Je rok 1955 a my sa zoznamujeme s „Flatbushskou štvorkou“, ako sa sama nazýva štvorica dvanásťročných chalanov z Brooklynu. Stačíme sa o nich dozvedieť akurát to, že sú zohratí, výreční, správne drzí a keď príde na to, vedia aj udrieť, a že dvaja z nich zdieľajú nežné city ku spoločnej kamarátke Sophie – a už sa aj presúvame v čase o štedrých 58 rokov ďalej, teda do súčasnosti, v ktorej ich osud rozvial do rôznych končín USA. Sam (Kevin Kline) žije s manželkou na Floride, kde si kráti dôchodcovské dni vodným aerobikom a ide sa pritom unudiť k smrti. Archie (Morgan Freeman) je po miernej mŕtvici, no trpí skôr následkom prílišnej starostlivosti a nekompromisného dohľadu svojho dospelého syna. Paddy (Robert De Niro) zostal ako jediný žiť v Brooklyne. Pred rokom mu zomrela manželka (zmienená detská láska Sophie), a zo stále smútiaceho vdovca sa stal nespoločenský frfloš, ktorý odpláca susedkine láskavosti ostrými rečami. Z Billyho (Michael Douglas) je úspešný kalifornský obchodník, ktorý sa po desaťročiach staromládeneckého života práve chystá oženiť s tridsaťročnou ženou. A práve táto chystaná udalosť je zámienkou k plánovanej rozlúčke so slobodou práve v Las Vegas – len to ešte chce presvedčiť Paddyho, ktorého kamarátstvo s Billym značne utrpelo Billyho neúčasťou na Sophienom pohrebe, aby vyšiel zo svojho mauzólea a pridal sa k nim... (TV Markíza)

klichem

Príjemné, tiché, miestami humorné.. Určite však nejde o nijaku komediu roka. Nadherne herecke legendy a ich starnuca a stupajuca charizma pritiahnu vela divakov... Film sam o sebe nie az tak zaujimavy ako samotne postavy. S takymto hereckym kvadrom sa s toho dalo urobit nieco omnoho kvalitnejsie. ()

IZFNP

Neoriginálny film, ktorý na tvári maximálne vyvolá úsmev. Aj to len vďaka tomu, že sa na plátne pohybujú hviezdy nemalého kalibru. Napokon to bola pomerne tuctová záležitosť, ktorá si dovolila zopár stareckých vtípkov a fajn soundtrack. Pohodové a príjemné, žiaľ prudko priemerné. ()

DonBraso

Pohodová záležitost ve Vegas s bandou,kterým už věk překračuje 70 let.Občas vtipné momenty,hodně dobrý herci pohromadě,kdy každý má něco do sebe a i dokážou zabavit klucí jedni.Je to rutina kam se podíváš,novinek netřeba hledat,ale tahle poloha zahraná,proč ne.Aspoň člověk nemusí zas koukat na stokrát okoukané pařby teenegerů nebo rodin co si vyjedou do Vegas.Ruku na srdce,už moc věcí o Vegas se točit nedá.Hlavně s nadhledem a nebrat tento film jako Oscarový představení,prostě dobrá jednohubka,která rychle uteče.70% ()

Orhalmi odpad!

Nerozumím, kdo mohl dát týhle sračce plné žvástů, klišé a všech možných trapností nějaké hvězdy. KDyby to byl céčkový film s amatérskými herci, ještě by se to dalo zvládnout. ALe obsadit do tohoto filmu čtyři superstar , to spíše filmu uškodilo. Nevím, jestli to brali jako recesi, že si užijou týden ve Vegas...Přitom by s tím šlo udělat celkem vtipnou komédii - čtyři důchodci ve Vegas. ()

Dixieboy

Tohle už tu bylo tisíckrát... jedna velká botoxová nuda :( Na Michaela Douglase se tu opravdu nedá dívat... je z něj už jen nechutná maska s protivným hláskem... Robert DeNiro má na mnohem víc... Morgan Freeman má alespoň vtipné hlášky a občas vtipnou scénu a jediný, kdo mě mile překvapil byl Kevin Kline. Ale jinak... z tohoto výletu do Vegas vystřízlivíte tak za pět minut po skončení titulků a ani nevíte, že jste to viděli :( Je to plné neustále opakovaných emocionálních klišé a celé to skončí naprosto předvídatelným koncem ... ()

VanBradley89

Typická pohodička, která neurazí. Čtyři sympatičtí dědci, z nichž Freeman a Kline jsou naprosto dokonalý. Je tam vtip, nějaké trauma, které se vysvětlí a 50 Cent ve své nejvtipnější roli. Plus Mary Steenburgen je nejenom krásná, ale má úžasná hlas. ()

Ladik8

S hereckého obsazení vám padá čelist světelnou rychlostí na zem. Jejich vystoupení ve filmu je opravdu působivé. Film je sice klasickou romantickou komedií, ale průměrnost filmu pro mě zvedají právě filmové legendy. ()

BlackAngels

Tahle banda chlapíků mě dost dobře dostala :-) Jsou to úžasní staří kozlové :-) Obdiv, údiv, nadšení - tři hesla tohoto filmu! Vážně fantastická komedie. Dostal mě De Niro jako totální brůča, dostal mě Freeman jako největší hérečka jakou znám, když hraje na smrt vyčerpanýho po vyjití pár schodů, aby donutil kamaráda jet na rozlučku se svobodou, Douglas mi ukázal, že obětovat se pro přátele je někdy větší tíha, než se nám na začátku mohlo zdát a nakonec Kline... ten mi ukázal, že pokud někoho vážně milujete (zatlačím slzu a pokračuju) už nikdy pro vás nebude na světě nic,čemu by jste se chtěli usmát sami..... Není to jen o tom, že vás tento film rozesměje, je to i tom, že se to ve vás všechno pohne. A závěr je monstrózně famozní! ()

benedict

Nic převratného, jen prima oddechovka s tím nejlepším hollywoodskym matrošem, což celkem stačí. Návod, jak se sejít po letech. Hoši, kdo z vás by nepřijal od své lepší polovičky takovou obálku, jako Kline? A navíc, živě si představuju sebe coby babku ve společnosti stejně odvážných důchodkyň. Po bouřlivé zábavě zalezu s mladým úlovkem do soukromí, vyndám klapačku, sundám paruku a další podpůrné věci a jde se na věc! ()

Don Maty

V posledných 2och rokoch sa nám roztrhlo vrece s filmami na tému "Old cool guys". Niektoré lepšie, niektoré horšie ale musím povedať, že som celkom fanúšikom týchto filmov. V tomto prípade sa nejednalo ale o frajerov, čo zabíjajú na pohľadanie a ani o borcov, čo chcú zažiť mafiánsku akciu. Jednalo sa o típkov, ktorí chceli prežiť skvelý víkend. Taký "hangoverský". A celkom sa im to podarilo. Bohužiaľ všetky tieto filmy začínajú už nudiť. Nakoľko všetci títo starí mužíkovia sú na pokraji skazy a idú len za jedným. Za posledným dobrodružstvom...3* ()

CrazymanM

Velmi příjemná komedie se skvělými představiteli hlavních rolí,opravdu jsem se pobavil a zasmál!Nejvíc mi utkvěla scéna,kdy Morgan utíká tím oknem,to bylo fakt super!!! ()

Meow86

Roztomilá jednohubka. Ne vždy je nutné chovat se podle svého věku. Vždyť na světě existuje tolik druhů zábavy, tak proč ji občas nepodlehnout. Lepší čtyři rozjívení důchodci v Las Vegas, než-li jeden rozjívený důchodce v Kauflandu. ()

NightScene

Bombová komedie! Co budeme dělat, až tu tihle herci nebudou?! :( Prostě parta HIC! Náramné obsazení, skvělé herecké výkony (jako vždy) a super hlášky! Komedie jak se patří a ještě k tomu s těmito borci. Neskutečně jsem se bavil a nejvíce se mi asi líbí, že si ze sebe dokáží udělat takovouhle srandu. :) ()