13. komnata - Série 17 (2021) (séria)

13. komnata Bořka Slezáčka (S17E05)

(epizóda)

Úspěšný herec a moderátor těžce bojoval se závislostí na alkoholu... Bořek Slezáček je vystudovaný inženýr ekonomie s červeným diplomem mluvící pěti jazyky, bývalý mluvčí Miloše Zemana. V současné době úspěšný herec a zpěvák. Ale také abstinující alkoholik s nálepkou arogantního floutka a milence slavných žen. V průběhu studia na vysoké škole založil s Petrem Šiškou kapelu Petarda a jako doprovodný kytarista se mihl i u Věry Špinarové. V té době již pravidelně pil, byl to únik před úzkostnými stavy, které ho přepadávaly. V roce 1989 měl Bořek v kapse čerstvý inženýrský diplom, do kanceláře v bance se mu nechtělo, a tak vyrazil do světa. Jeho cesta byla jedním velkým večírkem. V necelých třiceti letech se tedy vrátil, žil v Praze, kam přijel dělat hlavně muziku, ale přichomýtl se i k modelingu a práci televizního moderátora. Než Bořek přišel do Prahy, pohyboval se v úplně jiném světě. O existenci bulváru neměl nejmenší tušení. Práce v televizi, krásné a slavné partnerky po boku, pozvánky na večírky- zažíval pocit, že na něj všichni čekají. Dostával spousty zajímavých pracovních šancí a příležitostí, ale všechny je bez většího zájmu vlastně propil. Zatímco ignoroval realitu a v jednom kuse pil, skončil po čtyřech letech jeho pořad v televizi a tím se zastavil i přísun peněz. Oženil se s modelkou Simonou Krainovou, ale manželství skončilo rozvodem. Teprve když se setkal se svou současnou partnerkou a narodil se mu nejdříve první a pak druhý syn, rozhodl se s pitím skončit a vyhledat specialistu na závislosti. Jak dopadl jeho boj s démonem alkoholu uvidíte v jeho 13. komnatě. (Česká televize)

Benigni

Slezáčka jsem neznala, a ani po shlédnutí tohoto pořadu jsem ho nepoznala. Dvacetpět minut o chlastu a o kalení s milenkama - zcela o ničem. Navíc hnusná kamera, hnusné fotky, uboze napsané komentáře. Jediné plus byla M. Hynková, která celému pořadu dodala alespoň trochu sympatie. ()

Hanka_M odpad!

Tak tohle už je opravdu velké televizní i osobní zoufalství? Kdo je to pan Slezáček a proč točíte rozhovory o chlastání? Nedůstojné a bez úrovně. Zdá se, že se ten pán snad i chlubí, že měl samé děvky a držku v lihu - takové vyjadřování opravdu není hodno veřejnoprávnímu programu v pátek večer. Nezajímají nás opravdu hovory o tom, že někde nezaplatil za čtyři panáky vodky. Navíc si ublížil i tím, že vystupoval v tak brakových projektech, jako jsou Děti ráje. ()

sator

Dvě věci tam skřípou, ani slovo o rodičích a studium na škole ke které neměl žádný vztah, přesto že jak říká jediné co ho zajímalo byla hudba . Já bych řekl že to bude spolu souviset. Nakonec podle psychologů všechny běsy vznikají do 5 nebo 8 mi let našeho života...Chlapci co mají mimikry tvrďáka mají dost často velký problém s otcem... ()