Videogalerie filmové špatnosti, inspirovaná podlými ikonami a zahrána těmi nejlepšími filmovými herci za rok 2011. Režírováno Alexem Pragerem. (..Lucas..)

hous.enka

NAPROSTO ÚŽASNÁ ZÁLEŽITOST. Brad Pitt by za nové ztvárnění hlavní role v Mazací hlavě měl dostat Oscara, Kirsten Dunst si koketně pohrává se zeleným jablkem, můj oblíbený Ryan Gosling coby Neviditelný muž pokuřuje za zvuku skvělé hudby a další herci v minutové stopáži září coby slavné hrůzyplné postavy. Supr. ()

zlabus

Zajímavý důkaz toho, jak skvěle se dá naložit s minutou. Vítězové jsou u mě Viola Davis, Kirsten Dunst, Ryan Gosling, Brad Pitt, Michael Shannon a hlavně Rooney Mara!!! ()

stration

Opravdu lahůdka. Ikdyž nezaujmou stejně všechna videa, rozhodně stojí za shlédnutí a to nejen jednou. Některé grimasy a pointy jsou přímo geniální. ()

Dont

Některá videa velmi dobrá, jiná slabší, ale celkově to určitě stojí za pozornost. Více mě ale pobavily ženy - Kirsten Dunst, Viola Davis, Rooney Mara a Mia Wasikowska. ()

Marqta

Bezesporu zajímavý experimentální počin doprovázený skvělou hudbou a zahraný skvělými herci. Nicméně je jasné, že tohle není pro každého. Mě se přes to, že umění a "videoumění" jde často naprosto mimo mě většina videí líbila. Nejlepší podle mě byli: Kristen Dunst, Ryan Gosling, Rooney Mara a Mia Wasikowska. Celkově ale dávám dvě hvězdičky. ()

SallyZen

Celková myšlenka mě nějak nevytrhla z křesla. A celkově se mi líbil jen Oldman, Pitt, Wasikowska a docela ještě Rooney Mara. Ostatní mě nezaujalo nebo nebavilo. 40% ()

dubinak

Když opomenu to, že jsem toho dost nepobrala, musím samozřejmě uznat dobrý výběr herců a pěkňoučký vizuál. Favoriti byli stoprocentně Pitt, Mara, Oldman a Davis. S hodnocením ale výš nepůjdu. ()

tom88

Síce bez zmyslu, ale na druhej strane s veľkými hollywoodskymi osobnosťami. Scény s Bradom Pittom a Rooney Mara si zapamätám. ()

drake31

Jessica Chatain - 2*; George Clooney - 1*; Kirsten Dunst - 2*; Adepero Oduye - 1*; Ryan Gosling - 3*; Jead Dujardin - 2*; Mia Wasikowska - 4*; Viola Davis - 4*; Rooney Mara - 3*; Michael Shannon - 2*; Glenn Close - 1*; Brad Pitt - 2*; Gary Oldman - 3*; Zaujímavý nápad rozhodne len je škoda že niektoré videá nedokážu na tom minútovom poli zaujať tak ako to dokázali iné, keď to urobím priemer tak sú to 2*, ale nie je to nejako málo a nezaslúži si to viac ? ()