Skupinka cestovateľov uviazla v Chile po veľkom zemetrasení v podzemnom nočnom klube. Cestovatelia si postupne uvedomujú, že ak sa im podarí dostať sa von, bude to iba začiatok hrôzy, ktorú nemusia prežiť. (Tony DiNozzo)

Rathalos

Prva pol-hodina totalna nuda,reziser to mohol trosku zrychlit,ale potom zacalo zemetrasenie a utoky vaznov a zrazu sa z toho vyklul vyborny skor thriller ako horor,bolo to drsne,nekompromisne a to sa mi pacilo,jedine co mi nesedelo bol Eli Roth,ten clovek mi je vrcholne nesympaticky...:-) ()

nwx odpad!

Ze začátku přesně jak to mám rád, skupinka turistů .... posléze naprosto nekoukatelný nudný amatérismus. Uf. ()

Veronica27

" Kde mám ruku ? Moje ruka " Pojď , musíme jít - koupím ti novou . Pro mě spíše takový relax, chvílemi vtipné, chvílemi i brutální. Parta kamarádů se vydá po nočních klubech, kdy zábavu vystřídá boj o život . ()

BrianStorker

Úvodních 32 minut je až příliš, než se film rozjede. V tomto čase se neděje vůbec nic, kromě toho že pár chlapíku ve středním věku obchází kluby a snaží se stůj co stůj sbalit nějakou ženskou. Trapnost nade vše. Několikrát jsem to chtěl vypnout a neskutečně jsem se nudil. Pak přišel děj, který šokoval snad ještě víc, než úvodní půlhodina. Sledování tohoto snímku je ztráta času. Jedna hvězda jen za závěrečnou scénu se záběrem na tsunami. O horror se nejedná v žádném případě. ()

dannyd14

Ten štek Seleny Gomez ma riadne pobavil. V dobrom, samozrejme. Ale to, že hlavné postavy sú odsunuté na vedľajšiu koľaj a vedľajšie viac využité je klinec do rakvy. Preto len čisto priemerná hororová dráma. ()

BodlinkaV

Byla jednou jedna skupinka lidí, která se potkala s druhou skupinkou lidí na dovolené. Každá z těchto osob má svůj více či méně zřejmý příběh a nějaké "banální" životní potíže, ale brzy zjistí, že je čekají mnohem větší problémy, než by sami kdy vůbec mohli tušit. A pak už to jde ráz na ráz, zachraň se kdo můžeš (nebo spíš nemůžeš), až do lehce předvídatelné, ale přeci jen mrazivě zakončující tečky na závěr. Tedy příběh o tom, jak se může (nejen) večer tak trošičku pokazit... Ze začátku spíše odlehčená komedie, a zhruba od půlky báječně kontrastně poctivý thriller (hororu v tom moc není). Původně jsem se rozmýšlela nad třemi body, ale když ten Eli Roth je takový sympaťák... :-) ()

Knor

Zábavný a originální survival. Není to předvídatelné a je tu spoustu zdařilých mordů. Poslední moment filmu je dokonalá tečka. Je to povedený, ale na jedno kouknutí. ()

Pharlap

WTF was that?Horror?Thriller? Katastrofickej?Exploit?Zacatek pozvolny,nabudujici pristi naladu,pripomnelo mi to najezd filmu Cloverfield, mozna trochu [REC]. Ale pak klasicky, bohuzel, scenar. Krik.Rev.Panika.Beh.Utek.Dav zaslapavajici lidi.Absurdni pseudozachranujici akce,kt.jsou jiz pred jejich prubehem jasne kontraproduktivni.Kazdy chce zdrhnout.Kazdy chce auto.Kazdy chce volnou silnici. .po silnem zemetreseni).A spousta jinych nelogicnosti a otresnych hereckych vykonu. Snad uz nekdo natoci dalsi pokracovani ve stylu 25dni/tydnu pote.. ()

jafuska

tak jsem si říkala, kdy se konečně začne něco dít, a ono pořád nic,až snad v druhé části filmu se něco rozjelo, ale tak špatným tempem a celé to je jedno velké klišé, zbytečné, škoda herců, snažili se, ale marná sláva, bída, nuda ()

Cortesz

Vůbec jsem nevěděl, co mne čeká, také jsem si před tím, než jsem film zkouknul, nic nepřečetl. Ze začátku ukrutná nuda, ale po 30 minutách to nabere tempo a už se téměř nezpomaluje. Film sice působí levně, a to především kulisy (diskotéka, ulice, tunel), ovšem to vynahrazují slušné gore efekty, které jsou naštěstí natočeny ve tmě, takže není tolik do očí bijící, že jsou nic moc. Skonání je celkem dost, závěrem sice nepřekvapivý zvrat, ale musel tam být a závěrečná scéna je na tom podobně, ale má taktéž své místo. Příjemné překvapení. ()

Mamlas

Je třeba přečkat, ideálně celou přeskočit, první půlhodinu, která by vás odradila a znechutila svou debilitou. Pak začíná dobrý film, napínavý, plný zvratů, hlavní hrdinové umírají jako na běžícím pásu... Neočekávatelný průběh. Očekávatelný konec. Herci často a výrazně přehrávají za podpory režie. Ale koukatelné. Tedy ta hodina na konci. ()

Mr.Ward

Strašná škoda. Potenciál nevyužit. Úvod je tak strašně nudnej a trvá půl hodiny. To mě prostě unudilo... a to co přišlo potom už to nezachránilo. Pár nápadů fajn, ale bohužel. Chtěl sem dát jen jednu hvězdu, ten konec je ale dobrej. Takový konce mám rád. O to víc štve, že se to tak moc nevyvedlo. ()

rasto87

Nemôžem si pomôcť, ale mne sa to fakt páčilo. Film má akoby dve dejové línie. V prvej sa všetci iba ožierajú, zabávajú na diskotékach a húlia trávu. Mnoho iných filmov by ma v takomto prípade nudilo, ale aj v tejto prvej časti boli veľmi dobré dialógy a množstvo humoru. Potom však príde druhá časť, ktorá začne zemetrasením, chaosom, stresom a hlavne bojom o prežitie. Perfektné scény v ktorých som si len márne tipoval víťaza na prežitie, pretože všetko sa zvrhne a určite to nebude podľa predstáv diváka. Musím povedať veľmi slušne natočené na to, aký vysoký mali rozpočet. Pre mňa osobne 4*. ()

muti

dost v pohode chilsky filmik, prva pol hodina vyzera ako Hangover, ale potom sa zacne poriadna hodinova masakra v style Final Destination. co sa moze pokazit sa pokazi, reziser podhadzuje pod nohy postavam same brvna a zakazdym niekto zarve. namiesto toho zaciatku by som hned nahodil dusnu atmosferu ktora by sa stale zhorsovala, ziadne vesely rozbeh :) ale ajtak som sa bavil, super boli aj zvraty, beznadej a dead babies everywhere. odporucam pred odletom do Chile (moja cestovka by tento film mala urcite v ponuke) ()

Facerr

Tohle byl velkej masakr. Lidi tu natahovali bačkory s kadencí samopalu vzor 24 (tatatata a někdy ještě mnohem rychlejší). Chvílema jsem se dokonce obával, že tu nebude už mít kdo hrát, což tak v úplným finále skoro dopadlo. Dvojku hold nečekejte. Nicméně musím uznat, že Aftershock podívaná má slušnej spád a i když jsou některý zvraty celkem očekávaný mix katastrofickýho filmu s hororem se poved. Třešinkou na dortu byla poslední půlminuta:). ()

wick

Za málo peněz (relativně-10 mil) celkem dost muziky. Navzdory Eli Rothovi (spoluautor námětu, scénáře, herec), který se rozumně vzdal režie a prvním 30 minutám o ničem to vůbec není špatný film. Triky a uprchlí vězni jsou ok a atmosféra povedená. ()

Georgeton

Miestami mi to pripadalo ako paródia na horor. Začiatok slušný ale od momentu kde sa všetko začalo diať prirýchlo tak to bolo skôr utrápené s cieľom dotočiť to. ()