Paranormálne záhady

• Česko Svědci paranormálních jevů (viac)
Dokumentárny / Mysteriózny
USA, (2011–2016), 46 h 16 min (Minutáž: 42–63 min)

Adam Christie, Will Conlon, Zoe Gamache, Nick Stathas, Jordan Gray, Brielle Robillard, Sharon Belle, Val Cole, Nick Smyth, Mary-Elizabeth Willcott, M.E. Lewis (viac)

Americký mysteriózny dokumentárny seriál nám predstavuje celkom obyčajných ľudí, ktorí však v svojom bežnom živote zažili nejakú výnimočnú, nevysvetliteľnú udalosť paranormálneho charakteru. Každá epizóda prináša dva rôzne skutočné príbehy, v ktorých reálni hrdinovia opisujú svoje šokujúce životné zážitky. Vďaka ich rekonštrukcii v ilustračných hraných scénach sa aj my môžeme stať svedkami paranormálnych javov. (TV Wau)

k0m1s

Já si dovolím jen dodat, že dílů není 18, jak je zmíněno v úvodu, ale celých 51, rozdělených do 4 sérií a to následovně: Série 1: epizod, Série 2: 12 epizod, Série 3: 20 epizod, Série 4: 13 epizod. A chystá se série 6, která bude mít 13 epizod a vyjde letos. ()

NunchakuMan

Jsem racionální člověk až do morku kostí, ale tenhle seriál si celkem užívám. Za mě je to celkem pěkně zahrané, nevím, zda ti vypovídající tomu skutečně věří, nebo dostali jen scénář, co mají říct, ale ve scénkách, kde se dotyčný vzbudí a kouká na něj vykulený duch nebo se za někým otevřou dveře a dejchne mu něco na záda, z toho mám vždycky husí kůži :-D Baví mě, co to se mnou dělá, stejně jako třeba Věřte Nevěřte. Hvězdičku dolů dávám jen za to, že to není pravda, ač si to hraje na pravdivé. Zbytek hvězdiček je za pěkné provedení plného efektů. BTW nejčastější a nejohranější věty "...nikdo tam nebyl..." a "Něco tam bylo... něco zlého" 😅 ()

JarinDL7 odpad!

Nic paranormálního se na světě neděje, jen lidi mají paranormální mozky. A jelikož se tohle prezentuje jako seriózní dokument, nezaslouží si to nic jiného než odpad. ()