Thanks, Smokey!

Krátkometrážny / Komédia
USA, 2011, 3 min

Příběh mladého muže, který při procházce přírodou narazí na skupinku nádherných dívek, které synchrozinovaně tančí. Po chvilce se rozhodne k ráznemu kroku, ovšem naše mysl je mocná čarodějka a to, co oči vidí, se ne vždy musí shodovat s tím, co si člověk myslí, že opravdu vidí. (korbitch22)

hirnlego

O půlku kratší by bylo o půlku hvězdy bohatší - zas takový nápad to neni, aby se to mohlo táhnout jak nudle z nosu takovou dobu. A kupte někdo mertax nějaký kalhotky, tohle je trapas. ()

Mertax

Hned teď chci ty růžové kalhotky! Geniální houslový doprovod a humorná sexuálně perverzní pointa. Nejvíce se cení nápady - a těch se dnes spoustě tvůrcům absolutně nedostává. A ty rozverné slunečnice mě oddělaly. ()

Mi Nü-Chai

- So would you fuck a sheep? - What is your damage, little boy. You have a sick and twisted world perspective. - No, you're misunderstaning me, Prince Valiant. I'm saying if you were a sheep, would you fuck a sheep, if you were another sheep? - Well, in that case, you bet your sweet ass I would. - ()

korbitch22

Vtipné a úderné.S finální pointou sice trochu nechutné,ale to už k té zábavě občas patří.Co si budem povídat,je to spíš zábava pro chlapy,protože ta louka plná rozpustilých zajíčku (oveček chcete-li) je opravdu k poslintání.Špatně hodnotit může velká skupina lidí,od ochránců zvířat,přes feministky až po rádoby ´´inteligenty´´ s pózerským komplexem.Ovšem každý normální člověk se u toho dokonale pobaví a to i přesto,že 5tá hvězdička je jasně přibouchnutá za skvělou hudbičku.K vidění zde: http://www.youtube.com/watch?v=HNMq8XS4LhE ()

Stanislaus

Thanks, Smokey je velice nápaditý krátkometrážní film, který je ultimátně perverzní, nicméně do jisté míry ... zábavný. A ta hudba byla vážně chytlavá. ()