat, že 75% kvality filmu dělá charismatická herecká sestava, ale obsadit ty správné herce, je taky kus umění. ()

dedavena

Stařík Bily se bere tak mladu holku, jak stareho ma Arči hemeroida. Su tu ešče další dva kamoši z mladi a fšecy štyry jedu do Vegas aby tam zrobili mejdan a zapili Bilyho slobodu. Niž začně ten spravny fofer, zbalja pjeknu postaršu spjevačku, jakehosi transvescyta, potym ešče pikolika a Arči vyhrava v černym džekovi stodvatisic dolaruf. Frajeřy to začnu roztačať až do zavjerečneho hapyjenda. A jak to fšecko dopadně? To by vas ani ve snu něnapadlo. ()