The Anniversary

• USA Run, Hide, Die
všetky plagáty

George Stobbart

Pätica dievčat si na víkend zamieri na chatu, kde si chcú trochu užiť. No párty sa im po chvíli zvrhne na hru o prežitie, keďže sa objaví niekto, kto im prišiel spočítať nepríjemné tajomstvo z ich minulosti. Dúfal som, že pôjde o slasher, toto však bol prevažne hysterický, nezvládnutý pokus o torture porn, ktorý si vyložene koledoval o ešte nižšie hodnotenie. ()

beso74 odpad!

Rok potom, čo bol za nejasných okolností zavraždený jej manžel, sa vydá smutiaca Addison so svojimi 4 kamarátkami na chatu patriacu svokrovcom, aby tu prišla na in myšlienky. A naozaj, až tu pochopí cenu života. A chudák divák cenu času, ktorú zabíja sledovaním podobných nepodarkov ako je tento tu. Veľmi nudný rádoby slasher, ktorý ponúka najprv nekonečné zbytočné a otravné keci, aby v poslednej tretine šľapol na pedál a celé kvinteto otravných víťaziek hry, kto najhlasnejšie a najdlhšie jačí, začal postupne jednu po druhej rafinovane mučiť. Aspoň tak by to opísali tvorcovia. Najsmutnejšie na tom je, že pri tom nesúrodom kričaní a chaose sa mi zacnelo po tých ich prázdnych rečiach.A tak to zas všetko schytá akurát tak divák, ktorý sa na tu hrôzu dokázal pozerať až do konca. Len pre silné žalúdky. P.S. I na takéto veci sa vám dokážu pozbierať filantropi na Kickstarteri. ()