Děj se odehrává na ostrově v tropech. Nezdařený pokus o odcizení nebezpečné chemikálie skončí nezdarem. Vojáci střílejí po muži nesoucím schránku s chemikálií. Kulky zasáhnou svůj cíl a neplánovaně i onu schránku. Postřelený, infikovaný muž se odpotácí do bezpečí, kde brzy zjistí začínající infekci. Vojáci pročesávají kraj a najdou infikovaného muže již mrtvého a jeho tělo spálí. Při kremaci se však kromě dýmu do ovzduší uvolnila i nebezpečná látka. Tento fakt způsobí masivní úbytek živých jedinců, ze kterých se stávají zombies. Člověk v boji proti tomuto nepříznivému stavu začíná vítězit. Je však v té chvíli ještě živý, nebo nemrtvý? (folklorman)

DonBraso

Trash.Kde ty loňský sněhy jsou.Nepovedená "dvojka" která je plná akce,vystřílí všechny munice a film se jen potácí do samotného konce.Nečekejte zázraky,protože tenhle snímek skončil už od samotného začátku a jen proplouval debilním koncem. ()

JesterKruger odpad!

Polorozpadlé mauzoleum. Zde jsem ani neviděl snahu něco natočit. Celé to na mě působilo, jako by tvůrci šli na zahradu nějákého miliardáře, a tam se rozhodli, že natočí " film ". ()

Wez

Já,ačkoliv milovník italských zombáren-a vůbec zombáren všeobecně-jsem z tohoto počinu byl velice zklamán a musel jsem se doslova nutit,abych toto "veledílo" dokoukal vůbec dokonce(kvůli tomu se mi sledování filmu protáhlo skoro na tři hodiny),přitom,kdyby se tvůrci drželi klasických zombie klišé,mohl ten film být pecka jak prase-protože místo pomalých,mátožně šourajících se tvorů,jsme se dočkali zombie sprintérů,zombie,které mluví(!!!!) a dokonce i jednoho zombího šermíře-tímto se mi film dokonale zhnusil,přitom dějově to nebylo vůbec špatné a u italských filmů z těch let to mělo perfektní lokace,na těch tvůrci opravdu nešetřili-co mě také zaráželo byli masky-některé perfektní,jiné zase totálně odfláklé....No celkově jsem z toho hodně na rozpacích a kvalit mých oblíbených Zombie 2,The beyond,Burial ground nebo třeba Hell of the living dead to při nejlepší vůli nedosáhne ()

Zupan_ odpad!

Aj ja mám občas rád Talianský trash, ale toto je fakt už veľa aj namna. Lietajúce zombie hlavy?? Strašná kokotina. ()