Larryho, Curlyho a Moea ešte ako novorodencov vyhodili pred sirotincom z auta. Od tej chvíle sa až do dospelosti pretĺkajú životom pomocou šťuchancov, faciek a kopancov. Keď vyrastú, ich detský domov sa dostane do finančných problémov a hrozí, že ho zavrú. A tak sa traja kamaráti a neskutoční kazisveti ocitnú pred bláznivou úlohou – musia zachrániť svoj detský domov pred krachom. Pri tom sa však zapletú do sprisahania a dokonca aj vraždy! Dokážu títo nešikovia vôbec prežiť v modernom svete, zohnať potrebné peniaze a spasiť miesto, kde prežili detstvo? (TV JOJ)

CrazymanM

Nevěděl jsem o co jde,chvílemi jsem zavracel oči,ale zvládl jsem to a musím konstatovat,že zase tak hrozné to nebylo,i když si to asi těžko pustím znovu!!! ()

nemer

Pro ty, kdo neznají původní černobílé Three Stooges, je tento film asi zbytečný. Nicméně pro ty, kteří si oblíbili původní (nejstarší) násilnické grotesky této nerozlučné trojky, to není až tak špatná podívaná. Pořád lepší než soudobá ubohá česká tvorba. Samozřejmě kvality originálu tento film nedosahuje ani částečně, ale dívat se na to dá, nejvíc na škodu je přizpůsobení pro dětského diváka, resp. celou rodinu. Část filmu, zejména dojivé scény, jsou až přespříliš sladce americké. A ač jsem stará intelektuálka (mimochodem pochybuju, že tato kategorie dneska ještě reálně existuje, bývávalo), někdy je taková stupidita tisíckrát lepší než veleintošský debilní film (a že takových je :) ()

Rogamko

Mal som možnosť vidieť tento film a musím povedať že ako niektoré scény fakt pobavia zasmial som sa ale čo sa týka príbehu je to taká chobotina že až. Traja dospelí sirotkovia sa snažia zachrániť svoj sirotinec pred tým aby ho zavreli. Vydajú sa teda sa teda získať peniaze čo im samozrejme nejde. Toľko prúserov čo urobia je až moc a fakt niektoré veci sú úplne od veci. Je to film na jedno pozretie nič extra nečakajte, trochu sa zasmejete a to je všetko. 3/10 ()

Patroxi odpad!

Totální kravina stupidita ... nezábavnost ... ani děj za nic nestojí uplná ***** čekal sem že se budu bavit třeba jako u blbý a blbější ... ale tohle má špatný hodnocení a to právem ! hodina a půl v háji ... ODPAD. ()

Fracek

Komedie uplně v pořádku a kdo se díval trochu pozorněji, mohl tam najít trefné zvuky nebo sarkazmy na celebrity a jine ity... účetní Fantoci se může jít vycpat....:-D jen jestli ta vlná odpadů není jen rádoby intelektuální póza...;-)) ()

teseth odpad!

Ach jo to zase byla číčovina. Film, který předčí všechny vaše noční můry a obavy. Hlouběji se snad nedá klesnout, protože níž už to nejde. Párek hňupů se shlédli v blbý a blbější říznutý trochou bunnyho a trochou italských komedií minulého století. Takže tu neustále vidíte trio "idiotů", kteří se snaží být vtipní pomoci neustáleho mlácení a kopání, které omastili notnou dávkou trapnosti. Humus toho největšího kalibru. ()

P@\/EL

Komedie, která má několik hodně vtipných okamžiků, jimž se dalo zasmát. Ty jsou ovšem totálně zabity zbytečně přehnaným, amatérsky vypadajícím a stupidním pitvořením hlavních protagonistů a řadou spíše trapných vtipů. Kate Upton, která se se v závěru filmu objeví v plavkách, potěší, ovšem to je na komedii známé režisérské dvojice žalostně málo. ()

Potjoc

Na tohle jsem náhodou narazil a podíval se. Je to pro mně dostačující, ale jinak hrané grotesky ve stylu 30. let mě neberou. ()

soukyd33

Unikátní blbost. 😀 Poznámka: Zcela vypněte mozek, a nic v tom nehledejte. Šílené scény v sirotčinci, a vlastně i za ním. Ty tři jsou naprostý idioti a cvoci. Některé scény jsou nereálné, a občas i trapné. Poznámka: Český dabing je příšerný, což je škoda. Poznámka: Tolik facek jsem ve filmu nikdy neviděl. 😀 Hvězdiček 3 ()

rh1 odpad!

Obvykle nefandim nasiliu,ale za toto by si Farellyovci zasluzili dolamat ruky,nohy,vypichnut oci,vyrvat jazyk z krku, aby si uz nikdy nedovolili natocit nejaky film...alebo ich aspon dozivotne zavriet do vypolstrovanej miestnosti v zvieracej kazajke.... ()