Reklama

Reklama

Videá (1)

Trailer

Recenzie (11)

Aljak 

všetky recenzie používateľa

Námetovo to možno nebolo až tak na zahodenie, ale to spracovanie a osudy trojice párov, no to bolo naozaj podpriemerné. Neviem či sa Horiuchi silou mocou snažil vytvoriť nejaké dojemné existencionálne veľdielo, no rozhodne sa mu to nepodarilo, lebo to pôsobilo nehorázne strnulo a postavy u mňa vytvárali dojem ako by im všetko naokolo bolo úplne jedno. No a to akým spôsobom tu bola vyzdvihnutá partnerská Láska, tiež dosť povrchné... ()

VanTom 

všetky recenzie používateľa

Velké ambice a závažné téma, ale výsledek tomu neodpovídá. Použití biologických zbraní ve válce na Blízkém východě vede k rozšíření smrtícího patogenu po celé zeměkouli, což snímek ilustruje na nechronologické, poeticko-romantické mozaice několika lehce se dotýkajících životů tří obyčejných zamilovaných párů v Detroitu "předtím a přitom". Což jinými slovy znamená jen množství vztahových banalit a prázdného filosofování. ()

Reklama

T2 

všetky recenzie používateľa

Rozpočet $1,3milióna║ jednoznačne dobrý námet a miestami to má dobré dialógy a myšlienku ale ako celok v danom prevedení dosť roztrieštené, rozkúskovanie deja a jeho vzájomné prepojenie nevyšlo tak súdržne ako tvorcovia očakávali, nešťastne premárnený projekt /40%/ ()

Adrian 

všetky recenzie používateľa

"End of the World" prepleteny trojpribeh, ktory poskytuje presvedcive herecke vykony, ovsem samotne podklady na dumanie o vypovednej hodnote uz tak zivnu podu nevykazuju. (videne na EFM) ()

kaylin 

všetky recenzie používateľa

Film, který se snaží ukázat, jak jsou emoce silné, jak jsou silná pouta mezi lidmi, což se snaží činit na pokraji katastrofy lidstva. Neskutečně nezvládnutý film, který je až neuvěřitelně nudný v tom, co se nám snaží říct. Nezajímavé osudy se zde mísí ve špatném střihu a nudných scénách, kdy dokonce i sex vyznívá nemastně a neslaně. Ono to jde jinak, ale ne vždy. ()

Galéria (30)

Zaujímavosti (3)

  • Básne, ktoré Anna (Teresa Palmer) číta Erikovi (Penn Badgley), sú od autorky Anny Akmatovej. Prvá, ktorú mu číta doma, má názov „Návrat“ a druhá, ktorú číta v aute, sa nazýva „Lótova manželka.“ Tekuté mydlo, ktoré potom spolu študujú vo vani, je legendárne „Magické mydlo,“ ktoré vyrába Dr. Bronner. (koba)
  • Film se natáčel v Detroitu v Michiganu. (rafix)
  • Náboženské texty, ktoré číta kazateľka (Donna Davidson), pochádzajú z Biblie. Prvý, o Pánovi, ktorý dlhý čas mlčal, je z Izaiášovho proroctva, 42. kapitoly a 14. verša. Druhý, o piatom anjelovi, ktorý vylial svoju misku, je zo Zjavenia sv. Jána, 16. kapitoly a 10. verša. A posledný, o hnoji na zemskom povrchu, je z Jeremiášovho proroctva, 25. kapitoly a 33. verša. (koba)

Reklama

Reklama