Niekde v lese sa neznámy muž vyhrabe spod zeme. Uvedomí si, že nevie, ako sa volá a že bol zrejme pochovaný zaživa. Spanikári a začne utekať nevedno kam, až sa vyčerpaný dopotáca k opustenej, ale predsa obývanej chate. Tu naňho čaká hrozivé prekvapenie, ktoré mu má napomôcť pri zisťovaní krutej pravdy. (sochoking)

warrenur

So zaujmom som sa bavil asi do dvoch tretin filmu. Potom som akosi rezignoval na zmeteneho typka i peknu kameru, prostredie a akykolvek dalsi, nie moc originalny dejovy zvrat. Zaver ma tiez neprekvapil. Slabsi priemer. ()

Tormentor665

Další výlet do Indonésie a další nadprůměrný zážitek. Dneska je už hodně složité přijít v tomhe žánru s něčím originálním. Chybělo mi tam víc asijských motivů, v přechozím Anwarovým The Forbidden Door jich bylo až až. Tohle se mohl odehrát v jakékoliv zemi, navíc film byl v angličtině. K tomu ještě dodám, že průměrný Asiat má v těle tak 10 hektolitrů krve, Japonec 30. Ovšem kamera - klobouk dolů! ()

intro

Vydařený thriller z Indonésie. Pro mě celkem neznámá destinace na tvorbu podobných filmů. Musím říct, že Modus Anomali mě příjemně překvapil. Podobných filmů o psychoušíš a naháněčkách v lese už bylo natočeno až zbytečně mnoho, ale tenhle se přeci jen vyjímá od té šedi. Já dávám 70%. ()

musolini

Půl filmu jsem nic neviděl díky tmě a druhou polovinu bych byl rád,kdybych nic neviděl.Film nestál za nic a vlastně jsem od filmu z Indonésie ani nic víc nečekal.Podle hodnocení jsem čekal napínavej film a dostal jsem slátaninu bez napětí. ()

Ruslan

Od začátku velice tajemné a pointu si nikdo nedokáže tipnout, ale pak přijde rozuzlení a já nebyl uplně spokojen. Ten snímek na mě působjí jako jedna velká fetácká jízda s docela pěkně vybudovaným tajemnem, ale ke konci spíš mírné zklamání. Kdo rád mysteriozní filmy, tak jděte do toho. 65%. ()

AmunRa

Film ze šuplíku, kdy nevím jestli jsem idiot já, protože film nechápu, nebo scénárista, že takovou slátaninu napsal. Každopádně ať už je scénář jakýkoliv, tak oceňuji kvalitu herce v hlavní roli a režiséra, který dokázal z minimalistického bloudění lesem a naháněčky se šílencem v první části vykřesat solidní atmosféru. ()

Iveta47

Nevravím,že to bolo úplne zle,ale nemám rada horory tohoto tipu.Pri filme si chcem vyvetrať hlavu po celodennom zhone a nie pátrať ako detektív, čo vlastne sa deje na obraze.Začiatok neprehľadný a keď už to vyzeralo,že to teraz začne byť hororové,tak zase len to isté behanie hlavného hrdinu po lese.A úplne ma dostalo to vymazanie pamäti nejakou injekciou.V podstate ma tu nič nevystrašilo a ten záver to už nezachránil.Nič pre mňa. ()

in flames

Herci sú dostatoční, zvraty sú aj nápadité aj trochu predvídateľné, ale hlavne príroda je nádherna a práve ta zabezpečila filmu moje hodnotenie, ináč autor veľmi precenil scénar a naťahuje hodinu a pol poviedkový hororík na 20 minút, čo mu dosť uberá na celkovom hodnotení, keď sa počiatočná atmosféra vytráca má divák pocit, že mnoho z deja je už len vata a nevie sa dočkať konca, ktorý 1:10 až taký prekvapivý nie je..... ()

klobasa

Atmosféra, napětí, prostředí.To jsou, jak už tu někdo psal hlavní devizi tohoto dílka. Bohužel tu ale musím zmínit několik chyb, které to celé táhnou dolů a případní diváci se s tím musejí smířit.Pointa je fakt pojměrně nepochopitelná.Přijde mi,že si tvůrci finální verzi sníku jaksi zapomněli pustit a vysledek je fakt na pytel.Jsem ji schopen přijmout,ale celé je to tak kostrbaté až hrůza.Ruku v ruce s pointou jdou fakt nelogické chování postav.Nejsem nějaký hnidopich, ale toto?No nevím.Bohužel i herci ve vedlejších rolích nestojí za řeč.Slabší 4 *. ()