Reklama

Reklama

Mama, ožeň ma!

(relácia)
  • Česko Mami, ožeň mě
Reality-TV
Slovensko / Česko, 2011, 62 min

Obsahy(1)

Prvé stretnutie slobodných mládencov a ich mamičiek s vydajachtivými ženami prinieslo nielen humorné ale aj dramatické scény. Ako reagovali potenciálne svokry na nové ženy v blízkosti svojich synov? Preskočila medzi mamičkinými synáčikmi a ženami iskra hneď pri prvom stretnutí? Či nebodaj niektorá z nich pomýšľa hneď nad svadbou? To všetko uvidíte v novej reality show Mama, ožeň ma!

V prvním díle nové reality show s názvem Mami, ožeň mě! se divákům představí osm starých mládenců – Arpád, Michal, Roman, Tom, Marek, Miro, Miško a Pavel. Starostlivé matky budou pro své dospělé, ale stále nezadané syny hledat dokonalé partnerky. Princip show vychází z předpokladu, že každá máma chce pro svého syna jen to nejlepší – a to se týká i výběru potenciální manželky.
O každého nezadaného muže budou bojovat dvě ženy, které stráví několik dní u něj doma, aby jemu i jeho mamince poskytly příležitost je co nejlépe poznat a zároveň aby samotné ženy měly možnost ukázat se v co nejlepším světle.Vyřazení a odchod jedné z žen potom otevře té druhé cestu k srdci svého vysněného muže a samozřejmě také jeho milované maminky. (oficiálny text distribútora)

(viac)

Recenzie (149)

Gromnir23 

všetky recenzie používateľa

Název už volá po trapnosti, ale castingové oddělení televize JoJ opět projevilo absolutní dokonalost. Najít takové exoty dokáží snad jen oni. Někdy jsem měl pocit, že jsou všichni profesionální herci dodržující scénář ala Monty Python :). Vše doprovází již tradičně na všem nejvtipnější sarkastický komentář. ()

borec999 

všetky recenzie používateľa

Za múčny tanec a Čože, Roman? tam tú 1* musím hodiť. Inak je to samozrejme strašný bizár a neuveriteľná blbosť, ktorá ťaží z toho, že zobrazuje život tých najväčších exotov, na ktorých musím uznať že sa miestami (ale, že fakt miestami) nedá škodoradostne (ne)baviť. Na druhej strane nemyslím si že televízna zábava by sa mala uberať týmto smerom... 11% ()

Mire 

všetky recenzie používateľa

Poradili mi to kamaráti, vraj je to dobré, ale z ich rozprávania som sa bavil viac ako z riadneho vzhliadnutia relácie. Dám jednu hviezdičku za niektoré obstojné baby a komentovanie Hudáka, inak to vyzerá na ďalšiu stoku. Hlavne ten pobožný chlapec ktorý vyzerá akokeby ho mama riadila celý život - toto má byť chlap? Ešte sa rozhodnem či si pozriem ďalší diel :) EDIT 14.9.2011: Po včerajšom dieli zvyšujem hodnotenie o dve hviezdy (a možnože bude aj viac!) - je to totiž naprosto dokonalá tragikomédia, situácie, hlášky čo tam padajú, účinkujúci, to je proste vynikajúci materiál pre psychiatrov :DD HNOJka síce dáva len nepozerateľné shity, ale toto je vážne dobré. Ak čakáte nejakú romantickú zoznamku typu Srdcové záležitosti, ste na omyle. Toto je komédia so všetkým čo k tomu patrí :D Všetkým odpad!-istom radím aby si to pozreli predtým než to ohodnotia, lebo toto má vážne niečo do seba :D Plne chápem tých čo dávajú 5 hviezd :D ()

standsiller odpad!

všetky recenzie používateľa

Najskôr som sa na to tešil, povedal som si : " Môže byť fajn to sledovať " . Ale po odvysielaní prvých pár dielov som bol hlboko sklamaný. Nesympatickí ľudia, ktorí sa vraj zúfalo snažia oženiť a chcú aby sa na to všetci pozerali. Na ďalšie diely sa mi nechce. Mali radšej natočiť skrytú kameru u jednej z týchto domácností a "hlavným hrdinom" motať do života potenciálne partnerky. Na tom by som sa viac pobavil. TRAPAS. ()

Galéria (4)

Zaujímavosti (1)

  • Najskôr sa ukázalo, že Dominika Jánska z reality šou Mama, ožeň ma svoju televíznu kariéru odštartovala v reportáži o primrznutej dievčine v Hrone. Potom vysvitlo, že plachý Miško nebol jediným mužom v jej živote. Zdá sa, že plachá a tichá slečna to hrala na dve strany. Kým na televíznych obrazovkách si vymieňala horúce objatia a bozky s Miškom, doma má druhého. (Patrik200s)

Reklama

Reklama