Rozkošná Molly

(festivalový názov)
všetky plagáty

Novomanželé Molly (Alexandra Holden) a Tim (Johnny Lewis) se přestěhují do domu zesnulého otce Molly. Ale bolestné vzpomínky na dětství začnou Molly brzy pronásledovat. (josefklimes)

Valenta28

Čekal jsem mnohem více, než to, co film v reálu poskytne. Od začátku ke konci je film suchý, bez potřebné šťavnatosti a barvitosti - přirovnal bych ho jeho nudností perfektně k socialistické nástěnce v základní devítileté škole. Má to být ozdobná nástěnka, ale místo toho je to šedivej kus odpadu. Netuším, zda si tento film najde reálné příznivce.. nuže, pokud se chcete koukat na sex s posedlou cérečkou u kuchyňské plotny, kde už se připalujou vajíčka, nebo na to jak tahle posedlá cérečka provádí pohlavní styk s neviditelným chlápkem ve svém zaměstnání, nebo jak sexuálně svádí kněze, prosím.. Nic moc jiného ale neuvidíte. Čekáte parádní hororové scény? Blahopřeji, jděte jinam. Zde najdete maximálně stříkačku s herákem. ()

brasek odpad!

To ako seriózne? Snímok je iba dementný exkrement, ktorý psychicky narúša diváka. Absolútne nesledovateľné, bez pointy a zápletky. ()

noKOMERZIALL

no musím uznat,že lovely molly překonala všechna moje očekávání.Neohrané téma mě zaujalo a bavilo až do konce.Žádná přehnaná fantasmagorie se nekonala.Rozhodně lepší průměr. ()

ciapok

má tuctový, až nudný rozbeh; nekonečne vŕzgajúce dvere a pod. Výskyt príručnej kamery už akoby bola povinná jazda - tu však treba povedať, že hrá trocha inú rolu a je prijateľná. Výborná herečka ! (a bude aj holá !) Tá časť občanov, ktorí sa pretrápili úvodom, spravili dobre. Tlieskam a odporúčam. ()