Bestie z koupelny

(amatérsky film)
Krátkometrážny / Horor
Česko, 2011, 14 min

Metalista Lukáš byl požádán svou přítelkyní, aby přikoupil k večeři hlávkové zelí. Natrefil ovšem na podivného trhovce, který mu daroval samotné zlo. Místo romantického večera čeká na nebohou dívku abnormální terror. (oficiálny text distribútora)

kaylin

Tak jo, nesnáším červy. Jestli někdo čte pravidelně moje recenze, tohle už určitě musí vědět. Kdyby ne, tak to říkám znovu. Jakmile jsou ve filmu červi, prostě vím, že to na mě bude mít ten správný efekt. Zhnusení. Po dni na Gastrofestu v Českých Budějovicích, kde se smažení podávali, je tenhle film jen takovou třešinkou na dortu. Červi fungují, ale to je bohužel tak to nejzásadnější. Finále je takové trochu prázdné a nic moc nesdělí, vtipná scéna na závěr potěší. Přece jen, asi to chtělo ještě dopilovat scénář. ()

Campbell

Po špatné Poslední šlapce od Bulavy jsem od Bestie z Koupelny opravdu nic nečekal ale nakonec to sice bylo špatné ale zábavně špatné. Za prvé s tím nákupem to byla hrozná prdel to opravdu koupil od toho chlapa? Kterej idiot by to koupil? Za druhé když si žral zelí tak měl malý lístky a najednou měl v hubě housenku? No a konec kde krev je parádní malinovka byl taky dobrej. A co má Bulava sakra s těma chlapskýma hercema? TY jsou tak šíleně strašný že by člověk brečel. Není to nic extra ale je to aspoň zábava. ()

eraserhead666

Jít na trh pro salát, minout při tom obsáhle rozmanitou zeleninou zásobené stánky a nakoupit u ne zcela věrohodně vyhlížejícího muže, který má „na skladě“ jen tři rajčata a jednu hlávku zelí a po vašem vykoupení jeho krámku Vám ještě vaše peníze zase vrátí, to opravdu nemůže skončit dobře. Tady už si Lukáš hraje. Třeba s úvodními a závěrečnými titulky, jsou docela nápadité. Obecně pokrok ve všech oblastech. Hudba, střih, scénář i v jistém směru herectví. Hlavně přivedení Barbory před kameru je Lukášova velká zásluha. Ono ne že by to byla herečka, která by se mohla hned zítra stěhovat do Hollywoodu, ale v Lukášových filmech svou přirozeností (která pravda zde v koupelně trošku zakulhá, ale nikdo z nás není herec od narození) válcuje všechny ostatní. A ten vražedný výstřih!!!! Scéna s figurínou z výlohy je velice povedená a dobře nasnímaná. Až toho hlavního hrdinu chápu. Zde už Lukášova produkce nechala nesmělost daleko za sebou a stále jistějšími kroky kráčí kupředu. Po dějové stránce nic moc originálního ani převratného, ale natočené to není vůbec špatně. ()

blackrain odpad!

Metalista Lukáš asi nebyl v životě nakupovat a nebo je idiot, protože by jinak nemohl koupit zelí a tři rajská jablíčka od toho frajírka, který měl na prodejním pultu jen tuto zeleninu a to ještě v podivném množství. Od něho bych si v životě nic nekoupila. Moc zdlouhavé a nudné. Jediný, kdo vypadá, že něco hraje je ta Lukášova přítelkyně. ()

SOLOM.

Dobrá rada na začátek: Nekupujte si nic u pochybných trhovců a nemusí to být zrovna ťamani! Lukáš mě každopádně opět potěšil záběrem na oblíbený RADEGAST, takže i já si hnedka jedno pivko lupnul. Co se týká tohoto kraťasu, tak jsem ho opět pobral dost odlehčeným způsobem a ze solidarity, nebudu zbytečně vyjmenovávat neduhy, které jsem našel. Těch čtrnáct minut uteklo jako voda, zajímavý nápad s „titulkama“ a závěrečné video taky pobavilo. ()