You Instead

• Veľká Británia T in the Park (pracovný názov) (viac)

Luke Tredaway a Natalia Tena hrají dva soupeřící muzikanty, kteří jsou k sobě připoutání želízky na skotském hudebním festivale "T in the Park". Film sleduje, jak se od sebe snaží oddělit a jít každý vlastní cestou, předtím než budou vystupovat se svými kapelami. Ale jak to tak bývá, brzy začnou pociťovat jeden k druhému něco víc. (retrovold)

klukluka

Ingredience prvotřídní- rockovej hudební festival, krásní mladí lidi, výborná muzika, výhradně dobrá nálada...a přesto mě to nechytlo. Neuvěřil jsem (na pouta) a věděl jsem (jak to musí skončit). Tak možná proto jen ty 3 pecky. ()

loliti

V puse cukrová vata, nohy od blata, všade hudobný hluk a ten veselý kluk, čo z pódia spieva kde sa hviezdy vzali, aj také bývajú horúce, letné festivaly ... ()

FunnyXis

Nikdy jsem na fesťáku nebyl a tohle je krásná ukazka toho, že bych si měl nafackovat. Teď k filmu, mám strašně rád když jsou filmy točené stylem dokumentu, přidává to na autentičnosti a člověk nemá takový ten pocit přehrávání. Začátek uplně bombový, obě postavy mi strašně seděli a celkově i vše ostatní, doplněno o krásné živé soundtracky, bomba. Škoda konce, který byl na mě až moc klišé, ale jinak dávám 9/10* ()

viky13

Tak tohle mi prostě sedlo. Mezi všemi těmi sáhodlouhými, drahými veledíly, mi tenhle nezávislý, komplexní film doslova učaroval. A stačila k tomu jen nefalšovaná festivalová atmoška, hudba a dva sympatičtí herci, kteří skutečně umí hrát. Protože když to umí, tak i ve dvou mohou odehrát velké emotivní divadlo. Sežrala jsem jim to i s navijákem. ()

wege

Kdybych vzal situaci, jak se hlavní hrdinové dostanou k sobě a závěr, je to jak z filmů Nicholase Sparkse. To, co se děje mezi tím, nemá s jeho přeslazenými knihami/filmy nic společného. Postavy se chovají uvěřitelně, a to naprosto všechny, včetně naprosto skvěle ztvárněného manažera. Pak je tu ta hudba, neskutečně prodaná atmosféra festivalu, některé pro mě naprosto neznáme kytarovky tomu dávají naprosto jiný rozměr. A když se podíván na line-up T in the Park z roku 2010, kdy se to natáčelo, mohlo to být po hudební stránce ještě daleko lepší. Kupodivu nejhůře působí ve filmu hudba od té největší hvězdy „The Make“, jak ve filmu vtipně říkají husté holky z Dirty Pink, jsou takový boy band (každý má ale jiný vkus). Celý film od začátku do konce se dalo napětí mezi Adamem a Morello krájet, skvěle vybraní hlavní herci. Trochu spoiler – málokdy se stane, aby vrchol filmu, včetně ještě většího množství chemie mezi hlavními hrdiny než v jeho zbytku, nastal po 20 minutách. Když holky mají koncert a Adam do toho vstoupí a udělá jim z toho Tainted love, boží. Lepší aranžmá hudební scény jsem ve filmu nikdy neviděl, zároveň to je neskutečný cover víc než půlstoletí staré písně. Viděl jsem to za poslední dny třikrát a je to pořád lepší a lepší. 90%, poníženo za ten romantický konec, šlo to vymyslet lépe. ()

nelluc

Kto z nas by toto raz nechcel zazit? .... energia na dalsi tyzden .... a mozno aj rok, takze bez vahania odpustim trochu sladky koniec ... ()

LeniRo

Těžký popsat, obyčejná story muzikantů a přitom jedinečná. Žádný pohádkový prostředí, čistá realita, výběr hudby skvělej, nic kýčovitýho, takže paráda. Konec byl sice trošku přímočarej a příliš jednoduchej ale....čert to vem :D ()

hujerita

Neviem ako všetci ostatný, ale mne to prišlo hrozne fajn :-). Hudba absolútne super a hneď som si spomenul ako som sa úžasne bavil na fesťáku podobnom aj ja :-). Akože príbeh úplne obyčajný a to pre tento filmík bolo len dobre. Jednoduchý príbeh a láske podporenej festivalom :-))) ()

Kykyryda

Romantická komedie pro hipstery, ale plná energie, fajn hudby a Natalie Teny, která se tímto definitivně stala mou nejoblíbenější herečkou. ()