The Human Centipede III (Final Sequence)

• Austrália The Human Centipede III (Final Sequence) (viac)

William Boss (Dieter Laser), šialený dozorca z väzenia uprostred americkej pustatiny, natoľko podľahne "kúzlu" dvojitého pokračovania zvráteného snímku Human Centipede, až nadobúda presvedčenie, že jediný spôsob, ako dospieť k náprave trestancov a ušetreniu na výdavkoch v prevádzke, je prekonanie počtu "uchádzačov" prvotného výtvoru režiséra Toma Sixa. Z koľkých "dobrovoľníkov" sa bude skladať ľudská stonožka tentoraz? (*CARNIFEX*)

Optical odpad!

Final Sequence je v názvu zcela právem, jelikož tohle divákovo utrpení končí s nadějí, že Tom Six svou stonožku dál mutovat nehodlá. ()

belinko odpad!

V jednotke bol dobrý nápad, v dvojke jeho spracovanie a v trojke nie je dobré nič. Ani to prehrávanie hercov, ani tie stupídne dialógy, ani ten lacný, gýčovitý, kŕčovitý, nezmyselný príbeh (ktorý vlastne normálnemu človeku ani ako príbeh nepripadá). Dlho som pozretie finálneho dielu stonožky odkladal a dnes som sa presvedčil prečo. Škoda len, že som ho neodkladal na furt, ja som tušil, že to nedopadne dobre. Tom Six sa len snaží šokovať a darí sa mu to, lebo vždy sa nájde nejaký debil, ktorý si za týmto "umením" bude stáť a pritom sa do umenia prd rozumie. Ale sto ľudí, sto chutí. No toto nemôže chutiť. ()

buchannon

OK, jak charakterizovat toto dílo? Nejspíš jako hodně ulítlou, zvrácenou hororovou "komedii", která mě občas téměř přinutila k smíchu, ale dvě věty na konci mě definitivně k smíchu donutily: "Tohle je přesně to, co Amerika potřebuje. Tohle mi možná vynese i prezidentské křeslo." Není to taková syrová a surová úchylárna jako první dva díly a řekl bych, že to je dobře. Mimochodem se zde dozvíme lékařský názor, že lidská stonožka je v rozporu s Hippokratovou přísahou. :) Tom Six je úchyl!!! ()

hony23

Dost dlouhá doba uplynula od shlédnutí 2.dílu, takže jsem zapomněl, jaká perverzní peachovina to byla a dal jsem šanci i 3.dílu. No tak hrozné, jako dvojka, to nebylo, přesto to zatím hodnotím jako nejhorších 100 minut mé konavirové karantény. ()

MissLeone

Tak jsem se rozhodla podívat i na poslední díl z trilogie Lidské stonožky. A tento díl byl určitě ze všech nejslabší. Ano, sice je stále nechutný a zvrácený, ale v porovnání s předchozími dvěma díly to není nic hrozného. Po celý film nás doprovází herci antagonistů z předchozích dílů, tentokrát ale na území věznice s příšernou pověstí. Zde nám Dieter Laser naservíruje opravdu až fenomenální, ale iritující herecký výkon a… varlata? Fuj. Nicméně, přestože opravdu není chvíle, kdy byste nechtěli Billa Bosse (Dieter Laser) umlátit do němoty, nelze od něj odtrhnout oči. Opravdu do toho dává své všechno. A co se „stonožky“ týče, docela zklamání. Ta si vyslouží jen pár záběrů až ke konci filmu. A to, že je sestavena z 500 lidí, ničemu nepomáhá. Je to už moc, ztrácí to ten hororový prvek, který byl v předchozích dvou dílech. Tento díl není ničím nový. Tedy kromě bonusové lidské housenky… jen doufám, že ta nikdy zfilmovaná nebude. ()

PanPyzamo

Tak toto byl jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy viděl. Ne, fakt. Předešlé díly jsem si užil, ale tohle nemělo více méně nic. Už druhý díl tak trošičku zkazil kouzlo toho prvního tím, že se jednalo pouze o film a nebylo to skutečné ale zde se to ještě prohloubilo. Dvojka měla fajn nápad. To, že si někdo řekne, že napodobí film bylo zajímavé sledovat. Tohle už ale ve třetím díle nedává moc smysl. Největší problém jsou samotní herci. Německý doktor z jedničky zde najednou kouká na film, kde byl a komentuje to se slovy, že to je blbost a kdo mu to doporučil? Martin z dvojky, který zde najednou je Dwight. Nechápu. Absolutně nechápu, proč tento film vznikl. Příběh, který v předešlých filmech byl fakt minimálně zde najednou je o něco více a je přitom nejhorší z celé trilogie. Za mě celkem dost o ničem. Jakmile se dočkáte klasicky lidské stonožky, tak ta teda taky byla nic moc. Délkou byla rozhodně super, ale hlavní problém dle mého názoru bylo to, že lidi v ní byli oblečení. Předešlé filmy se aspoň snažily být více nechutné a hnusné. Zde, co bylo asi nejhnusnější bylo uříznutí koulí. Omlouvám se za menší spoiler toho, co vás čeká, ale dle mého názoru už na lepší ve filmu nepřijde. Dvojka byla aspoň hnus a já si to užil. Chtěl jsem vidět další pořádnou zvrácenost, ale nedostal jsem nic víc než jen pouhou blbost, která zkazila celou sérii a dvojkou to prostě mělo skončít. Tohle nemělo dle mého názoru nikdy vzniknout. Za mě špatný film, který nedoporučuji a to ani někomu, kdo hledá pořádnou hnusárnu, protože zde se jí nedočká. 3/10 ()

Shay

Tom Six nám slíbil, že třetí díl bude o dost horší, než druhý. Sliby chyby a nic nechutnějšího se tu neobjevilo. Zbytečné pokačování brilantního nápadu a filmu. V prvním díle Dieter Laser ukázal fantastický výkon. Ale divím se, že se upsal k tomuhle.. Budu doufat, že jednoho dne zapomenu, že nějaký třetí díl existuje a budu žít s tím, že jsou jen ty první dva a kvalitní. Škoda, škoda,.. Tohle je ostuda vůči tomu, co natočil předtím. Díky bohu, že na to nemusím chodit do kina, byly by to vyhozené peníze. ()

Snakefinger odpad!

Tohle je tedy fakt důstojné zakončení celé série. Tohle je žumpa která by nevylezla ani z poslední řítě stonožky. Fakt nevím co to mělo znamenat. Pokud to byl pokus o ironii tak se nepovedl, protože všechny vtipy byly trapné do minimálně IV. cenové a ještě o pár piv a panáků níž. ()

Litty odpad!

Vrchol Sixovho kokotizmu a psychózy dosahuje vrchol, jeho oligofrénia sa vyšplhala na posledné štádium, a produktom toho všetkého je táto primitívna, trápna, úchylná a prijebaná sračka! Najodpadovejší odpad všetkých odpadov, proste skurvený shYt s (ne)hereckými výkonmi, trápnymi dialógmi, maximálne tromi horrorovými scénami - preplnený zvratkami Sixovej mysle. Kto dá viac ako jednu hviezdu, sám by som mu doporučil doživotný pobyt na psychiatrií, poprípade nejakú tú plynovú komoru! SRAČKA! ()

Margareth35

S každým dílem lidské stonožky jde mé hodnocení dolů. První díl byl dobře promyšlený - doktor s úchylným nápadem přišít k sobě lidi a vytvořit jeden organismus. Zpracovaní parádní - operace pěkné, šití hezky udělaný atd... Druhej díl už pro mě by slabší - Laurence R. Harvey zde zahrál brilantního slizouna a úchyla, který se podívá na film Lidská stonožka a pak unese lidi, které přišije k sobě velkou sešívačkou. Už podle recenzí na třetí díl jsem se bála, že to bude ztráta času. No nemýlila jsem se. Jak mi Dieter Laser v jedničce nevadil, tak ve třetím díle mám k němu naprostý odpor. Uřvanej diktátor, šikanátor a navíc starej odpornej, oplzlej prasák. Ze stonožky je tam vidět posledních asi 15 minut - příprava a potom ukázka výtvoru, ale to je všechno. Za mě zklamání velké. Jediné, co mě přimělo dát jednu hvězdičku je to, že si ve svém filmu zahrát sám Tom Six (který je mimochodem celkem fešák :D ). Za mě proto jedna hvězda...!! ()

jizvoun

Po ujišťování Sixe, že dvojka bude oproti novýmu dílu disneyovka, jsem se připravoval na nejhorší, ale ve skutečnosti jde jenom o politicky nekorektní volovinu, kde stonožka je pouze několikaminutový křoví jinak dementního příběhu. Dieter Laser z prvního dílu, na kterýho jsem se těšil, mě tu neskutečně sral tím svým neustálým řevem, že jsem si přál, aby ho už někdo ojel tim žiletkovym drátem. Harvey už tu není odpornej upocenej posrávající se úchyl ze dvojky a působil spíš směšně. Na druhou stranu jsem rád, že se ve třetím díle stonožka konečně povedla uskutečnit bez větších ztrát a dokonce tu došlo i k malýmu bonusu v podobě lidské housenky. ()

zurivymlok odpad!

Nechápu, proč vznikají takové filmy. Vidím, že to nějaké fanoušky má. Budiž. Ale stejně nepochopím, jak může něco takového vzniknout třikrát a autory uživit. ()

jenspifa

Tohle bylo trošku slabší ale je boží ze si Tomik dělá srandu sám ze sebe a ze svýho díla, když k tomu pripoctu narážky na amiky tak dobré. Stvalo me přehrávání Dietera chvili jsem měl pocit ze koukám na parodii ns hamleta. Skvelej nápad je housenka, to bych aplikoval na pedofily. ()

dalver

Tretí diel nie je nič ohromujúce. Gore a hnusácke vyobrazenia sú skromné a sprosté reči inak zábavne pôsobiaceho Bossa zas neurazia a ani po predošlých skúsenostiach nešokujú. Tom Six robí akoby všetko preto, aby sa z filmu stál zaslúžene thrash, k čomu malo zrejme pomôcť angažovanie Erica Robertsa, či pornohviezdy Bree Olson. Zo Sixovej strany zvláštny počin. Human Centipade je jeho zatiaľ jediný komerčný úspech o ktorý akoby ani nestál. Degraduje prvý diel v tom druhom a oba diely ukazuje a sám nazýva vymyslenými sračkami v tom treťom. Evidentne nerátal, že tak hlúpy nápad môže mať taký komerčný a popkultúrny úspech, ktorý chce zakopať a svojou účelnou snahou zničiť. Alebo nie? ()

Petr_Vacikar

Nejlepší zakončení celé trilogie. Jednička je geniální myšlenka a zpracování. Dvojka Je přehnanina. kterou doporučuji  nejdříve  dát v černobílé verzi a po dokoukání hned v barevné. Ať se sami rozhodnete co je víc přehnané. Za mě asi ta černobílá. ty filtry... je víc temná.  a teď zpátky k Finálnímu článku, Zakončení tohoto geniálního.  Trojka je za mě spíš komedie než horor který má člověka vyděsit-šokovat, po druhém dílu nešokuje už ani ta lidská housenka. ŘÍkám, komedie. člověk si spíš vychutná přehrávaní hlavních postav, cameo samotného režiséra "který se pobleje nad vlastním výtvorem" :D :D kastraci Roberta LaSarda, waterboarding vařící vodou na Tommym 'Tiny' Listerovi nebo cameo Erica Robertse. ()

Destoroyah

FILMOVÁ VÝZVA / Najznepokojivejšie Filmy Všetkých Čias: Strašná nuda! Pri dvojke som sa nie raz skoro pozvracal no ale pri tomto som nie raz zaspal. Strašne málo krvavých a nechutný scén ale nemôžem zas povedať že tam neboli. Nápad celkom originálny no spracovanie hrozné. Ale aj tak sa nejedná až o taký prešľap no od jednotky a dvojky je toto doslova rozprávka. HODNOTENIE: 5/10 ()

Accuphose

Tomuhle jsem se dlouho vyhejbal, od začátku jen kroutíte hlavou, později si začnete všímat Dietera Lasera, který to zahrál skvostně, podobně jako to dal Harvey ve dvojce. Postupem času si všímáte nejen absurdit, ale hlavně pokryteckého chování USA a businessu, který se kolem toho točí... je to kritika a parodie zároveň, ale kdyby se mě někdo zeptal, co si myslím o demokracii v USA, zákonech, vězeňském systému, tak mu pustím tenhle film. Six má cit pro režii a pustil bych ho s klidem do větších projektů. ()

MekGajvr odpad!

Zkurvená komerční sračka a trapná sračka nic víc. Kdyby Tom Six všude neroztruboval jak tu bude super cool a největší mazec co ste kdy viděli dám aspoň jednu hvězdu. Bohužel to byl spíš trapná show dvou magorů a šlapky. Stonožka tam všehovšudy byla nevim... 2 minuty? ODPAD! ()