Keopi hawooseu

• Južná Kórea 커피하우스 (viac)

Lee Jin Soo je nadaný spisovatel, který se živí psaním thrillerů. Pracuje pro Seo Eun Young, majitelku největšího nakladatelství v Koreji. Udržují spolu již dlouholeté přátelství. Jin Soo má spoustu fanynek a téměř každá žena by dala cokoliv za jeho přízeň. Nikdo ale neví, že má mnoho podivných zvyků a jedno velké tajemství. Jediný, kdo se musí vyrovnávat s jeho zlozvyky je jeho sekretářka Kang Seung Yeon.
Kromě toho se vrací Han Ji Won, ex-snoubenec Eun Young, která ho nesnáší. Ji Won se ji snaží získat zpět, ale ona má oči jen pro Jin Soo. (Pethushka)

Galeana

U tohohle seriálu si nejsem moc jistá. Baví mě scény sekretářky a spisovatele... je s nimi legrace....ale to ostatní.... prostě nic moc. Když už slaďáky, tak preferuji prostě více komedie....nesmějí se brát tak vážně. :) ()

Pethushka

Zejména první díly jsou velice vtipné. Dlouho jsem se nenasmála tak, jako u scén mezi spisovatelem a jeho sekretářkou. Ji-hwan Kang je neuvěřitelný herec a ani tady nezklamal...a ten jeho smích!!! Hudba perfektně ladí v každé situaci. Děj je neokoukaný a není předvídatelný. Já osobně čekala úplně jiný vývoj děje. Ty vztahy tam byly moc pěkné. A musím uznat, že mi jednotlivé postavy budou moc chybět. Milé překvapení, 4,5*. ()

Magi90

Co dodat? Celé tohle dorama na mě působilo přátelsky a vtipně :-) Herci mi tam sedli všichni, kupodivu ani ten Han Ji-Won mi nevadil.. Nejvíce sem si oblíbila asi tu sekretářku, a hodně mě zajímalo jak to s ní dopadne :-) I postava spisovatela Lee Jin-soa byla velmi zajímavá. Romantiky je tam o něco méně, ale u tohohle dorama mi to nevadilo. Takže jestliže chcete oddychovku a zasmát se, tohle je dobrá volba :-) Pěkné :-). ()