Ožralý Štědrý večer

(neoficiálny názov)
  • USA Drunk History Christmas
Krátkometrážny / Komédia
USA, 2011, 6 min

Opilý američan vypráví netradiční vánoční básničku o setkání se Santou. (Cheeker)

Hakuna Matata

S prominutím s místním hodnocením jděte do háje! Nechápu, co se vám nelíbilo. Slyšel jsem něco o tom, že ty záběry opilců jsou autentický. Tak sklapněte a bavte, jinak to nejde! 70%. Je to můj názor, jinak se to říct nedá.. ()

zero_zelo

tak předpokládám, že ste to vopravu nepochopili. mě to přišlo jako docela vydařenej večírek, kdy fešak (údajně nehranně) má odrecitovat ňákou americkou santa klasiku po půllitru tvrdýho... a díky tomu, jak krásný to bylo, tak udělali video. dyk se i snažej mluvit stejně jako on atd.. jako recesi to beru, kór v podání týdle trojky, kerá si v klidu udělala prdel. a osobně si dovedu představit podobný videa i ze svého okolí :)) a co si budem povídat, zkuste někdo dát "siroty po ní zůstali" s dvojkou v žilách. taky by si to řikalo o video, klasika neklasika ;) ()

Dataminer

Také netuším proč tohle vzniklo a komu je to určeno. Pro mě neskutečně otravný, nesympatický a trapný "vypravěč". Účinkující herce Goslinga, Mendes a Jima mám rád, proto to nebudu hodnotit. Možná jsem to jen nepochopil, netrefil se náladou, nebo tak něco. ()

Knotovka

Já jsem si to užil, párkrát jsem úplně vyprskl smíchy, hlavně díky Goslingovi. A vůbec, všichni to zahráli skvěle a především se tím evidentně sami dost pobavili, jak malý děcka. Pěkná taškařice. ***** dodatek: po třetí projekci zvedám na 5 * ... ()

Rayers

Vskutku podivný počin. Ani neznám měřítka, podle kterých bych to měl hodnotit. A tak tedy v měřítku vskutku podivných počinů tomu dávám tři hvězdy. ()

Oxytocin odpad!

V každém z nás je kus umělce. U někoho se to projeví, když se pořádně vožere a mele vtipné srač-ky. U jiného, když močí do sněhu a umělecky napíše vlastní jméno a další třeba, když totální amatér za pomoci štětce stříká po plátně sem a tam, aby zobrazil hluboce avantgardní umění. Tady se však žádný umělec neprojevil, pouze trapnost. ()

VelkejViktor

Kdo tohle mohl vymyslet? Strašná hovadina, 1* dávám jen proto, že tam byl Jim Carrey a Ryan Gosling, kteří se aspoň snažili to zachránit, ale marně ... ()