Call of Duty: Operation Kingfish

Jedná se o fanouškovský film a uvidíme v něm téměř kompletní tým hrdinů, za které jsme doposud v sérii Modern Warfare měli možnost hrát. (konvax)

LukyNike

Neuvěřitelně krásným způsobem natočený kraťas. Vždyť ty záběry museli stát víc než u lecjakých normálních filmů. Když se k tomu všemu přidá, že to je obyčejný fan-movie, tak si nižší počet hvězd rozhodně nezaslouží. ()

M1911

Pro každého, kdo hrál MW1 a 2 povinnost, protože se konečně dozvídáme, jak se Price dostal do toho ruského gulagu. 5* i přes ten kiks s naváděným RPG. ()

create

Atmosféra, hudba, efekty, postavy! Všechno na jedničku! Nechal bych si líbit alespoň hodinový film. Velmi mě překvapilo, jak postavy ve filmu jsou autentické s postavami ze hry. Dost jsem se bavil a film si podle mě zaslouží plný počet bodů a další díl. :) ()

Metalicum

Super věc. Má to atmosféru. Jelikož nejsem zatížen všemi hrami COD : MW a rozhodně mi nevadí nějaká nepodobnost, tak sem si to perfektně užil. chi víc!!! Capt. Price ve stylu Platoon :D dobře on .. ()

Odpocivadlo

Veľmi podarený fanúšikovsky kratometrážny film. Keď som to pozeral tak som si to hrozne spajal s MW 4. A to vo mne prebudilo hráčsku vášeň. Len do nich! do grázlikov! :D ()

Karlsberger

Wow! Moc pěkně udělaný MW filmek. Cod vždy byla moje srdcovka a tento minifilm s úžasnými efekty, mě málem donutil si znovu zahrát kampaň MW2. Hvězda navíc za skěle zpracované postavy ze série. ()