You Know What's Bullshit

Webový pořad, v němž James D. Rolfe probírá a kritizuje všemožné věci ze současnosti. Vytýká jim jejich nedostatky a zbytečnost, které netrápí pouze jeho, ale i nás, protože se s nimi potýkáme skoro dnes a denně. Můžeme se tak setkat s jeho názory na DVD, tiskárny nebo i tkaničky do bot. (P. J. D.)

DJ Obelix

Příjemná hříčka od Jamese "AVGN" Rolfa (v tomto případě "Bullshitmana"), který v sériích krátkých videí dává průchod svému vzteku vůči zcela běžným denním situacím, které ho dokáží rozpálit do běla. Občas uhodí hřebíček na hlavičku (tiskárny, DVD obaly), občas jen nechápavě koukáte, co všechno dokáže člověka rozlítit. Každopádně je to velmi příjemná zábava. ()

Frajer42

Viděl jsem jen pár dílů a úplně ohromen nejsem. Přijde mi to jako takové vaření z ničeho, když to srovnám třeba s recenzováním videoher od stejného autora. Rozhodně se však člověk přiučí pěknou řadu anglických vulgarit. Neměl jsem ani tušení, že je v tomto ohledu angličtina natolik košatá. James Rolfe je borec, takže i z toho ničeho dovede uvařit snesitelnou zábavu. Slabé 3 *. ()

Colonist

Pod Nerdovy názory na tkaničky, hloupé názvy filmových pokračování a otravný obsah originálních DVD disků se klidně podepíšu. ()

P. J. D.

Neříkám, že pořad je špatný, ale rozhodně mi připadá mdlý, bezduchý a prostě zkrátka jako leklá ryba. Každá myšlenka jednotlivého dílu není špatná (kritika všemožných věcí, co lezou každému na nervy), jen to zpracování. Kamera je fajn, scénář taky, ale to podání nic moc. James D. Rolfe tedy umí rozhodně líp. Dávám proto tři hvězdičky. ()

Godhaj

,,We can’t escape sleep. It’s the inevitable bullshit.“ Zajímavý miniseriál Jamese Rolfa, který je tak trochu o všem, co Jamese štve. Někdy uhodí hřebík přesně na hlavičku, ale většinou jde o plané vzdechy nad normálními problémy. James to ale podává vtipnou formou, hezky mluví a dobře se na to kouká. Teda kromě dílů, kde má na sobě masku kravího lejna. Takže celekm vzato, je to příjemná, jednoduchá odreágovačka. ()