Thanks, Smokey!

Krátkometrážny / Komédia
USA, 2011, 3 min

Příběh mladého muže, který při procházce přírodou narazí na skupinku nádherných dívek, které synchrozinovaně tančí. Po chvilce se rozhodne k ráznemu kroku, ovšem naše mysl je mocná čarodějka a to, co oči vidí, se ne vždy musí shodovat s tím, co si člověk myslí, že opravdu vidí. (korbitch22)

venca163

Zas tak světoborný nápad to není a i kdybych chtěl nápad ohodnotit 5*, tak za každou minutu, co jsem se nudil, jsem jednu hvězdu ztrhnul. Takže bych měl dát spíš 3, dal bych, kdyby to nemělo tak debilní muziku. (50%) ()

Firebug

Rozkošné! Má to vtip, pointu a nádherné AUDIO-vizuální zpracování. Prostě a jednoduše moc povedený kraťas, který může pohoršovat jen lidi bez špetky nadhledu. Písničku mám staženou jako vyzvánění (přítelkyně) a teď jen někde sehnat tu mikinu s ouškama... :-) ()

noctambule

Nemám potřebu se dívat na erotické sny jiných, zvlášť ne zoofilů. Pak tu má někdo brát vážně hodnocení, je evidentní, kdo tu vládne:D__ edit. Věděla jsem, koho můj komentář vyburcuje ke zhlédnutí, ale že i má spřízněná duše? Nedívejte se na to!;-) ()

rotel

Také rozporuplné pocity som mal z toho, že až. Ale baby boli krásne o tom niet pochýb! No to hlavné čo ma dostalo je hudba - 100 bodov! ()

Stíba

Tak sem na to zase po dlouhé době narazil a musím říct, že se jedná o povedenou záležitost jejíž chytlavou melodii není lehké dostat z hlavy. :-) ()