Do čela soukromé střední školy plné rozmazlených studentů nastoupí nový, démonický ředitel. Při náhodném zemětřesení zůstane skupinka studentů ve škole uvězněna - a zažívá hrůzostrašnou noc. Otřesy totiž probudily dávné duchy, kteří rozhodně nejsou hodní. A pak je tady šílený školník v podání Dannyho Treja... (oficiálny text distribútora)

mosnak odpad!

Danny Trejo opět potvrdil,že v Americe je to céčkovej herec,kterej bere skoro vše co mu kdo nabídne. Protože jenom šílenec by vlezl do takové sračky jako je Ghostquake (česky to psát nebudu,protože oficiální český překlad je stejně trapný jako celý film). Každopádně kdo má rád seriál Sabrina:Mladá čarodějka (nebo) jak se to jmenuje,tak bude milovat i tuhle kravinu! 0% ()

ZdenoLo odpad!

Čo toto sakra malo znamenať ?! Ten dej, tie efekty, tie herecké výkony...no odpad je veľmi slabá nálepka pre túto "žumpu". A nechápem čo tam robil Danny Trejo ? To ako mysleli že keď tam obsadia nejaký známy ksicht tak to nejak zachráni film ? No tu by to veru nezachránilo ani osadenstvo Expendables 1,2,3. Normálne sa mi rozum pozastavoval skoro počas celého filmu. V 60 tych rokoch by to možno ohúrilo nejakú bandu feťákov ale teraz.. ()

Terva

CITÁT - Jednoho dne se ocitnete před něčím, o čem jste si mysleli, že existuje jen ve snech nebo nočních můrách........... Už asi po patnácti minutách můžu z klidem hodnotit. No, bude to spíš záporné. Nesympatičtí herci (krom Danny Treja), nepříjemná hudba, ubohé dialogy a skoro nulové herecké výkony. Moje oblíbená věta na takovéto filmy zní - lepší telenovela. Film má sice pár lekacích scén, ale to nestačí. CITÁT - To není brutus, to je blbost.......... ()

SOLOM.

Lando nikdy nepatřil a asi nikdy ani nebude patřit mezi dobré režiséry, takže jsem od tohoto televizního hororu od Syfy nečekal absolutně nic. A taky jsem skoro nic nedostal, takže já určitě žádné velké zklamání nepocítil. Tyhle céčkové braky jsou jen pračkou peněz a předháněním Syfy s Asylum o natočení co možná nejvíc stupidní podívané. Občas se sice mezi nimi urodí i něco poživatelného, ale tohle rozhodně není ten příklad. Pokud však nejste příliš náročný divák a hledáte něco, u čeho by jste mohli v poklidu usnout, je Ghostquake tou správnou volbou. Nuda je tu totiž všudypřítomná a to i přesto, že tu „zařve“ docela slušný počet postav. Většinou však mimo záběr kamery, takže si divák musí vystačit jen se hrou stínů, nebo vlastní představivostí. No a když už se objeví nějaká ta mord scéna, tak kvalita speciálních efektů vás připraví i o zbytek vašich iluzí. Podezírám však tvůrce, že se snažili natočit něco na způsob černé komedie, protože pokusů o černý humor je tu spousta, leč jen málokoho tyhle frky dokáží skutečně rozesmát. Což samozřejmě znamená, že o nějaké děsivé atmosféře či snad návalu napětí tu nemůže být ani řeč. Tu a tam jsem však i zde narazil na několik slibnějších momentů, kvůli kterým nedám ODPAD.Takže pokud se mám přesunout k závěrečnému ohodnocení, dám 10% za Treja, dalších deset za ženského zubatého ducha a tu poslední desítku dostane Stephanie Fischer, která objevila v jedné z vedlejších rolí. 30%. ()

MM_Ramone

Už dlhé roky som ultras fanúšikom horrorovej filmovej produkcie. Sledujem všetky jej subžánre. Takže v rámci toho, aby som si zachoval prehľad a rozptyl, tak občas zaveslujem aj do odpadových vôd, kde kraľujú americké nízkorozpočtové spoločnosti The Asylum a Syfy. Jedná sa o vyložene brakové produkty. Stupidné scenáre, režisérska impotencia, podradné herecké výkony a príšerné digitálne filmové triky. No z času na čas dokážem stráviť aj takýto totálne béčkový televízny horror. Do tejto kategórie spadá i snímok "Duchotrasenie" (Ghostquake), ktorý v roku 2012 natočil režisér Jeffery Scorr Lando. Bola to presne taká lacná, nezmyselná somarina ako som očakával. Keďže som bol pripravený na to, čo ma čaká, tak som to v pohode dopozeral až do konca. A dokonca som sa pri tom aj tak trocha pobavil. ** ()

• Názov filmu sa objaví v 10. minúte. (Johnny.ARN)