Česko na talíři

(relácia)

Obliba pořadů o vaření neklesá, ba spíš naopak, a tak Televize Prima připravila zcela nový pořad o vaření s názvem Česko na talíři. Kromě zajímavých receptů, za jejichž kvalitu odpovídá legenda české gastronomie Jaroslav Sapík, se v něm dozvíte i spoustu dalších informací. Společně s šéfkuchařem Jaroslavem a moderátorkou Danielou Šinkorovou totiž vždy navštívíme nějaký český region a seznámíme vás s jeho specifickými potravinami, zvláštnostmi, zajímavostmi, představíme vám místní farmáře, bylinkáře, pekaře, pivaře, vinaře... Hlavní slovo bude ale mít pan Jaroslav Sapík se svou "pojízdnou" kuchyní. V každém díle nám předvede přípravu tří výtečných pokrmů, na nichž se budou podílet i populární hosté z daného regionu, kteří přinesou i své vlastní recepty. A samozřejmě dojde i na recepty, které si budete moci sami hned po skončení dílu vyzkoušet. (oficiálny text distribútora)

honajz2 odpad!

Tohle je blbost, a vede k tomu několik důvodů.Stejné hodnocení u mě, jako čápi s mákem.A jestli parodovalo prostěřeno čápi s mákem,a tohle paroduje čápi s mákem,musí to být absulotní blbost.Pořady o vaření nejsou tak dobré,a jediné co mi ujde,je Pekelná Kuchyně a Prostřeno.Čápi s mákem,tescoma s chutí,česko na talíři,a další skažené pořady o vaření.Třetí nejhorší pořad o vaření je podle mě Česko na talíři,druhé místo patří pořadu Tescoma s chutí,a nejhorší pořad o vaření jaký jsem kdy viděl je Čápi s mákem.Ani nevím,proč to vůbec komentuju.Příště u Tescomy s chutí.A kdo ví jak zvládnu další pořadové nudy.Já si myslím že ano.Ale ještě poslední věc.Je to blbost ()

*Fish* odpad!

Tak to si snad opravdu někdo dělá srandu! Po formátech, na které jsme si už trochu zvykli a ve vysílacím čase, kdy jsou lidé zvyklí na Emmanuela Ridiho, dá Prima takovýto paskvil? Poprvé jsem viděl díl s Evou a Vaškem (WTF?) a podplaceným obecenstvem. To, že kuchař říká "cerer" či že se potí, to bych mu odpustil, nicméně taková doporučení, jako ředění a zahušťování omáčky, když přijde více lidí, to fakt ne. Červené víno se pije ze sklenic na víno bílé, Šinkorová chválí ostošet (místy připomíná hlasatelku ze Slunce, seno a pár facek), rozplývá se po tukem nacucané nedopečené neokapané dietní topince s morkovou kostí, nebo čím více eidamu či goudy na zapékání, tím lépe! (Občas mám pocit, že eidam už je tu příliš profláklej, tak všude dávají goudu, už i Lidl ho má ve slevě za 10,90,-). OK, už jsem si zvykl podobné pořady ignorovat, nicméně tohleto je opravdu Jirka Babica řízlej Horstem Fuchsem! Nechápu, jak si Prima může takto sbourat diváckou základnu, kdy jsou lidé na nedělní šestou večerní zvyknutí na nějaký (vyšší) standard, který Ridi nastavil. Tento pořad, a Eva s Vaškem jsou toho důkazem, je mířen na skupinu 55+, což osobně nechápu... ()

blackrain odpad!

Prima tenhle pořad postavila na celkem zajímavém nápadu. Ale nevybrala zrovna moc dobré představitele, které pořadem provázejí. Sapíka jsem až do vysílání tohoto pořadu neznala. Šinkorová je bohužel děsně nezáživná. Vůbec si ji neumím představit, jak stojí s vařečkou v kuchyni u sporáku a připravuje nějaké jídlo. Nevyskytuje se tu nic, co by diváka nějakým způsobem zaujalo. ()

tonton78 odpad!

tak dnes v brzkých ranních hodinách jsem konečně viděl první a zároveň i poslední díl této vyjímečné kuchařské show..nepochybuji o tom že pan Sapík je nadprůměrný kuchař, ale rozhodně neměl lézt do televize a ještě navíc s VYNIKAJÍCÍ moderátorkou, velmi sympatickou Dančou...nevím jestli ho držel štáb tv pod drogama,ale když začal chválit neskutečnou šlichtu kterou připravila další má oblíbená a skvělá moderátorka, herečka a zpěvačka Gabča Partyšová musel jsem si jít šlehnou koňskou dávku já ()

Fash

Jednu hvezdu jen za nektere hosty. Porad me v jistym smeru prijde obcas hodne uspechany a bez stavy. Daniele Sinkorove role moderatorky poradu o vareni moc nesedne; bohuzel ani pan Sapik neni 2x charismatickej, ale velky respekt jeho uspechum a tomu co dela. Puvodni "relace" s Italem, se mi zamlouvala xkrat vice,...prostredi bylo prijemnejsi, kuchar mel charisma, prorizlou pusu a umel tak nejak zaujmout,...hlavni byl recept a nikoli on nebo host. Nedami to a zkratka me cely porad nuti si myslet, ze se jedna o vec usitou horkou jehlou. ()