Je rok 1955 a my sa zoznamujeme s „Flatbushskou štvorkou“, ako sa sama nazýva štvorica dvanásťročných chalanov z Brooklynu. Stačíme sa o nich dozvedieť akurát to, že sú zohratí, výreční, správne drzí a keď príde na to, vedia aj udrieť, a že dvaja z nich zdieľajú nežné city ku spoločnej kamarátke Sophie – a už sa aj presúvame v čase o štedrých 58 rokov ďalej, teda do súčasnosti, v ktorej ich osud rozvial do rôznych končín USA. Sam (Kevin Kline) žije s manželkou na Floride, kde si kráti dôchodcovské dni vodným aerobikom a ide sa pritom unudiť k smrti. Archie (Morgan Freeman) je po miernej mŕtvici, no trpí skôr následkom prílišnej starostlivosti a nekompromisného dohľadu svojho dospelého syna. Paddy (Robert De Niro) zostal ako jediný žiť v Brooklyne. Pred rokom mu zomrela manželka (zmienená detská láska Sophie), a zo stále smútiaceho vdovca sa stal nespoločenský frfloš, ktorý odpláca susedkine láskavosti ostrými rečami. Z Billyho (Michael Douglas) je úspešný kalifornský obchodník, ktorý sa po desaťročiach staromládeneckého života práve chystá oženiť s tridsaťročnou ženou. A práve táto chystaná udalosť je zámienkou k plánovanej rozlúčke so slobodou práve v Las Vegas – len to ešte chce presvedčiť Paddyho, ktorého kamarátstvo s Billym značne utrpelo Billyho neúčasťou na Sophienom pohrebe, aby vyšiel zo svojho mauzólea a pridal sa k nim... (TV Markíza)

strikeman

Gerontofilní komedie, ve které někdejší hollywoodská elita ukazuje (nejen přijmutím role v tak "zásadním" snímku), že už opravdu stárne ... Ale aspoň trochu zábavné to bylo a De Nirovi a Douglasovi nemůžete dát jen 2 hvězdy, no ne? :-) 60% ()

Wallis3

"Vychází to do zbytečna...podrpůměrná komedie a blá blá blá..." Nahláškovaná a velmi příjemná komedie s tak velkým zásahem do uvědomění si života a poučením, inteligentní humor, příjemný xichty. Nic víc a nic míň. "KOLIKK JE TVÉ SNOUBENCE? 32? JÁ MÁM HEMEROID, KTERÝMU JE 32!" ()

Raziel_cz

Plně si uvědomuju, že Jon Turtletaub je člověk, který ve svých filmech hraje nejvíc na jistotu z celého Hollywoodu, ale stejně mu to pokrytecky žeru. Obsazení super, pointa s De Nirem super, jinak... se toho moc neděje. Je to víceméně jako The Hangover, akorát do Vegas jedou čtyři páprdové a místo otravného Tysona se tu má mnohem méně násilné cameo 50 Cent. Trefilo se mi to do nálady a bavil jsem se. Stranger things happened. ()

Dejvid007

Přihlouplá napodobenina Pařby ve Vegas, nebýt toho super obsazení, tak by to stálo za nic, ale obsazení je jaký je a s tim nikdo nic neudělá, takže vcelku se člověk pobaví. Zajít si na tenhle film o svátcích je ideální volba. ()

zedemx

Film potěší svojí roztomilou senilitou. Většina Gagu předvídatelná, ale kino praskalo smíchy, takže pro masového konzumenta jak dělané. Věkový průměr v sále byl vyšší, ale ve filmu se najde pro každého opravdu něco a myslím si, že kompromis cílové skupiny nijak filmu neubližuje. Za perfektní obsazení a spád dávám 4* ()

Ihuj

Předvídatelné, schématické, ale jinak super. Velmi vtipné, mockrát jsem se zasmál nahlas a zdaleka jsem v tom nebyl v kině sám. Je až překvapivé, jak dokáže tahle vlna filmů o seniorech oslovit a pobavit mladší generace. ()

bararich8

Čekal jsem Hangover pro důchodce a ono si to hrálo na kapku vážnější notu. Nicméně hlavně polovina byla povedená a některé scény a hlášky rozhodně stojí za to. Hlavní čtyřka hodně táhne (ještě aby ne). Pohodový film, víc k tomu není třeba dodávat. 4* ()

PEZ

Starci vyrazili ma zur. Je to mile, bodaj by sme si aj my vedeli takto vyhodit z kopytka, ked budeme mat tolko rokov. Oddychovka s par vydarenymi vtipkami (napr. odfajcenie 50 Centa :)). No vzhladom na tie silne mena je skoda, ze film nezanecha hlbsiu stopu. Ista snaha tu je, pridanim zapletky "ukradnutia" frajerky, no nestaci to. Niektore sceny vytrcaju, celkovo vsak Last Vegas ostane v sekcii "jeden z tych pohodovych filmikov, na ktore po case zabudnete". 7/10 ()

darkreider

Pánov to hranie stále baví a keby sa tam každú štvrť hodinu nezvýjala nejaká prsatá dvaciatka v rytme popkultúry, mal by som z toho lepší pocit. Nie že by som sa rád nepozrel, ale to je doména iných filmov a tu to bolo naviac. Nikto mi proste nenakecá, že sa banda luxusných hawají bude lepiť na štvoricu z geriatrie. Ale možno je to prach sprostá závisť. Inak spanilá jazda s pár výbornými vtipmi. ()

Torgal

Veľmi fajn geronto komédia, ktorá ťaží hlavne z parádneho obsadenia hereckými legendami. Väčší problém som mal jedine so serióznou príbehovou linkou De Nirovej postavy. Keby bol celý film naladený na vlne odviazaných dôchodcov a všetky moralizujúce pasáže by sa z neho škrtli, tú štvrtú hviezdu by som mu vlepil bez problémov. 6+/10 ()

redwik

Človek by čakal niečo na spôsob Hangoveru, ale Last Vegas sa naň nepodobalo až tak veľmi. Občas sa vo filme objavili supervtipné gagy, inokedy sa našlo pár hluchých miest. Výsledne to teda vychádza na takú obyčajnú priemernú komédiu, v ktorej si zahrali páni z vyšších hollywoodskych kruhov, ako aj krátke vystúpenia hudobníkov 50 Cent a Redfoo. Škoda, že v trailery boli takmer všetky najvtipnejšie scény, a teda vo filme už sa toho až tak veľa ukázať nedalo. Pán Turteltaub z toho mohol vyťažiť trošku viac. Michael Douglas - Billy /:/ Robert De Niro - Paddy /:/ Morgan Freeman - Archie /:/ Kevin Kline - Sam /:/ Mary Steenburgen - Diana /:/ Jerry Ferrara - Dean /:/ Romany Malco - Lonnie /:/ Roger Bart - Maurice /:/ Joanna Gleason - Miriam /:/ Michael Ealy - Ezra ()

Stíba

Obyčejný film místy slušně zábavný ale častěji nikterak ohromující, což je v případě jako je tento, kdy máte k dsipozici herce z TOP TOP kategorie vždycky škoda. ()

Ondr@932

Perfektní stařecké obsazení - Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman a pro mě neznámý Kevin Kline. Film má svižné tempo, plno vtipných hlášek. Prostě něco podobného jako Pařba ve vegas, akorát s důchodci :-D 75% ()

dakarin

Velice smutné až teskné přes veškerou snahu odlehčit téma. Některé druhy veselí a tesknoty se dotýkají a prolínají, jeden z mnoha úhlů pohledu na naši dobu v jisté výseči. Ne všechny uzavřené systémy mají řešení, ne všechny jsou validní :-( ()

Dimo

Jako celek žel docela unylé, ale se skvělými jednotlivými fórky. Zcela na férovku - je to zahozená šance. Na základě skvělého traileru kdekdo čekal zběsilou geronto jízdu a ono je to jakési bezzubé, což není zrovna příměr, který jsme čekali, žeano! A ponaučnej konec jak z rodinnýho filmu si mohli opravdu odpustit. Takže - chcete-li se pobavit, pusťte si trailer. Film už ne. ()

Kingjiri

Turteltaub je rutinér a mám pocit, že nikdy nic nadprůměrnýho nenatočí. Přitom měl, jako většinou, k dispozici slušnej hereckej ansábl (tentokrát dost silnej), ale hodně toho zazdil nevýraznej příběh. Kromě pár hlášek, camea 50 Centa a několika scén v závěru nezaujme po dramaturgický stránce vlastně nic. Naopak většina stopáže svejma nezáživnejma dialogama a klišoidníma scénama nudí. Třetí slabá hvězda za herecký obsazení a sympatickou filmařinu. ()