Victor (Colin Farrell) je pravou rukou kriminálního bosse jménem Alphonse (Terrence Howard), jehož gang se právě potýká s problémem. Někdo totiž systematicky zabíjí jeho členy a dokonce vyhrožuje samotnému Alphonsovi. Po stopách neznámého útočníka se vydává Victorův přítel Darcy (Dominic Cooper), který cítí šanci zavděčit se Alphonsovi a postoupit v hierarchii organizace. Uprostřed toho se Victor seznamuje s Beatrice (Noomi Rapace), tajemnou Francouzku, která žije se svou matkou, Valentine (Isabelle Huppert), ve věžáku kousek od Victora. Oba si nesou svá tajemství, oběma život uštědřil tvrdé rány a oba mají své důvody toužit po pomstě. Ale teprve vzájemná přitažlivost a vášeň jim dodá sílu uskutečnit krvavý očistný plán odplaty. (Bontonfilm)

ejay

Čistej průměr.. Dokonce sem se chvílema i docela nudil, přestřelka v úvodu a i ta v závěru, byla vyloženě trapná a nehodila se do atmosféry filmu. Ten jejich "gang" mi přišel mírně komicky zmatenej. Celý to drží nad vodou Noomi Rapace, nebejt týhle Švédky, tak to ani nedokoukám. ()

darth_swan

Solidní, temně natočený thriller, od kterého nečekejte příliš akce. Celý film je o pomstě připravované tím, který měl zemřít, i když je nakonec vykonána jinak, než hlavní hrdina zamýšlel a dlouze připravoval. Colin Farrell předvádí standardní výkon. Jen ta závěrečná scéna (= samotná pomsta) mohla být méně ve stylu Johna McClanea ve Smrtonosné pasti, aby byla přece jenom trochu více uvěřitelnější. I když natočená byla velice dobře. // Co mě zaujalo: Jako fanouškovi Die Hard se mi závěrečná akční scéna líbila. ()

chrustie

Pěkně se nám to rozjelo, tempo solidní a posledních 10 minut závěru, mi udělalo opět mírně nevolno. Škoda převeliká, tentokrát dvojnásob. ()

Don Maty

Hmmm, anglický The punisher s romantickým happy endom. Znie to ako dobrá sračka čo? Opak je pravdou. Collin je sympatický a spolu s krásnou (aj keď jazvami poprepletanou) Naoomi Rapace tvoria skvelý pár. Romantiku ako Titanik nežeriem. Ale takúto áno. Nebolo to ťuťu muťu, ňuf huf puf milujenkám ťa si skvelučký ako keby mali 15tnásť. Bol to príbeh dvoch ľudí ktorí, stratili pre nich to dôležité ale našli k sebe cestu. Skrz pár nábojov a hektolitrov krvi. A tak to má kurva byť!!!...4* ()

StrikerJC

Tohle prostě nemůžu jinak.. Za mě maximum i když vím, že tomu něco chybí. Takhle jsem se s postavama ve filmu nikdy nesžil a fakt jak nějakej puberťák jsem čekal až se dají dohromady. Tohle byl prostě mix všeho ale perfektně to funguje. Prostě film, kterej jsem žral od začátku do konce. ()

srolyma

Noomi Rapace jako Francouzka se zjizvenou levou stranou obličeje po autonehodě a s neutuchající touhou po pomstě na jejím viníkovi. Colin Farell jako Maďar, bývalý voják, s poměrně čerstvě vyvražděnou rodinou a rovněž s neutuchající touhou po pomstě. Ale zatímco zjizvené Francouzce by se maďarský voják při její pomstě náramně hodil, tak maďarskému vojákovi se zjizvená Francouzka při jeho pomstě nehodí ani za mák. No jak tohle jenom dopadne? Nebyla to sice žádná extra jízda, ale taky nic, co by člověk jen tak beze špetky zájmu odzíval. A Noomi je i se zohavenou půlkou obličeje pořád moc, tak teď abych to zase nepřehnal, roztomilá. ()

CrazymanM

Námět mi přišel hodně dobrý,celkově se podle mě však film vůbec nepovedl!Herecky celkem zvládnuto,ale nějak mi to moc nezapadalo do sebe,nevím,asi jsem už moc náročnej!?! ()

teacher

Jediné,co bych vytkl tomuto filmu, je v některých okamžicích jistá překombinovanost. Kdyby scénárista (neb režisér) odebral jednu,dvě věci, bylo by to ku prospěchu věci. Co se naopak povedlo, je výkon obou hlavních představitelů. Hlavně Colin u mě postupem let a hereckých rolí stoupá. ()

Luccy007

60% Akční triller o muži, který se mstí za vyvraždění své rodiny. Dostane se do gangu, který má vše na svědomí a plán začíná.. ()

Aywes

Všechno jinak a trochu divně. Dokonce bych řekl, že je i fajn nastavená romantika, která sice působí trochu nuceně, ale snaží se utvořit si s hlavním hrdinou nějaké pouto. Neoriginální děj pojatý prostě...jinak. Čekal jsem něco úplně jiného. Trochu hlubšího nebo akčnějšího. Nakonec se Farrell celkem dal přežít. Noomi se mi zdala sympatická i s tím ksichtem. To hraní na francouzku bylo celkem přesvědčivé. Docela sem to té slečně i věřil. Rozhodně to není nějaký super blockbuster. Spíše možná lehce nadprůměrný jiný romantický thriller. Jo, má to svoje kouzlo. ()

Vasyl

Ještě že člověk je tak od nátury zlej tvor. Protože kdyby nebyly filmy o pomstě, herci by asi neměli co žrat. Lepší průměr, kterej si mě za celou dobu naplno nezískal. Nějak jsem prostě celou dobu nebyl napnutej. ()

ciki_69

"Napínavé ako guma na trenkách." Super napínavý akčák s romantickým podmazom, ktorý ma udržoval v pozornosti po celý čas. Vďaka výbornému rozjazdu som sa trošku bál, že sa pokazí finále ale nakoniec to bolo v poriadku. Rozhodne odporúčam. ()

Bilky

Štart vynikajúci ala Tarantino, no záver ala Rambo to pochoval. A hlavný záporák nemal byť metrosexuálny hezoun. Je kopec odviazanejších aj uveriteľnejších revange filmov, tento svojim žánrovým mixom skĺzol do priemeru. 60% ()

BrckoGOS

Kupodivu docela zábavné a obecně ten film měl neco do sebe. Noomi mi teda moc sympaticka nebyla, ale jinak jako oddychovka to nebylo spatne ()

Aniki

Až to ve mě (maďarská stopa) trochu evokovalo kombinaci Kaisera Sözého z filmu Obvyklí podezřelí a bezbranně štěňátkovského Farrella, coby nájemného zabijáka ve snímku V Bruggách. Tady jsem ocenil zejména citlivě podaný herecký výkon Rapace (snad nejlepší role spolu s tou v trilogii o ženách, které zrovna dvakrát nemusí muže) a moc zajímavou a příjemnou linku s matkou předvedenou Isabelle Huppertovou. Film je v mých očích určitě nad průměrem a mezinárodní zápletka kvalitě rozhodně napomohla. Zajímavý počin. ()

Hráči se smrtí, kteří nenávidí ženy

Hráči se smrtí, kteří nenávidí ženy

01.03.2013

Dánský režisér Niels Arden Oplev má bohatou filmografii, ale u nás jej známe zejména díky původní verzi Mužů, kteří nenávidí ženy. A když natočíte film, který mnozí považují za lepší, než je… (viac)

Farrell, Rapace a krvavé vyvrcholení

Farrell, Rapace a krvavé vyvrcholení

03.11.2011

Tvůrce původních švédských Mužů, kteří nenávidí ženy Niels Arden Oplev míří do Hollywoodu. A bere s sebou i Noomi Rapace, představitelku Lisbeth Salander (i když pro ni to americký debut nebude,… (viac)