Učitel Tomáš Majer, který v roce 2010 nastoupil do jedné bývalé zvláštní školy, zmizel. Do školy přišel několik měsíců poté, co byla zavražděna jeho sestra Jana, rovněž učitelka. Ve školním roce záhadně zemřeli kluci, jež Janu Majerovou zavraždili. Tomáš Majer tak svoji sestru s největší pravděpodobností chladnokrevně pomstil. Je to v pořádku? Dopadne ho policie? Bude soud? Co na to rodiče dětí? Rodiče Tomáše Majera? Společnost? Co se bude dít, když se podobné školy zruší? Film, který před dvěma lety šokoval veřejnost, vrcholí. Drama, které bez přetvářky ukazuje tvrdou realitu dnešní doby, ukazuje, kam až může vše dojít, budeme-li jen nečinně přihlížet..... (oficiálny text distribútora)

trulda odpad!

Jeden z nejhlubších odpadů moderní české kinematografie! Akorát je mi líto mistra Třísky. A tímto konstatováním končím, delší komentář si tato zrůdnost nezaslouží! ()

Loffa odpad!

Tak nečekal jsem zázraky,ale tento film je pro mě vyloženě zklamáním. Slabý scénář a herecké výkony taky neoslnily ,prostě ztráta času. ()

Mylan_ek

Na české standardy si myslím ,že je to povedené. Ano to co se odehrává ve filmu ve škole se děje i normálně ve školách a to i bez kamer... ()

milos.bradik odpad!

Tak tady se nám skutečně předvedl ten člověk, který filmy točí asi jen proto, aby se předváděl, režie, scénář, hlavní role, producent a ještě střihač. Teď už jen čekám, kdy si k tomu stoupne sám za kameru a složí k tomu hudbu. Potom už bude další krok pouze to, že všechny role odehraje on sám. Nechápu, kdo mu na toto dává prachy a že se najdou herci, kteří se ztrapní v jeho filmech. ()

andy60

Ve třetím pokračování se Magnusek, krom scénáře, ujal i režie a pro mě to bylo koukatelné zcela bez problémů. Štve mě, že tady všichni upozorňují na jeho nadváhu a další, pro film nepodstatné věci. Za mě si zaslouží respekt už jen za to, že se nebál tématiky o přičmoudlých a šel do toho. ()

Fidgi_Vole odpad!

Bravurní. Ohromující. Nezapomenutelné. Tomáš Magnusek v tomto snímku dodržuje tradici svěrákovského laskavého humoru, a zároveň používá některé prvky antické tragédie, které definoval sám Aristoteles. Vkusně tak reaguje na problematiku rasismu ve vyloučených lokalitách, kde dává do souvislosti pohnutou minulost onoho kraje a propracovanou psychologii každé z postav. Herecké výkony jsou téměr dokonalé a je vidět, že scénář byl psán s ohromnou pečlivostí. ()