Pereopyojeu daejakjeon

• Južná Kórea 프로포즈 대작전 (viac)

Ve svatební den Yi-seul si její kamarád Baek-ho přeje, aby mohl vrátit čas a říct jí, že ji miluje. Brzy dostane šanci vše změnit. (Netflix)

Zíza

Mnohem více se mi líbila japonská verze. Byla kratší, nebyla tak rozvláčněná a melodramatická. Možná že kdybych tohle viděla jako první, tak si řeknu, jaký to originální nápad ty Korejci měli, ale neměli. Nápad patří jinam. Jenom si ho přivlastnili, okořenili o svůj korejský standard - roztahanost, až nesnesitelné drama a nelogičnosti. Je to škoda, protože jsem se na to opravdu těšila a byla zvědavá, co s tím na Korejském poloostrově provedli. Nic moc pěkného na můj vkus. Nelíbilo se mi, že v té minulosti zůstával na tak dlouho a tak hrozně moc ovlivňoval nejen svůj osud, ale i všech svých přátel. Na začátku jsem byla zvědavá, jak se jejich osud změní, ale potom… Navíc jsem se pak už v tom trochu ztrácela a pořádně se nechytala, kam se vlastně vrací. Tenhle seriál mi nesedl, raději doporučím japonskou verzi - kratší, střídmější a hlavně si u konce nevymýšlí kraviny, aby se natáhla, a má rozumnější dialogy. ()