Prebiehajúce vyšetrovanie privedie Pyrea a Tabu do neprebádaných lesov. Tam odhalia informácie, kvôli ktorým Pyre spochybní vlastnú vieru. Podozrenie padá na rodinu Laffertyovú, ktorú treba vziať do väzby. (Disney+)

LachtanShows

Přestože to teďko není na plnou palbu jako v prvních dvou částech, to vyšetřování mi extrémně baví a dneska nabíhám na dokoukání celé minisérie, než mi zítra vyprší předplatné na Disney+. ()

Winderyx

No když už si řekne člověk no konečně akce nějaká tak to vlastně skončí po 15 minutách tak, že tam cápek vlastně ležel a jen vyřvával krávoviny a pistolí tam mířil jeho kluk. Celkově seriál působí dojmem , že víte co chce vám ukázat čím vás chce zaujmout , ale právě to končí jenom u toho , že víte , že něco takového zamýšlel , ale stopne u 50% z toho. Samozřejmě se dozvídáme , že zřejmě jejich otec celé té jejich famílie v čele nestojí a vůbec bych se nedivil kdyby se našla v příštích epizodách jeho tělesné ostatky. Taky stále čekám kdy se z té mrtvé manželky naprosto překvapivě stane ku....a která beztak svedla více z bratru.  Předpokládá se tedy , že v čele po téhle epizodě je bratr Dan kde Wyatt tuhle postavu zatím hraje skvěle, ale znova chyba není v něm, ale chtělo by to ještě trošku více přiostřit působí to někdy až divadelně nudně.  Těch střihů do minulosti by se mohli vyhnout úplně smysl to samozřejmě dává, ale působí to jako by andrew tedy Pyre působil nějakou nemocí. Uvidíme snad se to rozjede zatím to baví , ale jak píšu snad se to více rozjede , ale přeci jenom teprve 3 díl ()