The Human Centipede III (Final Sequence)

• Austrália The Human Centipede III (Final Sequence) (viac)

William Boss (Dieter Laser), šialený dozorca z väzenia uprostred americkej pustatiny, natoľko podľahne "kúzlu" dvojitého pokračovania zvráteného snímku Human Centipede, až nadobúda presvedčenie, že jediný spôsob, ako dospieť k náprave trestancov a ušetreniu na výdavkoch v prevádzke, je prekonanie počtu "uchádzačov" prvotného výtvoru režiséra Toma Sixa. Z koľkých "dobrovoľníkov" sa bude skladať ľudská stonožka tentoraz? (*CARNIFEX*)

Urukhaj98

Z téhle série zaručeně nejlepší a to proto, že je to nefalšovaná komedie. Gore prvky sem tam vystrčí růžky (například znásilnění bodné rány nebo lidská housenka), ale brutality oproti dvojce výrazně ubylo, naopak scén plných absurdního humoru (opět znásilnění bodné rány a lidská housenka) je tu požehnaně. Stále se jedná o hroznou volovinu, ale tentokrát vás alespoň pobaví. 4/10 ()

Jacques-ds

Zatímco jednička mě nudila, dvojka mi přišla jako téměř dokonalý kousek, tak trojka mě opět místy nudila. Hvězdičku za věci, které jsem nikde předtím neviděl a další hvězdičku za těch pár světlých okamžiků a za to, že jde opět o velmi nechutný film, ale. Ale to je tak asi všechno - nechutný film, co je místy dokonale otravný a hlavně proto nesnesitelný. Škoda promarněné příležitosti. ()

Veronica27

Ta-ta-ta-ta-ta-ta-taaaaaa jedna hvězdička a ještě jsem nad tím uvažovala, že ani tahle nebude, ale za Dieterovy tanečky budiž.Jeho uřvanost mi už po pár minutách začala lézt na nervy.Předchozí díly oproti tomuhle jsou prý disneyovky ...a tak jsem očekávala obrovskou smršť a dostalo se mi obrovského zklamání. No a kozatka a sušené klitorisy to fakt zachránili, prosím ať už se žádná další stonožka netočí.První díl byl pro mě úžasný, druhý nechutný a tenhle třetí článek si prostě to výlohy nedám. ()

Denila odpad!

Nedalo mi to, viděla jsem to. Prohlédla jsem si své hodnocení předešlých dílů a pokud tomuto dávám odpad, tak předešlý díl odpadem nebyl. Pro tohle tady vhodné hodnocení není... teď vím, že horší už to nebude, ať si pustím cokoli... ()

TomasRichtr odpad!

Čekal jsem něco nechutnýho. Ani nevím, jestli jsem to dostal. Co je na filmu nenechutnější, je asi příšerný herectví Dietera Lasera a vůbec celá jeho postava, která je tak blbě napsaná a blbě zahraná, že mi z toho bylo víc na blití než z uřezanejch koulí a končetin... Přitom jeho vzhled a figura jsou dokonalý do takovýho filmu, ale to prostě on neumí prodat! Jedinýho obstojnýho herectví jsem se dočkal pohříchu jen od Bree Olsen a svým způsobem od Erica Robertse, přičemž vůbec nechápu, jak se do takovýho filmu dostal. (Po zhlédnutí jeho profilu jsem ale zjistil, že hraje v čtyřiceti takových sračkách ročně.) Atmosféru film neměl žádnou, snažil se to dohnat nechutnýma scénama, ale těch tam taky moc nebylo - možná na papíře to panu režisérovi asi vypadalo líp. Technicky to ale třeba není úplně špatně natočené, ale ničeho zajímavého se tam nedočkáme. Hudbu jsem nezaznamenal žádnou, kromě pár variací na americkou hymnu. Co ale definitivně zabilo film (mimo p. Lasera) byl konec. To jsem nechápal víc, než Bossovo neustálé řvaní. Jo a Tom Six byl v tom filmu taky trapnej. ()

Kingjiri

Hodina a půl pitvoření Dietera Lasera, jehož démoničnost oproti jedničce dostává uřvanejma a trapnejma výstupama na frak. Satira nefunguje, humor zustává pouze ve stádiu pokusu a explicitních scén moc neni. Samotná lidská stonožka a její vylepšená forma v podobě lidský housenky pak dostane asi tak tří minutovej prostor v závěru, přičemž v podstatě jenom stojí na místě. Druhá hodně slabá hvězda za obstojnou filmařinu po technický stránce a Laurence R. Harveyho, kterej působí stejně zvrhle jako ve svý verzi stonožky. ()

Likan7 odpad!

Jednička se ještě dala přežít, dvojka byla jen nechutná a trojka není ani to, jen nudí. Nefunguje to jako horor, jako satira, jako nic, jen je to hodně špatný film. Pokud ho zázrakem přežijete ve zdraví a jako já si odškrtnete celou trilogii, můžete si gratulovat, právě jste viděli čistý dno. ()

hero_bk

Absolutně mimo hvězdičkové kategorie. Na jednu stranu je tam pár dobrých scén, na druhou stranu je to jako celek strašná hovadina. Nechávám bez hodnocení, abych ten odpad nemusel dát. ()

vozralec

Dieter Laser a jeho vyhrocený herecký koncert. Zdatně sekunduje Laurence R. Harvey. Stonožka přišla na řadu až na konci. Trochu slabší než předchozí film. ()

Knor

Tohle je pro mě jedno z největších zklamání. Čekal jsem završení týhle multiúchylný trilogie ve velkém, brutálním a mega úchylným stylu a ono hovno. Pár scén bylo dobrých, ale většina filmu byla nuda s uřvaným kreténem v hlavní roli. Ano udělat lidskou stonožku s tolika lidma vrcholem, ale mělo to být sakra finále, tohle prostě jen tak profrčelo, pár záběrů na stonožku a nic. Čekal jsem pořád nějaký vrchol všeho hnusu, masakr, který ještě nikdo neviděl a úchylárny, ze kterých bude těžký spaní....a nic. Velká škoda. ()

Bube1

Tak tímto završuje Tom Six sérii, kterou se definitivně zapíše do historie (nejen) hororové kinematografie. Určitě se jedná o nejslabší díl Stonožky, nicméně takový průser, jak zde většina renomovaných filmových kritiků píše, to rozhodně není. Největším zklamáním je výkon Dietera Lasera, který je uřvaný až běda, ale jinak jsem tolik negativ nezaznamenal. To, že je samotná stonožka vidět jen pár minut vůbec nevadilo, protože nechutností a goru bylo i tak dost (kastrace, operace,...). Hodně mě pak potěšilo pomrkávání na předchozí díly, Tom Six v roli Toma Six (se slabým žaludkem) a hlavně ironický soundtrack evokující americkou hymnu v těch nej(ne)vhodnějších chvílích. Nejlepší je bez pochyby poslední dvacetiminutovka, díky které jsem přidal tu třetí hvězdu. Výš jít nemohu vzhledem k hodnocení předchozích dílů. P.S.: Lidská housenka? Že by Tom neskončil? ()

markyzgero

sebeparodickej políček do tváře všem, kdo chtěj vidět pořádnej bizár, všem, co se chtěj u horroru předevšim bát, všem, co chtěj kvanta krve i všem těm, pro který je krev jen známkou braku. duo tom six a dieter laser si s divákem vlastně jen hraje a zahlcuje ho kvantama popkulturních odkazů (stylizace billyho bosse do george pattona je v nějakym třetim plánu opravdu výborná). prodloužení stonožky do epickejch rozměrů je přesně v intencích kánonu trilogií a významně nevýznamná role toma sixe v podání toma sixe je třešničkou na dortu celý meta složky filmu. samozřejmě, že to neni satira jako od johna olivera, je to horror, co vzešel z B-ranku proboha, ale tak už to se satirou v horrorech je. situaci neřešej, jen se jí tu skrytě, tu blbě vysmívaj. a fyzický herectví dietera lasera? jednoznačnej přínos, kterej posouvá finální sekvenci do vod oscarovejch akademiků. fakt. teprve závěrečnej díl důstojně zapíše lidskou stonožku do filmovejch análů. (sorry za ten trapnej fórek, to se musí) ()

darthhokro

Ta stopáž byla neskutečně přestřelená a nudná, ubylo morbidností, krve a řezání. Nicméně, to co tam předvedl ten slizkej skopčáckej plešoun, smekám. No a nakonec tam bylo i pár dobrých hlášek. Tož za slabší 2. " Ty bombóny, jsou nějaký slaný" ()

elimS

15% - komentář 20ti slovy: Rozhodně nejhorší díl. Uplné ignorování předchozích filmů, co se týče atmosféry. Toto byla spíš nepovedená a trapná parodie, s neústále uřvaným velitelem. ()

Sinusiridum

taková jako podivná parodie s věčně hulákajícím dědkem, šel mi dost na nervy...jedna hvězdička za kastrovací scénku, ta se povedla...jinak asi...nuda? asi jo ()

GameboyNES

škoda že třetí díl postrádá výborné nápady z dvojky. Ale pobavit se u toho člověk pobaví, to zase jo. Už se těším na Tomíkův The onania club. ()

MasterD

Na první dva díly bych se nepodíval. Na tento jsem ovšem četl fajn názory, že je to "dobrá komedie". Komedie možná, ale dobrá fakt ne. Musel jsem to vypnout po 20 minutách, protože dojem z filmu byl fakt strašný, tj. strašná nuda. Kdyby ty vtipy aspoň byly dobré, možná bych se dostal i k té hlavní zápletce a tedy k hlavnímu tématu, na které jsem se trošku zvráceně těšil. Takže už nikdy. ()

Bezda22 odpad!

Laser je zase vyšinutej, ale v prním díle jsem mu to aspoň trochu věřil. Tady už je to přehrávaný. Ani Bree to nezachrání... ()