Rozkošná Molly

(festivalový názov)
všetky plagáty

Novomanželé Molly (Alexandra Holden) a Tim (Johnny Lewis) se přestěhují do domu zesnulého otce Molly. Ale bolestné vzpomínky na dětství začnou Molly brzy pronásledovat. (josefklimes)

J*A*S*M

Technicky na úrovni, spousta momentů má značně znepokojivou atmosféru, hlavní postava svou psychoroli zvládá s přehledem, skvělá je taktéž zvuková stránka ... ale jako celek je ten film ubíjející. Patlá to na sebe páté přes deváté, ale jasný cíl jaksi chybí. A hororově to prostě nestrhne (i přes těch pár disturbing momentů). Prozatím největší hororové zklamání roku, zvláště protože je jasně vidět, že to mělo na víc. ()

KUFI

U rozporuplnych filmu u kterych hodnoceni lita od odpadu az po 4-5 hvezd je pomerne velka jistota, ze se mi budou libit. A ani tenhle neni vyjimkou. Diky BW jakozto mymu nejoblibenejsimu hororu, sleduju kazdej Sanchezovo krok a porad jsem si rikal, ze neni sakra prece mozny aby tvurce tak genialniho filmu tocil samy sracky. Prece to nebyla jenom nahoda. A Lovely Molly je konecne dukazem, ze nebyla. Ackoliv je film z uplne jinyho prostredi a o necem uplne jinym, tak lehkej zavan BW atmosfery jsem tam cejtil. A je to videt i na satanisticky ladenym logu. Tak ted rychle dotocit FF s Bigfootem a honem se vrhnout na slibovanej BW2, dokud Sanchez chyta druhej dech. ()

RasputincZ

Pro mě zatím největší zklamání letošních Varů. Věděl jsem, že se může jednat jen o dobře sestříhaný trailer a nutno podotknout, že Sánchez se s Lovelly Molly na hororové výsluní určitě nevrátí. Kvůli mizernému scénáři a toporné režii uvízla Lovelly Molly někde mezi hodně nepovedeným haunted hororem (na to by to ale chtělo mnohem lepší atmosféru a především scénář, dobrá práce se zvukem imho nestačí) a béčkovým hororem s prvky slasher filmů. Jednu hvězdu za sympatickou hlavní hrdinku a druhou za zvuk. Čekal jsem mnohem víc a mrzí mě, že z v současnosti umí dobrý horor natočit pouze Španělové nebo James Wan. [MFF KV 2012] ()

Pítrs85

Tvůrce slavné Záhady Blair Witch natočil psychologický horor-thriller, jehož výsledek se mu povedl tak napůl. Filmu se nedá upřít hutná atmosféra, velmi depresivní nálada (což podtrhují i exteriéry, kde se děj odehrává (ano, jsme zpátky v marylandských lesích :-)) a především skvělá Gretchen Lodge jako ona Lovely Molly. Bohužel snímek nejvíc trpí na délce stopáže a především pak na nevygradovaných akcích, což vede k neodvratné nudě, být LM o dvacet minut kratší a mít dynamičtější ráz, Sánchez by se se svým hororem opět trefil do černýho. Nějaký potenciál by tu byl, tak uvidíme, s čím přijde příště (nejlépe s novou Záhadou o čarodějnici z Blair :-)). ()

Met...

Skvělá hlavní herečka - o jejím zmagoření jsem fakt byla přesvědčená. Hutná atmosféra - neodvažovala jsem se pohnout. Nečekaný vývoj - pořád jsem čekala, co přijde a jak to teda nakonec skončí a o co tam teda vlastně šlo. Ano, mohlo to být kratší a možná se to mohlo ubírat jen jedním směrem (nebudu spoilerovat), ale bylo to sakra dobrý a jen tak na to nezapomenu. Trochu mě nas.ala ta scéna, kde Molly pouští její zaměstnavatel záznam z kamery... Trochu dost přitažený za vlasy. 3,5 hvězdy za to, jaký byl film a půl hvězdy za ty odpady tady! ()

• Hudbu k filmu složila chicagská post-rocková kapela Tortoise. Titulní skladba „Lovely Molly“ je aranžmá tradiční emigrační balady „Courting is a Pleasure“. (Homerking)
  • Rozpočet filmu nepřekročil 1 milion amerických dolarů. (josefklimes)