Je rok 1955 a my sa zoznamujeme s „Flatbushskou štvorkou“, ako sa sama nazýva štvorica dvanásťročných chalanov z Brooklynu. Stačíme sa o nich dozvedieť akurát to, že sú zohratí, výreční, správne drzí a keď príde na to, vedia aj udrieť, a že dvaja z nich zdieľajú nežné city ku spoločnej kamarátke Sophie – a už sa aj presúvame v čase o štedrých 58 rokov ďalej, teda do súčasnosti, v ktorej ich osud rozvial do rôznych končín USA. Sam (Kevin Kline) žije s manželkou na Floride, kde si kráti dôchodcovské dni vodným aerobikom a ide sa pritom unudiť k smrti. Archie (Morgan Freeman) je po miernej mŕtvici, no trpí skôr následkom prílišnej starostlivosti a nekompromisného dohľadu svojho dospelého syna. Paddy (Robert De Niro) zostal ako jediný žiť v Brooklyne. Pred rokom mu zomrela manželka (zmienená detská láska Sophie), a zo stále smútiaceho vdovca sa stal nespoločenský frfloš, ktorý odpláca susedkine láskavosti ostrými rečami. Z Billyho (Michael Douglas) je úspešný kalifornský obchodník, ktorý sa po desaťročiach staromládeneckého života práve chystá oženiť s tridsaťročnou ženou. A práve táto chystaná udalosť je zámienkou k plánovanej rozlúčke so slobodou práve v Las Vegas – len to ešte chce presvedčiť Paddyho, ktorého kamarátstvo s Billym značne utrpelo Billyho neúčasťou na Sophienom pohrebe, aby vyšiel zo svojho mauzólea a pridal sa k nim... (TV Markíza)

TeeAge

|| Scenár: Dan Fogelman, Adam Brooks | Hudba: Mark Mothersbaugh | Distribúcia: CBS Films | Štúdio: Good Universe | Rozpočet: 28 miliónov $ | Tržby: 134,059,282 $ || Tentoraz a naposledy. Jak príbeh, tak i celý film zafunguje na jedno videnie, i to hlavne kôli hviezdej garde predstaviteľov. Douglas herecky vedie, De Niro neprekvapí. Príjemná oddychovka, nič viac, nič menej. 65% | Blu-Ray, THX, EN DTS | ()

MikeCool

Takový bratránek přes koleno Pařby ve Vegas, aneb když se celebrity filmového plátna Douglas, Freeman, De Niro a Kline sešli a natočili seniorskou pařbu ve Vegas plnou vtipných hlášek. Musím uznat, že jsem se docela bavil, ale i přes ten ohraný koncept "šťastného shledání po letech, následné prožívání dobrodružství se starou dobrou partou a na závěr pokus o emotivní tečku", nemohu jít s hodnocením výše. Přesto říkám, že mě Frajeři ve Vegas příjemně překvapili. ()

sarkas21

Frajeři ve Vegas jsou celkem svěží komedií o 4 kamarádech, kteří se rozhodnou vyrazit do Vegas na rozlučku se svobodou. Určitá paralela s Pařbou ve Vegas zde je, ale v této komedii jde hodně o vztahy a o věk samotých hrdinů. O hvězdném obsazení se asi není třeba rozepisovat, ale nutno říci, že všichni pánové a dáma zahráli své role výborně a já se po celou dobu bavil ()

Stanislaus

Když se v jednom filmu sejdou čtyři oscarová esa, tak to nemusí bezpodmínečně znamenat, že půjde o úspěch, protože vždy může i perfektně obsazený film ztroskotat na suchém a nezajímavém scénáři, což je přesně případ Frajerů ve Vegas, kteří mě i navzdory přítomnosti oněch renomovaných herců nedokázali zaujmout a pobavit natolik, abych jim dal nějaké slušné hodnocení. A když má jít žánrově o komedii, u které se člověk ani dostatečně nezasměje, tak už je vážně asi něco špatně, což je u filmu s takovým hereckým potenciálem škoda. Snímek, který vsadil na jistotu, přičemž to nakonec celkem projel. ()

Roman.Ticka

Nalákalo mě hvězdné obsazení, především můj oblíbenec Douglas, a dobře jsem se bavila. Kupodivu právě sekvence u bazénu a vůbec všechny scény s vyšpulenými zadky a umělýma kozama (už je toho příliš) "dětí", celkovou atmosféru rušily. Dokonce i persony jako Gordy a 50 Cent si raději udělaly sami ze sebe prdel, než by konkurovaly takové přesile. Vůbec nešlo o last rozjezd se vším všudy bez ohledu na následky, ale o zocelení starého kamarádství a odpuštění minulých křivd. Že přijde jako bonus i láska, to už je jen třešnička na dortu. A proč ne?! Jen mě mrzí, že pánské defilé v oblecích trvalo pouhých pár sekund, šaty opravdu dělají člověka, bohužel i bohudík. ;-) ()

• Ve filmu si střihl menší roli uvaděče párty zpěvák populární skupiny LMFAO Redfoo. (Punisher)
  • Ve scéně, kdy Sam (Kevin Kline) vede slečnu do pokoje, sundá kravatu a uváže ji na kliku. Následně má ale kolem krku další kravatu. (Nýdnol)