Čerstvý absolvent vysokej školy Will (Miles Teller) si musí nájsť prácu a začať byť zodpovedný sám za seba. Doteraz sa vo všetkom spoliehal na rodičov, teraz skúsi spolu so svojimi kamarátmi vybudovať úspešnú budúcnosť. Podarí sa im zistiť, v čom naozaj vynikajú? (TV JOJ)

TheSpearCZ

Co se týče teenage blbůstek, je Get a Job v mém žebříčku pěkně vysoko, s takhle nabitým obsazením se fakt divím, že film upadl do zapomnění, dvojka Teller/Kendrick zklamat ani nemohla, ale ještě tu do toho máme Perníkového tátu a McLovina ve vedlejších rolích a to už je panečku obsazení, o kterém se dá mluvit. Je to vtipné, dobře se na to kouká a ve výsledku to má i pointu do života. Povedená blbůstka, i když musím přiznat, že pro Tellerovi dřívější komedie mám velkou slabost. Lepší 3* ()

kaylin

Není to skvělé, ale ten film má prostě dobré herecké obsazení. Nebudu tvrdit, že ty charaktery jsou super, ale některé mě bavily. Navíc si myslím, že i nechtěně, ukazuje film to, co jsou lidé schopni pro práci udělat, i když by se u toho měli sebe víc ponížit. Člověk prostě nikdy nebude za borce, pokud vypije sklenici jeleního spermatu. ()

JohnCZ

Na tak nadupané obsazení po hříchu mizerná komedie, která vlastně není ani moc vtipná a dějově nijak záživná. Miles Teller přirozeně hrající sympaťák, ale tentokrát je děsně nevýraznej, Anna Kendrick totálně upozaděná a ty nejlepší scény si pro sebe klasicky krade Bryan Cranston. Dialogy jsou vyloženě slaboučké a dojem nulový. ()

liberita

Pohodová komédia o strastiach s hľadaním ideálneho jobu a jeho zaistenia je občas až príliš pritiahnutá za vlasy (sfetovaný učiteľ chémie, zdržanie bodyguardov aby sa hrdinov otec dostal k tomu čo robí rozhodnutia etc.), ale len ťažko niekoho urazí. Anna Kendrick ani Miles Teller mi nikdy neboli dvakrát sympatickí, ich nedostatok hereckej snahy však bohato vynahradia Bryan Cranston, Christopher Mintz-Pleasse a Jorge García. Neodporúčam pred pozretím filmu vidieť trailer, je v ňom zbytočne veľa spoilerov, hneď vám naservírujú hlavné vtipy a váš celkový zážitok bude potom značne ukrátený. ()

novoten

Jen těžko věřím tomu, kolik oblíbených tváří se upsalo výsměchu všem, kteří se kdy pokoušeli sehnat práci. Jako kdyby úspěšný pokus o kariéru byl vážně jen o tom dát při každém průběžném úspěchu výpověď - a tímto stylem jakousi záhadou šplhat po žebříčku stále výš. Snad to někde v jádru měla být odlehčená komedie, ale těch chvil, při kterých se mi v kapse otevírala nemalá pomyslná kudla, bylo tak moc, že smířlivé hodnocení nezachrání ani právě onen vyšperkovaný casting. V šuplíku zapomenutých natočených nesmyslů nemělo Get a Job zůstat čtyři roky, ale celou věčnost. ()

• Film byl natočen již v roce 2012, ale kvůli produkčním potížím se jeho premiéra o čtyři roky opozdila. (hansel97)
  • Anna Kendrick hrá vo filme 22-ročné dievča, avšak počas natáčania filmu v roku 2012 mala 27 rokov a keď bol film v roku 2016 uvedený do kín mala 31 rokov. (ShortyIC)