Je rok 1955 a my sa zoznamujeme s „Flatbushskou štvorkou“, ako sa sama nazýva štvorica dvanásťročných chalanov z Brooklynu. Stačíme sa o nich dozvedieť akurát to, že sú zohratí, výreční, správne drzí a keď príde na to, vedia aj udrieť, a že dvaja z nich zdieľajú nežné city ku spoločnej kamarátke Sophie – a už sa aj presúvame v čase o štedrých 58 rokov ďalej, teda do súčasnosti, v ktorej ich osud rozvial do rôznych končín USA. Sam (Kevin Kline) žije s manželkou na Floride, kde si kráti dôchodcovské dni vodným aerobikom a ide sa pritom unudiť k smrti. Archie (Morgan Freeman) je po miernej mŕtvici, no trpí skôr následkom prílišnej starostlivosti a nekompromisného dohľadu svojho dospelého syna. Paddy (Robert De Niro) zostal ako jediný žiť v Brooklyne. Pred rokom mu zomrela manželka (zmienená detská láska Sophie), a zo stále smútiaceho vdovca sa stal nespoločenský frfloš, ktorý odpláca susedkine láskavosti ostrými rečami. Z Billyho (Michael Douglas) je úspešný kalifornský obchodník, ktorý sa po desaťročiach staromládeneckého života práve chystá oženiť s tridsaťročnou ženou. A práve táto chystaná udalosť je zámienkou k plánovanej rozlúčke so slobodou práve v Las Vegas – len to ešte chce presvedčiť Paddyho, ktorého kamarátstvo s Billym značne utrpelo Billyho neúčasťou na Sophienom pohrebe, aby vyšiel zo svojho mauzólea a pridal sa k nim... (TV Markíza)

Sochorisko

Sedl jsem si večer k televizi a vidím toto kvarteto extrémně známých herců a říkám si, co to je? Že sem to neviděl .. ? Film s takovýmto obsazením by měl být nejenom dobrý, ale přímo úchvatný, budu se koukat. Bohužel, v průběhu celého filmu si říkám "Jako vážně?" Něco tomu chybí, tohle prostě není to, co bych od daných herců očekával. Ke cti tomuto filmu jde nanejvýš trefné přiřazení rolí-bohužel- ať chceme nebo ne, tato generace top herců už není nejmladší.. Celkový náhled a zakončení celého filmu, ve kterém se všichni snažili jak jen to šlo se nakonec celkem vyvedl a "odstranil" onen nudný náhled na film ()

filipvrbik

Ty geronto filmy mají něco do sebe, a tento film je dobrý ( a dobrý je za tři)... Na druhou stranu filmy z Las Vegas stojí většinou za starou belu - je to jedna velká bezduchá pařba...50% ()

Antaeus

Čakal som prvoplánovú komédiu postavenú na zvučných menách a jednoduchých gagoch. Čakal som bazén na kúpalisku pre deti do 3 rokov. Poznáš to: voda po členky, patrične ohriata, žiadne riziko ani "dobrodružstvo". Namiesto toho som však dostal plavecký bazén. Žiadny olympionik síce na ňom reálne trénovať nebude, ale kúpalisko sa pochváli, že má bazén, ktorý normy spĺňa a každý plávaniachtivec si tiež príde na svoje. Škoda, že väčšina najlepších gagov je spomenutá už v upútavke. Našťastie však nie všetky. A tak som sa výborne pobavil aj keď je pravda, že nebyť zvučných mien (a ich talentu), zrejme by sa zámer celého filmu (pobaviť) minul účinkom. ()

toi-toi

Príjemné prekvapenie, kde všetko funguje ako má. Banda starých harcovníkov sa baví na úkor dnešného sveta, čím ho vlastne baví. Plno klišé, škatuliek a starých vtipov. V tomto prípade, to je však najväčšia pochvala akú mohli starý páni dostať. ()

embecka

Nostalgická milá pripomienka toho, že nikdy nie sme príliš starí a príliš nudní :) Príjemný herecký koncert, aj tú štvrtú hviezdu mi pridala asi tá nostalgia, lebo na jedno pozretie stačí. ()

arcticsky

Zde je vidět, jak čtyři skvělí herci + jedna charismatická herečka dokáží z ničeho uplést bič. Standardní průměrná komedie... ()

malypivo

Těšil jsem se na originální film s hereckými esy, ale opak je bohužel skutečností. Celý film je vlastně obyčejná, tuctová, romantická komedie, která nepřináší nic nového. Jediným rozdílem je herecké obsazení, které se snaží, ale příliš toho nezmůže. Tři hvězdy pak dávám převážně z respektu a soucitu a to nejsou charakteristiky dobrého filmu. ()

joudas

Už jsem si zvykl, že i takové filmové osobnosti hrají v bracích. Ale přesto mi to vždy připadá trochu smutné. Ještě smutnější je to tehdy, kdy se jich v jednom braku sejde víc jako tady. Nedokážu teď přesně popsat, jak na mě tento film působil, ale napadají mě slova jako neosobní, univerzální, kýčovitý, předvídatelný, plytký, nevtipný, nudný a o ničem. A nepomohlo by mu ani tucet dalších slavných staříků. ()

Gastovski

Očekával jsem nekompromisní nálož, kdy se starý matadoři utrhnou ze řetězu a zpuštoší celé Las Vegas. Ale samozřejmě to bylo právě naopak. Zábavnost nulová a vše se odehrává v mezích stařecké důstojnosti. Samozřejmostí filmu o rozlučce a následných kalbách je, polovinu stopáže věnovat romantice a věčným tlacháním o pravé lásce, jejím smyslu atp. Od odpadu to zachraňuje ústřední čtveřice, od které se člověk dočká vzácně nějaké té vtipné průpovídky a super scéna s Půldolarem. ()

zahadum

Veľmi trápna geriatrická akože komédia....nudný, plytký a ničím neprekvapujúci " príbeh " ktorý bol miestami až trápne nechutný a o nejakej srande sa nedalo hovoriť...je mi ľúto sa dívať na De Nira čo v poslednej dobe predvádza tento kedysi talentovaný herec ktorý bol známy ako si starostlivo vyberal úlohy....mal by porozmýšľať o dôstojnom odchode do dôchodku ako si takto kaziť jeho bohatú povesť. ()

Matli

Lepší jako průměr, ale že bych se za břicho popadal, to úplně ne. Každopádně vtipné scénky i hlášky byly a ještě k tomu drobnej příběh v pozadí. Určitě je ale super vidět 3 nejznámější jména Hollywoodu v jednom filmu. 64% ()

El-Barto

Samozřejmě hrozně klišovitý, předvídatelný a rádoby dojemný. Ale ústřední čtveřice je boží a po příjezdu do Vegas se najde hned několik fórů, u kterých jsem se od srdce zasmál. V tu chvíli jsem pomýšlel i na vyšší hodnocení, ale to by se nesmělo vytratit tempo a celkem solidní nápaditost (vydávání se za mafiány, atd.). Místo toho ale přišel příšerně šablonovitej konec, kde každá postava dojde přesně k tomu, co divák čeká už na začátku filmu. Škoda. ()

ASSBURGER

Proste taká seniorská bomba ! Proste štvorica jedných s najslávnejších filmových hviezd ako DeNiro ,Douglas ,Freeman ,Kline. Proste bomba na to pozerať 4/5. ()

Bozvav

Díky hvězdnému obsazení, skvělým hereckým výkonům, milému humoru, špetce nostalgie, smysluplným dialogům a troše dejavu je tento snímek velmi příjemným počinem, jenž nespadl do kategorie " film v tv na nedělní odpoledne". Za mne 80%. ()

vito_corle

Frajeři ve Vegas je komedie plná filmových hvězd- Douglas , De Niro, Freeman, Kline . Vtipný příběh o kamarádech z dětství a přátelství, co trvá 60 let. Když jeden z ,,Dědků" oznámí, že se bude ženit s třicítkou rozhodnou se, že z loučení ze svobodou bude pařba ve Vegas. A pořádná pařba! Pařby kterou závidí i slavný soused 50 Cent je pro všechny a všichni a pořádně si jí užívají. Možná až na budoucí nevěstu. Velká sranda a já se fakt bavil. ()