ALIENka_

Hrozně se mi líbí, že se v Mindhunterovi někdy objeví i trochu oddechovější momenty, kdy můžu na chvíli vypnout mozkový závity a bavit se bratrským duem Holdena a Billa. Ale koho jsem snad ještě ani jednou nezmínila je Nancy. Do prdele ta mě tak sere poslední dobou. Chápu musí se prakticky sama starat o jejich psycho syna, ale Bill se taky zrovna nepřichází moukou kopretin a dělá, co může, aby skloubil rodinu s prací. Hodnocení: 8/10 ()

Frajer42

Spoilery! Jakožto největší odborník této databáze se musím rovněž prohlásit za nejbystřejšího a nejinteligentnějšího diváka, neboť jsem opět správně vydedukoval, že milovníkem a análním průzkumníkem nezletilých černoušků je negr v brýlích. Moje genialita mnohdy nezná mezí a má i své stinné stránky, často si kvůli ní zkazím filmový nebo seriálový zážitek. I přes moji prudkou genialitu se však jednalo o příjemně inteligentní epizodu, které ubírala na kráse snad jen zbytečné rozuzlení lesbických radovánek. Kdybych stál o důkladnou sondu do duše ženské duše, tak sáhnu do svého šuplíku s nadčasovou literaturou a přečtu si 50 odstínů sraček. Slabší 4 kousky a moc se těším na finále. ()

Anderton

Pri frekvencii nachádzaní nových mŕtvol ma napadá, ako si tých únosov nikto nemohol všimnúť, respektíve ako je možné, že sa neobjavil nikdy žiaden svedok. A ako je možné, že polícia a FBI tak dlho mútia vodu. Nakoniec sa ale rozhýbali a po nočných bojoch s miestnymi komármi sa dostavujú výsledky. Ale budú miestni akceptovať to, kto je vrahom? Vlastne to ešte na sto percent nevieme, ale asi sa dá predpokladať, ako bude vyzerať finále. Jeden veľký výsluch, hľadanie motivácie a podobne. ()

Trevor

Muž z Kansasu začína stalkovať vybranú rodinu.Holden vyčíta Billovi že sa naplno nevenuje prípadu a ten mu povie o problémoch, ktoré ho spolu s Nancy trápia. Verejnosť je stále viac znepokojená tým, že páchateľ polícii uniká a nakoľko týmu dochádza rozpočet Holden všetko staví na jednu kartu. Wendy sa rozíde so svojou priateľkou...Opäť veľmi solídna epizóda v ktorej už Holden prestával veriť vo svoje schopnosti, ale jeho podozrenie sa nakoniec potvrdilo. ()

Najt

Velice povedená epizoda, ale jelikož se blížíme finále,  čekal bych něco šokantního. Sice jsem dostal šokující informace, protože přes to, že se tým plně věnuje vyšetřování, ale těla přibývají a stopy chladnou, se tým rozhodne pro číhací akci, která trvá 5 týdnů a za tu dobu přibyde dalších 8 těl. Takže v tuto chvíli počet obětí stoupl na 28, což je extrémní číslo a šance na jednoho pachatele se ztenčuje. Samotný závěr pak jen zvedá levé obočí. ()

• Bílý kombík na mostě je Chevrolet Chevelle Nomad z roku 1970. (J.F.B.)