TROM: The Reality of Me

Dokumenty Tromu sa snažia zjednodušene prezentovať svet, v ktorom ako ľudské bytosti žijeme. Navyše, ponúkajú aj alternatívne riešenia súčasných problémov a návrhy na zlepšenie sveta v budúcnosti. Dokumenty sú delené do kapitol a podkapitol z dôvodu veľkej dĺžky celého materiálu. (Marek1991)

Marek1991

Pre mňa veľmi dôležité dokumenty, no neviem, či to nie je postavené občas príliš jednoznačne a či by tam nemali byť aj iné zamyslenia nad vecami, ktoré nevieme, či tak nemôžu byť, ale obsahová stránka je u tohto silná vec a formálna tiež. Aktualizácia 17.06.2017: Po novom už spolupracujem na prekladoch jeho materiálov, či ich šírení. A musím sa priznať, že som uchvátený a pritom ten Tio z toho ani nemá veľké peniaze. ()

End3R

Ultimátní 13-ti hodinový dokument, který se točí kolem celé naší společnosti a světa, v němž žijeme, a poukazuje na zastaralost našeho monetárního systému, který brzdí alternativnímu společenskému uspořádání založenému na obnovitelných zdrojích a moderních technologiích. Koho trochu zajímají věci kolem něj, tohle je must see experience. Volně dostupné online na www.tromsite.com ()