TROM: The Reality of Me

Dokumenty Tromu sa snažia zjednodušene prezentovať svet, v ktorom ako ľudské bytosti žijeme. Navyše, ponúkajú aj alternatívne riešenia súčasných problémov a návrhy na zlepšenie sveta v budúcnosti. Dokumenty sú delené do kapitol a podkapitol z dôvodu veľkej dĺžky celého materiálu. (Marek1991)

End3R

Ultimátní 13-ti hodinový dokument, který se točí kolem celé naší společnosti a světa, v němž žijeme, a poukazuje na zastaralost našeho monetárního systému, který brzdí alternativnímu společenskému uspořádání založenému na obnovitelných zdrojích a moderních technologiích. Koho trochu zajímají věci kolem něj, tohle je must see experience. Volně dostupné online na www.tromsite.com ()

Marek1991

Pre mňa veľmi dôležité dokumenty, no neviem, či to nie je postavené občas príliš jednoznačne a či by tam nemali byť aj iné zamyslenia nad vecami, ktoré nevieme, či tak nemôžu byť, ale obsahová stránka je u tohto silná vec a formálna tiež. Aktualizácia 17.06.2017: Po novom už spolupracujem na prekladoch jeho materiálov, či ich šírení. A musím sa priznať, že som uchvátený a pritom ten Tio z toho ani nemá veľké peniaze. ()