"Board" James Rolfe miluje deskové hry a rád se o ně podělí se světem. Když se pustí do hraní se svým stále podvádějícím kamarádem "Motherfucker" Mikem, ihned se vrátí do dětských let a často svádějí epické bitvy na život a na smrt. (DJ Obelix)

P. J. D.

Musím říci, že tohle můžu. Když je zkrátka režisér, scénárista a herec jedna a tatáž osoba, tak to může skončit buď katastrofou, nebo to může být povedený kousek. Proto si zde dovolím konstatovat, že se naštěstí jedná o první variantu. Jamesův humor prostě můžu a ty jeho vtípky jsou pro mne něčím, bez čeho bych si tento pořad nedokázal představit. Dodává to tomu tu dynamiku, ráznost a spád, který postrádám například u TableTop. Tam je to však vynahrazováno celebritami, co to tam drží na jakési úrovni společně s úžasným moderátorem, ale to jsem odbočil. Občas je ale i sama povaha moderátora na škodu, což se podepisuje na výsledné podobě - nemusí sednout každému. Proto 4 z 5. ()

Frajer42

Recenzování deskových her, které se sem ze zámoří snad ani nedostaly. Chybí mi tedy ta správná nostalgická vzpomínka, na které bych svoje brutální zaujetí mohl založit. Nicméně, potěší účast úžasných retardů, jako jsou Motherfucker Mike a dalších. Sprostých slov zazní také dostatek. Celkově se tedy nejedná o nic nekoukatelného. 3 *. ()

Psycho.R

Viděl jsem zatím jen dva díly a když to porovnám s jeho videoherním seriálem, tak mě to tolik nebere, ale třeba ještě příjde ta správná chvíle na přehodnocení. ()

Godhaj

,,This is the most disfunctional group of friends I’ve ever had.“ Jamesovo recenzování starých videoher tady vystřídaly hry deskové. A je to opět pořádná porce zábavy, protože James je evidentně do deskovek blázen. Hraje je se dvěma potrhlými kamarády, jeden podvádí a druhý je hrozný nešika. I to obohacuje už tak vtipné recenzování. V průběhu jednotlivých dílů James vytváří i hororový příběh, který je dobře napsaný a natočený, ale mě trochu nudil, protože mě samotné povídání o deskovkách baví a horory nemusím. Proto se mi tento Jamesův projekt líbil trochu méně než jeho AVGN série. ()

DJ Obelix

AVGN v "deskovém" balení. Druhý nejpovedenější Jamesův projekt některými epizodami dokonce svého staršího bratříčka překonává. ()