Keď absolvent Princetonskej univerzity Richie Furst (Justin Timberlake) zistí, že ho pri falošnej hre on-line pokru okradli, vydá sa do Kostariky, aby si to vybavil s údajným vinníkom, kráľom hazardného priemyslu, Ivanom Blockom (Ben Affleck). Block ho od pomsty odradí a získa na svoju stranu pod prísľubom obrovského bohatstva. Súčasne sa však po Richieho stopách púšťa aj fanatický agent FBI (Anthony Mackie) a núti ho, aby mu Blocka pomohol dostať za mreže, udal ho a svedčil proti nemu. Richie tak musí hrať najväčšiu hazardnú hru svojho života, v ktorej sa snaží oklamať a obohrať dvoch silných protihráčov naraz. A ešte z toho vyjsť so zdravou kožou, alebo aspoň živý. Dokáže to? A za akú cenu? (TV JOJ)

Jindra_S

Přehlídka samostatných filmových scén - dokupy to nějak nefunguje, zápletky jsou strašně umělé a nejasné. Do konce filmu jsem pořád čekal, kdy už konečně něco přijde - a najednou byl konec. ()

Krastom

Jedna hvězda mi přijde málo, tři zase moc. Čekal jsem podobný film, jako je Oko bere, nebo Dannyho parťáci, ale nějak to nezafungovalo. ()

Lubyk

Kdyby vybrali vhodné herce, tak to mohl být trhák. Asi je to jen otázkou osobních preferencí, ale Timberlake mi fakt nesedl, a Affleck, i když to zahrál dobře, tak mu stejně tu svini nevěřím. Jinak je to dobře napsané, dialogy v pohodě, spád taky. Pokud byste chtěli oddychovku s nábojem, tak lze doporučit (pokud tedy nesdílíte pocity ohledně hereckého obsazení). ()

aneta105

Tomuto filmu chyběl elán, vlekl se a některé scény byly naprosto zbytečné, Ale bez tohoto by byl tento film lepší. Herecké výkony to sice spestřily, ale nedokázali tento film dostat na vrchol.... 40% ()

JsemPohodlny

Stačí si za Ivana Blocka dosadit Arthura Hayese, místo Midnight Black si představit Bitmex - a film najednou dostane úplně jiné barvy. :-) Akorát ty party budou dnes určitě výrazně okázalejší. ()