Aljašské město je v nebezpečí, když se mystická sněhová koule zjeví jako vánoční dárek na prahu domu rodiny malého Rudyho Millera. Nikdo netuší, že bude odpovědná za smrtící nehody a přírodní katastrofy nejen na Aljašce, ale na celém světě. Když Millerova rodina na Štědrý večer venku najde záhadný dárek, nikdy by si nepomysleli, že bude mít moc zničit jejich idylickou horskou komunitu. Dárek obsahuje sněhový globus, který má uvnitř přesnou kopii jejich vlastního města. Když s ním zatřesou, začne sněžit. Cokoliv se stane uvnitř sněhového globu, stane se v jejich městě ve skutečnosti. Knoflíky na sněhovém globu nakonec spustí sérii strašných neštěstí a katastrof, kterým se už nedá nijak zabránit. (TV JOJ)

Deimos

TV/// Obsazení 3/10 Děj 2/10 Hudba 2/10 Efekty 2/10/// PLUS: fantasy zápletka se sněhovou koulí, která způsobuje katastrofy byla zajímavá a udržela mou pozornost a zvědavost, Laura Harris (seriál 24 hodin) v hlavní roli, Michael Hogen MÍNUS: kterého jsem ale nepoznal, efekty odpovídají očekávání, po herecké a dialogové stránce je to slabé, postavy se nechovají příliš logicky - uteče pes - dívka (chůva), která hlídá malého syna hlavního hrdiny se na minutu vzdálí - kluk je pryč - jde ho hledat - všichni ho jdou hledat - přinese to spoustu problémů - kluk mezitím přijde do města za starším pánem - všichni se tam pak sejdou, chůva stále hledá - chůvu nikdo nehledá - na závěr šťastná rodinka bez chůvy WTF, filmaři na tu postavu úplně zapomněli/// Shrnutí: člověk se občas potřebuje podívat na nějaký brak, aby docenil kvalitu. Filmu jsem chtěla dát lepší hodnocení, ale posledních asi 15 minut je hodně katastrofických./// Celkem 22%/// ()

MickeyStuma odpad!

SY FY. Tak a myslím, že je řečeno vše. No dobře, něco tedy krátce vyjádřím. Jedná se o katastrofický snímek nemající hlavu, ani patu. Velice jednoduché efekty, díry ve scénáři, nelogičnosti a celková levnost. To všechno dohromady je ohromný paskvil, jaký umí jen dvě filmová studia. Azylum a v tomto případě SY FY. Co se dramatičnosti týče, tlačí se hodně na pilu. Jenomže je to pořád málo na to, aby snímek dokázal alespoň něčím zaujmout. Mě zaujala pouze odvaha natočit tak zoufalý film. Více nenacházím slov. ()

JARDAHONDA

Hodně podprůměrný katastrofický snímek, který byl dějově průhledný, jako triko od " vietnamců ". Film byl ničím nezajímavý, i když šlo o vánoční téma. Absolutně nevkusné a mimořádně trapné, navíc s obrazově neatraktivními triky, které odhalí i dítě ve školce. Závěr = Díky blížícím se vánocům,,, ze soucitu 1 hvězda * ()

Jaro.Krafcik

Netuším ako sa mi práve tento film dostal do sekcií chci videt. Ale keďže včera napadol prvý sneh nápad pozrieť si tento film prišiel pomerne rýchlo. Čakať od filmu ktorý má 20% zázraky to som asi chcel priveľa. Film je dokonca z obdobia Vianoc ktoré už mame za rohom. Je v tom ale cítiť tv film ktorý by ste si asi radšej pozreli niekedy v noci a určite by ste pri ňom aj zaspali. Ale ako katastrofický film bez dobrých efektov sa to dalo vydržať. 2* ()

Tunri odpad!

Jak už název napovídá (včetně originálního názvu), jde o úplnou blbost. Čekala jsem nějaké nekonečné sněžení nebo laviny a hrozba zavalení města nebo zahrabaná horská expedice, tohle je spíš jak Bohové musí být šílení v zimě se "zlou věcí". Snowmageddon... ten výraz mi vyloženě dráždí nervy. Vždyť tam o sněhu není vůbec nic až na to, že se to odehrává v zimě. Snowmageddon a přitom tam srší oheň a vystřelují stromy. Snowmageddon. ()