Ožralý Štědrý večer

(neoficiálny názov)
  • USA Drunk History Christmas
Krátkometrážny / Komédia
USA, 2011, 6 min

Opilý američan vypráví netradiční vánoční básničku o setkání se Santou. (Cheeker)

umbjaz

kdyby tam byl průměrnej čech po půl flašce slivovice, tak by to asi nebylo tak vtipný, paňáč by to nikdy nikdo nepoznal. ale tohle je takoví vtipně smutný. pán má přihnuto, ale očividně ne tolik a jít do televize vyprávět nějakou trapnou básničku, tak se taky řádně nachčiju. ()

Wyrdas odpad!

Ať už to bylo zle zahrané opilství s podivným "příběhem" a nebo jen opilecké vyprávění, tak či onak... nerozesmálo mě to ani jednou... za mě je to tak do rodinného alba pro zasvěcené a zde to nemá co dělat... ()

Godhaj odpad!

,,I'm sorry guys. Guys, I'm sorry." Tohle bylo buď opravdu hodně špatné, nebo jsem to nepochopil, nebo možná obojí. Ožrala vyprávějící vánoční pohádku mi nepřijde vůbec vtipný, stejně jako hraná pohádka samotná. Nechápu, proč tam bylo tolik prostřihů zpátky k vyprávějícímu ožralovi, bez nich by to možná bylo i trošičku vtipné, takhle to byla neskutečná nuda! ()

princesofpersia odpad!

Tak tohle šlo mimo mě. Nepochopila jsem kde to mělo být vtipný, o čem to vlastně bylo ani proč se to vůbec natáčelo. Dala bych jednu hvězdu za Ryana a Jima, ale musím se ptát co je přimělo hrát v tomhle?????? ()

thepeabody

Já jsem se náhodou smál co chvilku a když Ryan tupě civěl do kamery zatímco Allan cosi požíral, smíchy jsem prskal! Myslím, že účel téhle blbosti byl splněn a za seberecesi mám všechny tři herce o něco radši. :-) ()

hrumsrt

Ho ho ho, merry drunken Christmas.. Skoro jakoby milionářský fracek tak dlouho prosil tatíčka o peníze na film, až mu konečně vyhověl, aby mu dal pokoj.. Naprosto povrchní, bez jakéhokoli nápadu vyobrazené setkání rodiny Gostlingových se Santou a jeho šibalským pohledem Jima Carreyho.. Kdybych na to měl peníze, natočil bych si teda něco mnohem poutavějšího, tohle se McLeod snad musí bát komukoli pustit! Zbytečnost, kde si děti hrají na opilce a rodiče se smějí, aby jim udělali radost. ()

Crybaby

Neni to take zle. Jasne, nema to dej, logiku, skoro nic. Pribeh rozprava opity clovek, ale ma to svoje caro. Keby som si to pozrel cez Vianoce tak sa mozno vo mne nieco zlomi a dam aj 3*. Jednu hviezdu ma sam pre seba Jim a ta druha je za atmosferu, inak velmi slabe. ()

Mates97

Jednu hvězdičku dávám jen kvůli obsazení a mrknutí Goslinga na konci. Bylo vtipné, jak se herci snažili trefovat do toho co opilý vypravěč říká:D ale co pointa? ()

Marci1993

Oukey, viděla sem to a i přes to, netuším jaký hodnocení mám dát.. Proto radši nebudu dávat žádný. Pro pořádek, je to dost divný. Tak divný až je to zábavný. Ne zábavný, ale spíš stupidní. Ale! Chápu, že si herci v podstatě udělali prdel. Vidíte i můj komentář je zmatený, protože já sem zmatená. Jediný co ale nechápu je proč má tak nízké hodnocení? Není to zas tak strašný. Znám spoustu filmů, který si zaslouží tohle hodnocení a místo toho mají 60% a víc. Musíte to brát s nadsázkou. Má to 5 minut, 5 minut který herci měli mezi natáčením doopravdických filmů. No bože. ()

Rezet

Nejsem si úplně jist, ale asi to mělo bejt vtipný...což se nepovedlo. Jediný co tak nějak stojí za shlídnutí, je těch pár grimas, co udělal Gosling a Carrey. ()