Původně se měli zúčastnit hudebního festivalu v nedalekém lese. Ale na scéně se objevil krvelačný záhadný tvor... Dějištěm filmu je Deadwood, malé městečko v Jižní Dakotě nedaleko slavného Mount Rushmore. Místní DJ Harley Henderson se mu rozhodl vdechnout nový život, a proto se snaží o zorganizování retro festivalu, který by navštívili lidé ze širokého okolí. Aby měli kde pozvaní hosté účinkovat, musí postavit obrovské jeviště, kterému má za oběť padnout nedaleký les. Enter Simon, environmentální aktivista a bývalý hudební producent v jedné osobě, se však na to nehodlá dívat se založenýma rukama a postaví se do tvrdé opozice vůči Henderson. Brzy však musí nechat spory stranou, protože na scéně se objeví bytost sice bez zájmu o nejvýznamnější místní hudební událost posledního století, ale o to s větším zájmem o samotné aktéry akce. (oficiálny text distribútora)

Matli

Bohužel jsem neviděl celé, ale i tak musím ohodnotit, jelikož si myslím, že jsem nepřišel o žádné významné kulturní dědictví. Z toho co jsem ale viděl chápu proč je tu hodnocení 5* nebo odpad, je to parádní nabušenej a stupidní nářez, kterýmu se musí člověk s nešťastnýma slzama v očích smát. Proto musím nezaujatě s lehce bolavým srdcem dát hodnocení jaké jsem dal :-) ---bez procent--- ()

cariada

To byla šílenost, dělat v zimě festival venku pro pár desítek lidí, a přitom nemít ani pořádný kapely sice se tam pár jmen našlo Cooper či Billy Idol (toho jsem ale ani nepostřehl) A do toho všeho přerostlý opičák něco ala King kong, který nejde zabít a pojídá lidi jako obři v Arabele. K tomu to bylo děsně umělý což bylo děsně do očí. Spíš jsem se musel smát, co že to za blbost. ()

MM_Ramone

V malom horskom mestečku Deadwood v Južnej Dakote sa chystá veľký rockový festival. Kvôli tejto akcii chce jej usporiadateľ vyrúbať časť miestneho lesa. Na odpor sa mu postaví niekoľko ekologických aktivistov. Do ich sporu sa však pripletie obrovský, krvilačný, monštrózny snežný muž. Uf, to teda bola poriadna sprostosť. Primitívny scenár, otrasní herci, lacné filmové triky a úbohá réžia. Americký televízny film "Prízrak z lesa strachu" patrí medzi takmer nepozerateľné nízkorozpočtové braky. Bigshit. * ()

vegetol.mp

Film, který vyvolává jednu zásadní otázku. Má solidní charakterní herec jako Bruce Davison zapotřebí, aby si na stará kolena ničil reputaci podobnou hrůzou? Každopádně, pokud člověk tíhne k podobným brakovým koninám, bude naprosto spokojený. Film se nebere vůbec vážně, je extrémně zábavný a pořád se něco děje. Bigfoot se objeví hned v prvních 30 vteřinách a do konce filmu nesleze z obrazovky. Davison není sice dobrý režisér, ale tempo má jeho film solidní a navíc se tu objeví Alice Cooper osobně. Za to si myslím Bigfoot tu jednu hvězdičku zaslouží. ()

topi80

Mám takový dojem, že tvůrcům Přízraku z lesa strachu bylo líto, že se tvůrci série Rambo rozhodli už v druhém dílu zásadně odklonit od původního poselství a atmosféry, a tak se rozhodli natočit dvojku po svém. A protože obyčejný smrtelník už by byl pro partu vidláků z jakéhosi zapadákova poněkud nedostačujícím soupeřem, nahání se tak na čtyřkolkách a offroadech skutečně hodně vypečený King Kong. Do toho si ještě stihli tvůrci vystřelit z nejrůznějších ekologických aktivistů a sluníčkářů, které od ochrany znevýhodněného druhu neodradí ani to, že onen druh zašlápl či ukousl hlavu některým z nich. V první půlce jsem se bavil opravdu dobře (k čemuž přispěl i Alice Cooper), v druhé (té akčnější) to paradoxně začalo ztrácet dech. Pokud od tohoto filmu nečekáte horrorovou atmosféru a gradované napětí, ale jen dobrou zábavu, mohu bez problémů doporučit. ()