Děj nejnovější komedie Pedra Almodóvara se odehrává v letadle mířícím do Mexika. Někde nad Mexickým zálivem se letadlo porouchá a pilotům, letušákům i pasažérům nezbývá, než si naposledy pořádně užít života. (oficiálny text distribútora)

Anjunja

Pokud chcete vypnout a pobavit se tak tento film je zaručeně určen pro Vás!! Ten z vás který v tomto dílku bude chtít hledat nějaký hluboký příběh či poselství tak bude zklamán. Spoustu ironických momentů, protnutí životů. Náhody, které nevymyslíš (nebo vymyslíš? =) ) spousta super narážek na gaye a jiné...Každopádně ruku na srdce - co by jste dělali kdyby jste věděli že máte 50% šanci že toto jsou poslední momenty vašeho života? ()

derryl

Pedro Almodóvar umí vždy překvapit. Pokaždé to stojí za to a každý jeho film má v jeho filmografii své místo. Jeho nový film Rozkoš v oblacích je toho důkazem. Perfektní "jiná" komedie odehrávající se na palubě letadla je jako stvořená pro mistra dramatu i komedie. Almodóvar přece netočí jen dramata, v jeho filmech se všechno svým způsobem záhadně mísí. Tentokrát bych měl napsat drama přebila komedie, ale myslím, že by to bylo zbytečné. Režisér se rozhodl pro žánr právem, nemyslím si, že chtěl pouze pobavit, každý jeho nový příběh má své opodstatnění, každá postava v ději má svůj vlastní svébytný život a všechno zlé je pro něco dobré, jinými slovy Almodóvar natočil svůj nový film kvůli každému minipříběhu, který chtěl vyprávět v krizové situaci před katastrofou... To lidé otevřou svá srdce a odhalí svoji pravou podstatu. Takové poselství jsem si já odnesl z této bláznivě pravdivé komedie se špetkou dramatu. Já byl spokojen, režisér a scénárista v jedné osobě splnil své zadání i poslání vyprávět barvité příběhy. ()

F.W.Colqhoun

Almodóvar natočil pro jednou místo telenovely sitcom a hleďme, poplach na kulturní frontě. Jakože ústup z kvality. Kdeže. Diference? Hetero hrají ve větším oslabení než běžně, oplzlé vtípky jsou explicitnější, homo-legrace drzejší. Jinak je to stále ON - svět jsou JEN vztahy & sex [za přesah lze považovat, že se epikurejské rochnění tváří v tvář smrti pouze stupňuje], všechno se musí probrat, všichni jsou nějakým způsobem propojeni a nudní heteráci jsou latentní na cestě k sebepoznání. K dobru lze Almodóvarovi přičíst, že obvykle dramatem maskovanou frašku pro změnu odvážně vy-outoval. Film je vtípky nabitý od začátku do konce. Scény jako "letušáci tanečním číslem rozptylují na životě ohrožené pasažéry první třídy" nebo "modlení u příručního oltáře" mohou vyvolávat leccos, v žádném případě však nudu. Soundtrack by neškodilo míti na CD. Bezuzdná duhová legrace. ()

Slarque

Už jsem ani nečekal, že se Almodóvar ještě někdy vrátí k „obyčejné“ komedii. Uvozovky jsou sice na místě, ale tenhle film opravdu nemá jiné ambice, než diváky pobavit, a daří se mu to celkem slušně. Kadence gagů by sice mohla být vyšší a scénář je opravdu jen sledem nepříliš pevně pospojovaných scének, ale pořád je to dobrá zábava (70%). ()

NinadeL

Na počátku bylo legendární vystoupení Almodóvarových miláčků, kteří jindy klasicky hrají v jeho filmech nezávisle na sobě, Antonio Banderase a Penélope Cruz. Po té na ně bylo zapomenuto a celé to překvapivě vyvrcholilo v nejteplejší komedii ujíždějící na songu I'm so excited. S něčím takovým problém nemám, zvlášť, pokud to celé končí tak optimisticky, ty můj kapitáne ;) ()

• Jako obvykle si ve filmu Pedra Almodóvara zahrál malou roli i jeho bratr Agustín Almodóvar. (Cheeker)
  • Film sa natáčal v Madride a Ciudad Real (Španielsko). Natáčanie prebiehalo od 9. februára do 12. septembra 2012. (Arsenal83)